Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
15 osob na rho nasze posty oglada brawo ! ;) a ten gostek to ona mial jakiegos bota czy co ?:p
 

DeletedUser

Guest
Byłabym wdzięczna gdybyś wypowiadając swoje opinie opierał się na faktach. Chyba, że chodzi o to, aby po prostu sobie pogulgotać :).

Na szczęście, na grepolis panuje swoboda w wyborze sojuszu do którego chce należeć i graczy z którymi chcę grać.

Nic nigdy nie miałam do osób, które rezygnują z gry. Każda zabawa się kiedyś kiedyś kończy. A że nie mam ochoty grać z osobą, która bez słowa kasuje konto mając w czterech literach fakt, że sojusznicy pomagali przejmować jej wioski nie mówiąc już o poświęconym przeze mnie czasie na pilnowaniu jej dobytku to dla mnie akurat oczywista oczywistość.

Swoją drogą to fascynujące, że będąc w innym sojuszu tak doskonale znasz historię mojego krótkiego pobytu w NonSens.
A może krążące po grepolis informacje, że Ty i owa osoba, przez która między innymi opuściłam ten sojusz to jedna i ta sama osoba są prawdziwe? ;)

No no, nie spodziewałbym się że w jednym poście luzdelsur kogoś wyśmieje, przyzna się do pilnowania "dobytku" (co można wyczytać jako pilnowanie konta) i oskarży kogoś o bycie multi ^^


A nie, czekajcie... spodziewałem się :p


I żeby nie offtopić - Kochani, jak wam idzie na Rho? :) Miasta już przejmowane? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ciekawe jaki będzie kolejny cel Tabby'ego , pkt walki na 3 miasto już uzbierał ;)
 

DeletedUser

Guest
Tabby prawie jak mały pluszowy miś ;)

luuuz zostaf antyskilla w spokoju on już dafno 3 m pod ziemią pozwala robalą sie rozbierać :p
 

DeletedUser462

Guest
To proszę przekazać Antiskillowi, żeby zostawił w spokoju luz i to i luz odwdzięczy się tym samym.

Słyszałam, że to spokojna dziewczyna, do momentu aż ktoś jej nie zdenerwuje :). Ale nie martw się, już mój ulubieniec na Rho został wybrany ;).

Niestety, postawiłam na złego konia w początkowej fazie rozgrywki. Czas zmienić front :)
 

DeletedUser

Guest
Rail zagościsz na tym świecie?

No chyba , że już zacząłeś grać ;)
 

DeletedUser

Guest
Panowie.
Widzę, że jeszcze żaden nie raczył wspomnieć o jednym z lepszych sojuszów,
który może się okazać takim "czarnym koniem" tego swiata :D
 

DeletedUser

Guest
Chyba przeceniasz swoje szanse kolego...mam dwoch na wyspie z tego soja i sa mocno sfarmieni...moze napisac do nich zeby szybciej surke produkowali:) a i dodam ze sam odrzucilem zapro do tego soja...
 

DeletedUser

Guest
Szczerze wątpie, żeby to był ten sam sojusz :p
Bo z tego co widzę większość graczy na Ksi na dzeta gra też.
A reszta to banda "świeżaków" między innymi i ja :D

@Tommmy
Spokojnie, żartujemy sobie :) ja sam jestem graczem niedoświadczonym to moje początki są,
traktuję ten świat jako tako żeby sie "dotrzeć" i nabrać doświadczenia :)
 

DeletedUser

Guest
to moze poznaj swoich graczy a pozniej zachwalaj sojusz xD bo ta promocja Ci za bardzo nie wyszla;p
 
Do góry