Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja jestem w Umbrella Corp :) sami swoi znajomi znajomych:) zobaczymy jak sie to sprawdzi
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ja tam już poznała prawie wszystkich ludzi na wyspie ;P nawet fajni ;P jest taki co ma 23 latka ;P
Hlar nie ładnie tak sie chwalić;) hehe
 

DeletedUser

Guest
Według mnie to masówka...wiec nie wiem czy jest się czym chwalić^^ Zgredeek teraz ich poznajesz a później będziesz musiała ich pożegnać gdy przejmiesz któremuś osadę
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

nIE czuje żalu :p na poczatku trzeba mieć zgranych sojuszników ;P
 

DeletedUser

Guest
Jaki podstępny ten gryzoń;p ale takie tu są reguły chcesz przetrwać to musisz kombinowac:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

No i straciłam wioskę co za pech :(
Tommmy i widzisz nie ładnie tak czarować ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak straciłaś?? Wystarczy wysłać wojsko i ja odzyskać;p bunt to nie koniec swiata:D tylko najpierw to wojo musi byc:)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Najpierw koszary rozbuduję;P aby wojo szybko mi się rozwijało ;P
 

DeletedUser

Guest
:) Ja koszary na razie zostawilem na 6 poziomie. Co oznacza badanie lup: W wioskach mozesz wybierac sposrod osmiu surowcow zamiast czterech???
 

DeletedUser

Guest
Ok juz ogarnalem ten lup co mi z tego ze moge dwa razy wiecej wziac jak musze dwa razy dluzej czekac..chyba na to samo byc wyszlo co teraz :/
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Tommmy a kiedy wasz sojusz da prezentacje ;P bo tylko jak widzę to jest jedna ;P
 

DeletedUser

Guest
A to już nie do mnie pytania:))) nie wiem czy to nas dotyczy każdy nasz sojusz pozna w boju a nie poprzez wstawienie obrazka i kilku linijek tekstu:)
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Ja mam pomysła na prezentacje.Coś zaproponuje ale trzeba pogadać z założycielem ;)
 

DeletedUser

Guest
jak tam wygląda sytuacja na świecie??? dużo graczy??? pytam o aktywnych czy są jakieś ciekawe sojusze??? może ktoś z dzeta tam gra???
 

DeletedUser

Guest
Ale ATLANTYDA się ładnie rozwija :p

Niedługo dobiją do 200 graczy i założą akademię :p
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Już ci mówię :p
*Na chwile obecną*tak to się prezentuje
Sojusze
76590125.jpg

Gracze ;D
69027788.jpg
 
Do góry