Sytuacja na Świecie Rho

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11243
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
Ale patrząc na public relations tego świata, podbicie wioski założyciela sojuszu

top we wszystkich kategoriach było na prawdę dobrym posunięciem :cool:
 

DeletedUser

Guest
Tomikers bez soja :eek: czyżby rozłam w umbrelli? i nowy sojusz się pojawił -DESCENT :p
 

DeletedUser

Guest
na szczęście mam na wyspie modka,
a więc zemsta będzie słodka :cool:

nie masz żadnego modka na wyspie (wiem bo jestem koło ciebie) , to , że koleś nazwał sobie wioskę sqnkuncja to nie znaczy , że to Squnqs ;p

A co do sytuacji na świecie , jak tam po stracie założyciela Kozacy?

a nie...błąd....ich założyciel zaczął od nowa ;p
 

DeletedUser

Guest
Pewno że usuną, w końcu to jedna banda :D
Socjalistyczne
Ugrupowanie
Polityczne
Pamiętające
O
Reżimie
Totalitaryzmu​


A teraz, coby post nie został usunięty (lol :p)... nasz mistrzo premium ma już trzecie miasto? :)
 

DeletedUser

Guest
Nie ma. Może pan tabliczka napisze ile już złota wydał na to konto :confused:
 

DeletedUser

Guest
Sytuacja na rho przedstawia sie tak, ze pan tabliczka wydał tysiąc pińcset sto dziewiećset i jak zechce to wyda więcej :)

Czy to zaspokoiło Pana ciekawość ? :)
 

DeletedUser

Guest
Pewno że usuną, w końcu to jedna banda :D
Socjalistyczne
Ugrupowanie
Polityczne
Pamiętające
O
Reżimie
Totalitaryzmu​


A teraz, coby post nie został usunięty (lol :p)... nasz mistrzo premium ma już trzecie miasto? :)
jestem ciekaw czyje będzie kolejne miasto :p


a tymczasem w RA bez zmian, kozacy cisną a nonsensowcy gonią :)
 

DeletedUser

Guest
#Biedronetka
:p Nie, nadal chcę, żeby napisał ile wydał. to by w zupełności zaspokoiło moją ciekawość :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fil .. kazdy wydaje ile chce ,jezeli ma .. a masz coś przeciwko temu , żeby wydał 4.000 PLN ??
 

DeletedUser

Guest
Heh mi chodziło, żeby on się wypowiedział, gdyż jestem ciekawy... Ale jak go nie ma to trudno.
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Temat ten nazywa się "Sytuacja na Świecie Rho", a powyższe posty mają z nią niewiele wspólnego.

W związku z tym proszę o zaprzestanie offtopu, bo skończy się usuwanie postów, a zacznie karanie.

Pozdrawiam,
Danielo381
 

DeletedUser

Guest
ciekawe jednak dlaczego ta osoba (luz) we wtorek nie uprzedziła kapika że szykuje się na niego kolon, wtedy to jeszcze była wielką przyjaciółką topka i omawiała szczegóły, no ale dopiero dzień później przekonała się o wielkiej sile, zadrżała i odwróciła się strasząc końcem gry, mhahaha
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie kończy się era grepolis, gdzie wygrywali najlepsi (patrz Manfred). Zaczyna się era, gdzie może wygrać byle miernota, mający odpowiednią zasobność kasy i kompleksy, aby w ten sposób udowadniać swoją wyższość w grze komputerowej. ...

Jak na moje oko - jawna obraza gracza, który jest aktualnie Top 1 serwera !
Rozumiem, że to Ty starasz się swoje kompleksy leczyć w grze nie mając do niej dystansu.

A co do wielkich graczy Grepo - Jak niektórzy wiedzą grałem ( nie tylko ja tu obecny ) z Manfredem przez dość długi czas. Jest dobrym graczem ale nie wyrocznią w tej grze :) A przywoływanie jego nicku nie dodaje Ci animuszu i wartości jako dla gracza.

Śmieszne jest to, że nie radząc sobie w grze ... zwala się to na karb majętności innego gracza.
 

DeletedUser

Guest
zeby nie bylo offtopa sytuacja na świecie rho jest fajna


a sup posysa o czym każdy wie :p
 
Do góry