Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mam się już zacząć bać że mnie nawiedzisz ?? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A jak na 1,5h gry w ciągu dnia (na tyle tylko pozwalają mi obowiązki, niestety moi pacjenci nie są wyrozumiali w sytuacji gdy ich boli a ja przesiaduję na pc lub laptopie) to moja obecna pozycja nie jest zła
Matus, mnie się wydaje że krowom obojętne czy czy siedzisz na laptopie czy nie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

hahahaha jaki wszechogarniający hejt :D:D:D:D

nienawidze was wszystkich !!!!!!! pałki :D:D:D:D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ammon mi też się tak wydaje, ale niestety ludzie którzy są obdarzeni wbrew pozorom większą inteligencją (podobno) już tak obojętne nie jest :D

Ale twoja propozycja wy przerzucić się na krowy jest kusząca :p Widać z doświadczenia wiesz o czym mówisz :p Czyżbyś parał się weterynarią ?? Tudzież hodowlą bydła ?? :p

Ale w realu nie gryzę, nie bój się
<- moja eks mówiła to samo... od tego czasu wolę nie wierzę i na wszelki wypadek sprawdzę czy byłaś szczepiona przed wizytą :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

""Kapik sarkazm schowaj do kieszeni bo duża część graczy będąca w ORGY grając swoje na swoim normalnym poziomie i poświęcając tyle czasu co kiedyś na innych serwerach spokojnie by cię pożarła, przeżuła i wypluła bez zbędnego wysiłku Jak Uda dobre zauważył, są w ORGY starzy wymiatacze, ludzie którzy królowali w rankingach agresorów innych serwerów (choćby kumo, adrian, evelin), gracze którzy osiągnęli w tej grze niemal wszystko...

Wy młode wilczki musicie się wykazać i powojować My stare pryki emerytowane gramy już chyba tylko dla samego fanu bo niczego już nikomu pokazywać nie musimy Dla nas ważniejszy jest real: ciepły fotelik, dziewczyna na kolanach/żona w kuchni, piwko w ręce i spokojny wieczór przed telewizorem i meczyk :p

Wy się teraz wykazujcie :p A myślę że i młodzież od nas z LA-IO po lekkim podszkoleniu pewnie też da się wam niedługo we znaki... żeby wam nie było za łatwo ""
hahah ja kiedyś tez grałem w legionie i o ile pamiętam to na ny to Ty matuss od samego początku mnie tak bardzo zapraszałeś do swojego super sojuszu
heheh i jakoś nie przypomina mi się żebyś tam coś wielkiego osiągnął to było chyba na ny bodajże wiec
tak tylko kilka graczy może w ta grę grac
same sławy od samego początku aż do końca tej gry ( sami naj hi hi)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

no i co zmieścił sie tam ?????? ;)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Dobra tam. Proponuję się już nad nim nie pastwić. Ma chłopak podwyższone ego ewidentnie. Zostało mu to już zarzucone z kilku stron i o ile tupetu nie ma równie wysokiego co ego to jakieś wnioski wyciągnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

OMG!

to ja idę po popcorn i czekam na więcej :D:D:D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Dobra tam. Proponuję się już nad nim nie pastwić. Ma chłopak podwyższone ego ewidentnie. Zostało mu to już zarzucone z kilku stron i o ile tupetu nie ma równie wysokiego co ego to jakieś wnioski wyciągnie.

W końcu bingo po raz drugi :D
O ile oczywiście ocena jest obiektywna ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

kapikk wiem i trudno się mówi :) Na Ny popłynęliśmy troszkę, przyznaję się bez bicia (mam na myśli swoją ekipę, nie LA) :) Chociaż nie pamiętam bym cię zapraszał, ale możliwe, więc zwracam honor i przepraszam za tego "młodego wilczka" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

grałem tam jako szelma5 żeby to nie była jakaś wielka tajemnica
no ale stary jestem to przestałem grać wiesz kanapa i te sprawy :)
a chciałem sprowokować jakaś rozmowę bo tu nikt nie pisał a tu tyle czytania ze ho ho
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

znaczy że co to już koniec nikt już sie nie będzie kłócił ...... i moge iść se w cholere ?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ale twoja propozycja wy przerzucić się na krowy jest kusząca :p Widać z doświadczenia wiesz o czym mówisz :p Czyżbyś parał się weterynarią ?? Tudzież hodowlą bydła ?? :p
To bardzo dobrze bo mam robotę dla Ciebie ;-) Łaciata mi się dmie (czy jak to tam się nazywa), bierz torbę i wpadaj, nie zapomnij tylko o tych długich rękawicach :D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Tak Raili, zapanował Olimpijski spokój bo skończyła się dobranocka i Turek poszedł spać :)

Kappik a szelmę pamiętam, szkoda że nie pograłem dłużej na Ny, ciekawy był to świat, ale podobno moi tak się z kimś połączyli (chyba z rydwanami) i tłukli się dalej :)

Ale rację masz: kanapa, albo i łóżko i te sprawy to o wiele ciekawsze zajęcie niż grepo :D Po 2 latach błąkania się tutaj człowiek zaczyna wreszcie doceniać te przyziemne przyjemności :D
 
Do góry