Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

no ty zero to masz na bank bana bo właśnie twierdzisz że są nieobiektywni i widzą tylko wtedy gdy sie im **** obrabia
Ależ to kłamstwo! Wstrętny Paszkwił! Ja tylko zasugerowałem koleżance, by skierowała swe uwagi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej... :D:D:D

.... a jak pociski lecą pod innych adresem ... nawet jeśli to jest turek ...
dlaczemu nie zareagują ..........
Turka byś ratował? Pod Wiedniem ich tłukliśmy :D

lubie hejtować na administracje ....
ale bez nich powaga byłby tu burdel jakich mało ... szczegulnie kiedy emocje biorą góre nad rozsądkiem ......
To forum jest jak dobra wódka, administracja jak pijący na...nieprostą twarz :p Z nimi pijesz - mniejszy ból głowy. Ale...

dlatego ssajcie wszystkie pałki grepo :p:p
To ile Grepo ma pałek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Turka byś ratował? Pod Wiedniem ich tłukliśmy :D

tak ciekawie ... ilu zdążyłeś ubić zanim sie obudziłeś ???

To forum jest jak dobra wódka, administracja jak pijący na...nieprostą twarz :p Z nimi pijesz - mniejszy ból głowy. Ale...

fakt w hierarchii społecznej jak chcesz sie do kogoś przyssac najlepiej do tych przy korycie

To ile Grepo ma pałek?

a ile ma światów ?

p.s.dobra zmiana rul teraz ty stań po stonie adminów ja będe jadem sączył
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

@Zero
Jeśli osoba odpowiedzialna czegoś w mojej wypowiedzi nie zrozumiała to problem wyłącznie osoby odpowiedzialnej :)

@Ammon Jero
Skoro ta gra polega na walce to dobry gracz to gracz SKUTECZNY (i to obojętnie czy w defie czy w offie). I nie mam to nic wspólnego ani z rankingiem (widziałam gracza top 1 agro z miażdżącą przewagą nad pozostałymi graczami, który atakował z przebiciem bez żadnego ognia i to wielokrotnie, co wyklucza pomyłkę, a potem tłumaczył na forum sojuszu, że przebicie na tym świecie nie działa) ani z tym ile czasu gra na serwerze (bo nie wszyscy grają po to żeby wygrać, niektórzy grają po to żeby grać).

I to jest odpowiedź na wielki dylemat Turka "dlaczego Matus to dobry gracz".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

@Ammon Jero
Skoro ta gra polega na walce to dobry gracz to gracz SKUTECZNY (i to obojętnie czy w defie czy w offie). I nie mam to nic wspólnego ani z rankingiem (widziałam gracza top 1 agro z miażdżącą przewagą nad pozostałymi graczami, który atakował z przebiciem bez żadnego ognia i to wielokrotnie, co wyklucza pomyłkę, a potem tłumaczył na forum sojuszu, że przebicie na tym świecie nie działa) ani z tym ile czasu gra na serwerze (bo nie wszyscy grają po to żeby wygrać, niektórzy grają po to żeby grać).
Z całym szacunkiem, ale tu się mylisz...
Dobrzy gracze to WY cokolwiek to znaczy ;-)
To jest sedno wypowiedzi Turka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

@Zero
Jeśli osoba odpowiedzialna czegoś w mojej wypowiedzi nie zrozumiała to problem wyłącznie osoby odpowiedzialnej :)

Byłoby miło gdyby taka była prawda, ALE: Niezrozumienie prowadzi do niewiedzy. Niewiedza prowadzi do strachu. Strach prowadzi do Inkwizycji. Inkwizycja prowadzi na stos. Hiszpański.
Łańcuch nienawiści należy przerwać! Uczmy niedouczonych! Odbanujmy nieodbanowanych! Kupmy niekupione*! Zjedzmy niezjedzone!












EDIT - Rail, pomysł z tłem EPIC.




*Jaaaaasne, już ktoś liczy na dodatkowe zyski z premki :D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Z całym szacunkiem, ale tu się mylisz...
Dobrzy gracze to WY cokolwiek to znaczy ;-)
To jest sedno wypowiedzi Turka

Ale konkretnie w czym się mylę? Tylko poproszę nie cytować tu mi wielkiego autorytetu, tylko wyrazić własne zdanie (chyba że zdanie autorytetu jest jedynie słusznym w tej sprawie).

Zero, specjalnie dla Ciebie :)

Tak to jest jak smark (uwaga: słowo dopuszczone do obrotu na tym forum) bierze się za coś o czym pojęcia nie ma :). Życie :)

kontekst jasny i oczywisty, ale przecież smark na tym forum to jest coś o neutralnym znaczeniu

Ps. a teraz zakłady kto dostanie bana, jeśli ja, to chociaż o tyle dobrze, że pracuję na niego od trzech dni :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

We wszystkim
bez cytowanie dyrdymałów ;-)
Kto tego nie dostrzegł to już nie dostrzeże...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

We wszystkim
bez cytowanie dyrdymałów ;-)
Kto tego nie dostrzegł to już nie dostrzeże...

Rozumiem, zatem dobry gracz to gracz, który jednocześnie spełnia dwa warunki po pierwsze jest NIESKUTECZNY, po drugie gra na serwerze długo.

I na tym konwersację z Tobą pozwolę sobie zakończyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

W końcu zrozumiałaś o co mi chodzi
Cieszy mnie Twoja bystrość ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Zero, specjalnie dla Ciebie :)
Specjalnie... :rolleyes:

kontekst jasny i oczywisty, ale przecież smark na tym forum to jest coś o neutralnym znaczeniu
Nie ma słów o neutralnym znaczeniu. Są tylko ludzie o neutralnym znaczeniu. Do jednego powiesz "tępaku" i nic, do innego "złolu" i ban. Oczywiście, że koloryzuję, ale coś w ten deseń na tym forum czasem ma miejsce (piszę "czasem", bo nie bywam tu często). Tak samo jest ze spamem. Jedni piszą pierdoły w temacie i nic, inny napisze jednego posta i warn/ban/bum!

PS - kontekst jest jasny i oczywisty. Dla prostego człeka jak ty i ja. Bywają i tacy, którym trzeba latarką w oczy :p
Ps. a teraz zakłady kto dostanie bana, jeśli ja, to chociaż o tyle dobrze, że pracuję na niego od trzech dni :D

Daj mi swoje konto na 5min w dowolny dzień w godzinach wieczornych (między 19 a 21 :p) a masz zapewniony :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

o już po 12 jess luz godzina duchów mineła ... dlaczemu dziś wcześniej straszyć zaczęlaś ?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Zatem idąc Twoim tokiem myślenia ktoś Azzaela musiał zgłosić, cytując jego wypowiedź jako obrażającą. A słowo "smark" użyte w stosunku do kogoś może być uznane za nieobrażające. .

Może i tak. Kiedyś mi tłumaczono, że moja wypowiedź "są na świecie kobiety które uwielbiają robić z siebie idiotki" zasługiwała na bana bo jakaś panna poczuła się urażona, a zdanie "masz sponsora" nie, bo np sportowcy sponsora mają i zapewne w takim kontekście to zdanie w stosunku do graczki wypowiedziano.

To znaczy, usiłowano wytłumaczyć :)

@ Rail, zobaczyłam Ciebie na forum i nie mogłam się powstrzymać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Zatem idąc Twoim tokiem myślenia ktoś Azzaela musiał zgłosić, cytując jego wypowiedź jako obrażającą. A słowo "smark" użyte w stosunku do kogoś może być uznane za nieobrażające. .

Haters-gonna-hate.gif


Czyż nie? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

@ Rail, zobaczyłam Ciebie na forum i nie mogłam się powstrzymać :)

ja mogłem sie powstrzymać ale że teraz prawie nikogo tu nie ma... a gatka z zerem .... mnie do jego poziomu sprowadzi .... to wiesz wybrałem innteligentniejszego rozmówce :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ja daje występy gościnne ... ale klaunów mam mało zapraszam :D:D:D:D
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ten weterynarz od krów?

Jeśli chodzi o ścisłość to od ludzi ;)

Tyrante jak chcesz się poczuć jak ta "krowa", to mogę załatwić ci podobne badanie ;) I to bez recepty ;)

Tzw: mobilizacja kości ogonowej metodą per rectum :p poczujesz się jak u urologa przy prostacie ;) Baaa, może nawet sprawi ci to przyjemność, kto wie :p
 
Do góry