Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Po tym wyznaniu cała ludzkość odetchnęła z ulgą.

Czuć się uprawnionym do wypowiadania się za cała ludzkość .. to musi być megauczucie :)

A żeby pozostać w temacie .. kto jest teraz najgłowniejszym postrachem na Sigmie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Dużo jest tych co "mogliby królować, ale nie chcą - przynajmniej tak twierdzą ;-) " czyli stare gwiazdki. Prawda jest taka że gwiazdkom pozostały popisy słowne, a młode wilki idą władzy ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Znam możliwości niektórych "starych" Gwiadek więc w tym, że im się nie chce "TU" grać może być sporo prawdy :)
Każdego władcę czeka ten los .. oddaje tron i buławę młodym wilczkom biegnącym po srebro i chwałę .. a sam zasiada w fotelu i przygląda sie z pobłażliwym uśmiechem młodym gniewnym .. sa też tacy władcy, którzy zostawiają swoje królestwo następcom a sami wsiadają na koń i wyruszają zdobywać inne niezbadane jeszcze obszary .. leżące poza naostatniejszymi morzami Grepolis :)
 
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No dobra spamerzy i sapmerki
wink.gif


to kto na Tau sie wybiera tylko przyznac sie bez bicia
7_5_128.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie wiem już kto to napisał, a nie chce mi się szukać, co do zgniłej zieleni to lubię ten kolor.
A wracając do "smarka" i luz... No cóż, "każdy orze jak może" (i nie chodzi tu bynajmniej o podteksty erotyczne) ale całkiem na poważnie to owszem, możecie mnie nazywać "smarkiem" bo to mnie ani nie obraża ani zbytnio nie rusza, co najwyżej może mi się kojarzyć ze zgniłą zielenią :D
Pochwal się luz, czytałaś może kiedyś o NLP? Nie wiem czy robisz to świadomie, ale wychodzi cI całkiem nieźle, może jeszcze kilka lat i staniesz się miszczem:D
Powiedzcie co się stało ze stałymi bywalcami sigmy? Manfred itd, przenieśli się na angielski serwer? A co do ogólnej sytuacji na serwerze, jak tam koalicje?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Pochwal się luz, czytałaś może kiedyś o NLP? Nie wiem czy robisz to świadomie, ale wychodzi cI całkiem nieźle, może jeszcze kilka lat i staniesz się miszczem:D

Hmmm, luz to chyba dla przyjaciół, a nie przypominam sobie....

Czegoś chyba Gramperze nie doczytałeś. Nie uwodzę (na grepolis ;)), nie negocjuję, nie prowadzę kampanii wyborczej.

Zdaje się, że na zajęciach u psychoterapeuty coś Cię Miszczu ominęło. Następnym razem skup się to może coś zrozumiesz.

A jeśli orka ma dla Ciebie erotyczny podtekst, to albo zaczynasz dojrzewać, albo czas zmienić specjalistę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam wszystkich. Jakieś sojusze stąd ida na nowy świat pograc?

Slyszalem, ze la international orgy bawila sie na tym swiecie i grala na 50% a na nowy swiat ida grac na powaznie xD

ja tu nie zartuje tak slyszalem:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nooo ile mam na ten kebab czekać panie Turek, co ?
I żadnych psów mnie tu i sos ostry proszę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Po czym wnosisz...? Co, Ty za cienki jestem i by mnie nie przyjęli :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No widzisz ja tez nie lapie sie do ich skladu. Zwlaszcza, ze teraz beda grac na 100% a wiec watpie czy jakis sojusz da im rade.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ja nawet jakbym grał na 500 to nie dam im rady...
Nie ma co tam się logować na Tau w ogóle.
Oni nawet nie muszą wysyłać kolona, żeby zdobyć miasto.
Tacy są dobrzy... może kiedyś też tak będziemy umieli... ehhh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Ja sie zaloguje. Kogos farmic musza;/

Mam nadzieje, ze matus tu zagra na 100% bo kiedys pisal, ze bede jego farma jak razem zagramy.

Swoja droga kiedys sie nie balem ale jak wszedlem na sigma i zobaczylem jaka fajowa odznake ma matus to stwierdzilem, ze nigdy taki nie bede.

matus na theta gral sobie byle jak nic w tej wojnie nie zrobil bo gral w srodku zdala od wroga. Co chwile urlopy. top-200 ranking przeplatany z jakimis kolesiami co ucza sie grac.

No ale dostal zaproszenie do moria, ktore mialo 4 cuda i odznake dostal.

Teraz wkleil sobie ja do profilu i kazdy wie z kim na do czynienia.

Tez musze sobie taka odznake zalatwic. Poczekam az jakis sojusz zrobi cuda i dojde tam po odznaczenie:D

Chcialbym tez poprosic suport by automatycznie dal odznake sojuszowi La. Zasluzyli sobie na nia bo na kazdym swiecie dominuja poczatkowa faze gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Noo też bym chciał mieć taką, ale co mistrz to mistrz...

Jest taka specjalna odznaka za zdobycie miasta bez użycia kolona, ale on ją ukrywa, a jestem pewien, że ją ma. Skromny jest po prostu i to się ceni.
 
Do góry