Sytuacja na Świecie Sigma

Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Wczoraj LA straciło na rzecz Wicherków 5 miast. Należy przypuszczać że kontra rozkręci tą wojnę na dobre. Oby;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

LA umiera śmiercią naturalną... niestety ojciec czas jest najlepszym weryfikatorem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam. Manfred jestes moze na swiecie tau? Jezeli masz ciekawa ekipe to zawsze mozna sie zmierzyc. Jezeli nie masz z kim grac to zapraszam do sojuszu.

Kierunek poludniowy zachod.

Mam nadzieje, ze najwieksze legendy GP jak evelin77 i matus87 zjawia sie i tym razem zagraja juz na powaznie a nie tylko sie bawic na 50% jak do tej pory.

Wszystkich doswiadczonych graczym ktorzy chca zagrac w stabilnym sojuszu dluzej niz 3 miesiace rowniez zapraszam:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Witam. Manfred jestes moze na swiecie tau? Jezeli masz ciekawa ekipe to zawsze mozna sie zmierzyc. Jezeli nie masz z kim grac to zapraszam do sojuszu.

Kierunek poludniowy zachod.

Mam nadzieje, ze najwieksze legendy GP jak evelin77 i matus87 zjawia sie i tym razem zagraja juz na powaznie a nie tylko sie bawic na 50% jak do tej pory.

Wszystkich doswiadczonych graczym ktorzy chca zagrac w stabilnym sojuszu dluzej niz 3 miesiace rowniez zapraszam:)

to miło że zapraszasz mnie do sojuszu a co bardziej mi się podoba że chcesz się zmierzyć siłami. To świadczy dobrze o Tobie i Twoich umiejętnościach.
Na pewno jak będę tam grał to się dowiesz o tym pierwszy.
na tą chwile życzę Ci powodzenia w grze jak i wszystkich na tym nowym świecie TAU
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Szkoda że o mnie nędznej farmie już nikt nie pamięta i nie zaprasza :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mam pytanie.
Buduje budynki i nie przychodzą mi punkty.
Senat: 19
Obóz Drwali: 21
Gospodarstwo: 18
Kamieniołom: 21
Magazyn: 12
Kopalnia Srebra: 22
Koszary: 13
Mur miejski: 7
Jaskinia: 5
Port: 5
Akademia: 13
Świątynia: 4
Targowisko: 10

To normalne, że mam 2472 punkty??
Bo ja nie wiem!:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mniej koncentruj się na punkach, a bardziej na wojsku. Przy takim rozwoju poleis nie ma niczego nienaturalnego w liczbie Twych punktów;]. Swoją drogą-lepiej nie ujawniaj na przyszłość swego poziomu jaskini, robiąc tak-prosisz się o skana.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

dzięki ale ty cwaniaczku uważaj idź do specjalisty sam lepiej
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Około godziny 14 z uwagi na konieczność przeprowadzenia pewnych prac mogą na świecie Sigma wystąpić problemy z logowaniem, za utrudnienia przepraszamy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ok, polecasz kogoś?
Lista jest krótka bo już u wszystkich ginekologów byłeś...
Może Matus87? On coś tam w bebechach grzebie... Zawsze to lepiej zaryzykować niż żyć tak dalej jak żyjesz ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Mam pytanie na czym mam się skupić, jeżeli chodzi o budowę, jak mam następująco rozbudowane poilis??

Senat: 18
Obóz Drwali: 16
Gospodarstwo: 11
Kamieniołom: 17
Magazyn: 8
Kopalnia Srebra: 16
Koszary: 6
Mur miejski: 6
Port: 3
Akademia: 5
Świątynia: 1
Targowisko: 5

Gram pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość i szczerą oraz pomocną odpowiedź...

Dziękuję i pozdrawiam brak_slow...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

magazyn do 20 (potrzebujesz jego pojemności do zbadania podboju)
akademia 28 (potrzebujesz jej do zbadania statku kolonizacyjnego oraz podboju)
port 20 (potrzebujesz go do zbudowania statku kolonizacyjnego)

Jeśli chodzi o kolejność budowy, port najlepiej zostawić na koniec, ale niekoniecznie.

To jest to, co potrzebujesz, aby być gotowym do podboju swojego pierwszego miasta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Tak przy okazji (jakoś nikt nie oznajmił):
Sigma padła pod przytłaczającą mocą świata TAU.


Miło było ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Tak przy okazji (jakoś nikt nie oznajmił):
Sigma padła pod przytłaczającą mocą świata TAU.


Miło było ;)


jak na razie jeszcze trochę ludzi jest :)
ale jak komuś nie wyjdzie na tau( patrz zostanie podbity to szybko powracają na sigmę hi hi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie jest tak źle...i też uważam, że wrócą ludzie niedługo
 
Do góry