Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

nigdy nie zrozumiem myślenia kobiet ....
to chyba jest odwieczna zagadka ludzkości :p
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo Rail kobiet nie należy rozumieć :p Co najwyżej należy akceptować lub nie ich zachowanie :p Próba zrozumienia kobiety grozi uszczerbkiem na psychice :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Bo my walimy z axa a wy tylko potem :)

dobra tysz żartowałem :p
 

DeletedUser4784

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie, bo my walimy z axa a one spadają z nieba :p A wiesz jak wpływa na głowę upadek z wysokości :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

a co do tematu to tak, wczoraj był wtorek
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Turek :)
Śmieszą Mnie takie pajace jak TY,więc nie skomentuje twoich wypocin.
Teraz przynajmniej wiem dlaczego całe Grepolis z Ciebie wali :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Wiecie od czytania tego co w ciągu ostatniego tygodnia napisaliście można zgłupieć.
Ktoś tu w ogóle wie jaka jest różnica pomiędzy dobrym graczem, a tzw."gwiazdą"? Gwiazda to ten co wymiata w rankingach. Ale czy to dobry gracz? Czy nie spierdzieli do wrogów jak tylko się zrobi nie przyjemnie? Czy nie znudzi się po miesiącu i skasuje konta bez słowa? Tacy gracze wymiatają ale przeważnie są niestabilni. Nie można na nich na dłuższą metę polegać. Nie mówię, ze nie ma wyjątków.Są i zaraz się pewnie na mnie oburzą :rolleyes:.
Dobry gracz to gracz, który przeważnie jest gdzieś dalej w rankingu ale chętnie współpracuje, nie gwiazdorzy, nie kłóci się z byle powodu i zawsze można na nim polegać. Taki gracz był zawsze dla mnie dużo więcej wart od "gwiazdeczek", na których bądź co bądź często się zawodziliśmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oooo dziękuję, tyle komplementów naraz.

To może teraz troszkę o Tobie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A tak się zastanawiałem wczoraj kogo mi tutaj JESZCZE brakuje... no i co widzę teraz :D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

o ktoś tu dostał bana pfff dobrze ........
za ten spam mu sie należało :p
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie wiem.

Za to wiem, że nazywanie kogoś smarkiem jest tu normą.

Żenada, szkoda że moderator nie ma odwagi publicznie uzasadnić swoich decyzji.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

To ja poproszę za bana za stwierdzenie, że żenadą jest to, że nazywanie kogoś smarkiem jest na tym forum akceptowalne.

Napisałabym gdzie to mam, ale nie chcę dać komuś satysfakcji :p.

Tak to jest jak smark (uwaga: słowo dopuszczone do obrotu na tym forum) bierze się za coś o czym pojęcia nie ma :). Życie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Wiecie od czytania tego co w ciągu ostatniego tygodnia napisaliście można zgłupieć.
Ktoś tu w ogóle wie jaka jest różnica pomiędzy dobrym graczem, a tzw."gwiazdą"? Gwiazda to ten co wymiata w rankingach. Ale czy to dobry gracz? Czy nie spierdzieli do wrogów jak tylko się zrobi nie przyjemnie? Czy nie znudzi się po miesiącu i skasuje konta bez słowa? Tacy gracze wymiatają ale przeważnie są niestabilni. Nie można na nich na dłuższą metę polegać. Nie mówię, ze nie ma wyjątków.Są i zaraz się pewnie na mnie oburzą .
Dobry gracz to gracz, który przeważnie jest gdzieś dalej w rankingu ale chętnie współpracuje, nie gwiazdorzy, nie kłóci się z byle powodu i zawsze można na nim polegać. Taki gracz był zawsze dla mnie dużo więcej wart od "gwiazdeczek", na których bądź co bądź często się zawodziliśmy.
hlip... hlip... aż mi się łezka do oka ciśnie... coś w tym jest, tylko nie wiem co... może... coś co jest oczywiste, ale wypowiedziane jako złota myśl? Tak to na pewno to, brawo!!! brawo!!! pokłony proszę dla szanownej pani!!! ;-)
Dobry gracz to lojalny i stabilny - jesteś geniuszem! :D
Zapomniałaś dodać że jesteście jeszcze ambitni i niezwyciężeni ;-)
 
Do góry