Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie. Nie masz Alfy i nie masz Sigmy. Teraz ja Ciebie podbije. Czekasz na port.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Co tak cicho?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Z przykrością musimy poinformować, że na chwilę obecną firma InnoGames, w sprawie ostatnich wydarzeń na Sigmie nie podejmie żadnych działań. Wszelkie zażalenia w tej sprawie można składać na adres e-mail: info@innogames.de. Jednocześnie informujemy, że trwają prace na poprawieniem sytuacji w przyszłości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Szkoda. I nadal jestem w sojuszu i jest odwieczna wojna!
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Z przykrością musimy poinformować, że na chwilę obecną firma InnoGames, w sprawie ostatnich wydarzeń na Sigmie nie podejmie żadnych działań. Wszelkie zażalenia w tej sprawie można składać na adres e-mail: info@innogames.de. Jednocześnie informujemy, że trwają prace na poprawieniem sytuacji w przyszłości.

a właściwie o co chodzi?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Od lutego żadnego postu? Żaden grający już nie zagląda na FO? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Pewnie spia w najlepsze i czekaja na koniec swiata :D


to juz sa ostatnie chwile sigmy
a jaka sytuacja?
na dzien dzisiejszy wg rankingu (sojusze)

Sojusze ranking wg ilosci miast i wielkosci wybudowanych domkow Trinitas Husaria
Sojusze-atakujace Czarne Wichry
Sojusze-obroncy United Kingdom zostal rozbity i stad dostal tyle pw obrony
Sojusze-wojownicy Czarne Wichry
CUDA 10 wybudowanych przez Czarne Wichry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oho ile sarkazmu. Aż można odnieść wrażenie że w cw sami fajterzy, zero bobów i wszyscy ostro przejmują aktywnych graczy innych sojuszy. rotfl
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Uk aż tak nie zostało rozbite Cw miało tylko taki udział że zaczęli przejmować nieaktywnych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Oho ile sarkazmu. Aż można odnieść wrażenie że w cw sami fajterzy, zero bobów i wszyscy ostro przejmują aktywnych graczy innych sojuszy. rotfl

rozumiem ze cie to boli,nikt nie lubi przegrywac
oczywiscie ze byli,ale dostawali szanse na aktywna gre,jesli to nie pomagalo to zegnali sie z nami i taka polityka skutkowala tym,ze dzisiaj nie macie zadnych szans nawet na zblizenie sie do naszego wyniku w ataku
zobacz sytuacje z ostatnich dni,wy przyjmujecie zeby miec wiecej miasteczek a my wyrzucamy malo aktywnych

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uk aż tak nie zostało rozbite Cw miało tylko taki udział że zaczęli przejmować nieaktywnych

:D oczywiscie,a swistak siedzi i zawija w papierki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

rozumiem ze cie to boli,nikt nie lubi przegrywac
oczywiscie ze byli,ale dostawali szanse na aktywna gre,jesli to nie pomagalo to zegnali sie z nami i taka polityka skutkowala tym,ze dzisiaj nie macie zadnych szans nawet na zblizenie sie do naszego wyniku w ataku
zobacz sytuacje z ostatnich dni,wy przyjmujecie zeby miec wiecej miasteczek a my wyrzucamy malo aktywnych

- - - Automatycznie połączono posty - - -



:D oczywiscie,a swistak siedzi i zawija w papierki

Nom boli mnie że przegrywam :) tak przegrałem że jestem 1 w ranku pktów, ataku, obrony, wojów, mam 3 razy więcej pktów w ataku od ciebie i prawie 3 razy w obronie i czuje się przegrany XD

Jeżeli wyznacznikiem są cudy i korona a mają ją tacy gracze jakich wpisałem niżej to dzięks chyba wole być przegrańcem :D

Tak sebastos, mar-maz, boss, rydzu dostawali buta jak im zaczałem zabierać miasta więc tolerancja na budownictwo u was wielka tu przykład:
http://pl.grepostats.com/world/pl18/player/924231
fajter jakich mało widze w pierwszej 7 sojuszu. :D

PW w ataku cw ma za sprawą kilku dobrych graczy którzy wyrobili je przed cudami, Ty tak jak pisałeś byłeś średniakiem więc się do nich nie zaliczałeś no ale teraz Twoja era masz pole do popisu w przejmowaniu nieaktywnych //tj hoplita, sirArecki i wasz exkumpel sebastos// i wyrzucani bobów z soja :D Jak możesz się tak jarać rankiem na który nie pracowałeś bo byłeś średniakiem do ery cudów :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Uk aż tak nie zostało rozbite Cw miało tylko taki udział że zaczęli przejmować nieaktywnych

Atakowali południe ale 85% roboty zrobił i tak trinitas na innych obszarach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry