Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nom boli mnie że przegrywam :) tak przegrałem że jestem 1 w ranku pktów, ataku, obrony, wojów, mam 3 razy więcej pktów w ataku od ciebie i prawie 3 razy w obronie i czuje się przegrany XD

Jeżeli wyznacznikiem są cudy i korona a mają ją tacy gracze jakich wpisałem niżej to dzięks chyba wole być przegrańcem :D

Tak sebastos, mar-maz, boss, rydzu dostawali buta jak im zaczałem zabierać miasta więc tolerancja na budownictwo u was wielka tu przykład:
http://pl.grepostats.com/world/pl18/player/924231
fajter jakich mało widze w pierwszej 7 sojuszu. :D

PW w ataku cw ma za sprawą kilku dobrych graczy którzy wyrobili je przed cudami, Ty tak jak pisałeś byłeś średniakiem więc się do nich nie zaliczałeś no ale teraz Twoja era masz pole do popisu w przejmowaniu nieaktywnych i wyrzucani bobów z soja :D
//tj hoplita, sirArecki i wasz exkumpel sebastos

no super ze jestes taki fajny,kosztowalo cie to sporo, wiec zrozumiale ze cie boli ze inni cie dostatecznie nie doceniaja
prawde powiedziawszy to poza kasa jestesmy do siebie podobni,twoja kariera tez ladnie sie rozwinela po odejsciu z gry wielu dobrych graczy z twoich okolic
tylko ze w grepo wygrywaja sojusze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

no super ze jestes taki fajny,kosztowalo cie to sporo, wiec zrozumiale ze cie boli ze inni cie dostatecznie nie doceniaja
prawde powiedziawszy to poza kasa jestesmy do siebie podobni,
tylko ze w grepo wygrywaja sojusze

No dzieki trochę kosztowało ale bardziej czasu niż kasy o kasę możesz zapytać locusa ja jadę bez premki :) I nie nie jesteśmy podobni do siebie XD
// pozdrawiam Locusa - bardzo pozytywny gracz najlepsze podejście do rozgrywki z całego cw :)

twoja kariera tez ladnie sie rozwinela po odejsciu z gry wielu dobrych graczy z twoich okolic

Tzn kto dokładnie? Jak już tak dywagujesz to podaj nicki chętnie się dowiem. Bo jakoś nie przypominam sobie żadnych ataków od początku gry aż do momętu kiedy mar-maza rozebraliśmy :D Takie banialuki to nie stulaj plz bo mi na ambicję nie wjedziesz jak brak argumentów.
tylko ze w grepo wygrywaja sojusze
Haha no ale czy ja temu zaprzeczam przecież sam napisałem że cw dobrze rozegrało cudy i wygrało świat. :D Ja zaprzeczam Twojej ideologii że wszyscy są bee i każdy przejmuje nieaktywnych i jest ogólnie bobem tylko nie cw. A ci którzy przejmują nieaktywnych są słabymi graczami ... tylko no ... ehh ... uhm ... sam przejmujesz nieaktywnych w ponadprzeciętnych ilościach więc to jakieś sado... LoL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

No dzieki trochę kosztowało ale bardziej czasu niż kasy o kasę możesz zapytać locusa ja jadę bez premki :) I nie nie jesteśmy podobni do siebie XD

Haha no ale czy ja temu zaprzeczam przecież sam napisałem że cw dobrze rozegrało cudy i wygrało świat. :D Ja zaprzeczam Twojej ideologii że wszyscy są bee i każdy przejmuje nieaktywnych i jest ogólnie bobem tylko nie cw. A ci którzy przejmują nieaktywnych są słabymi graczami ... tylko no ... ehh ... uhm ... sam przejmujesz nieaktywnych w ponadprzeciętnych ilościach więc to jakieś sado... LoL


ty chyba politykiem jestes,przyznaj sie,bo wciskasz mi slowa ktorych ja nie pisalem
to nie moja wina ze jestes zestresowany ze nie wyszlo ci z poprzednimi sojuszami
a moje wpisy tu na forum sa wynikiem postow spartakusa
a co do szacunku do innych graczy to raczej chyba u was jest ten problem

dla mnie poczatek konca gry na sigmie zaczal sie z chwila gdy sir arecki zakonczyl gre(ban? bo nawet sie nie pozegnalismy),wlasnie dlatego,ze bylo za duzo opuszczonych miast i walka nie miala sensu
a co do walki,liczylem na wasza akcje na cudaka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Spoko
pl12356 grasz jeszcze na jakimś serwerze prócz sigmy ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Spoko
pl12356 grasz jeszcze na jakimś serwerze prócz sigmy ?

nie,czekam na szybki swiat,a pozatym,bede chcial zeby grepo przemyslalo funkcje szczescia w grze, dyskryminuje to aktywnych graczy a znam paru ktorzy przez to odeszli z grepo i graja na innych grach taktycznych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

ty chyba politykiem jestes,przyznaj sie,bo wciskasz mi slowa ktorych ja nie pisalem
to nie moja wina ze jestes zestresowany ze nie wyszlo ci z poprzednimi sojuszami
a moje wpisy tu na forum sa wynikiem postow spartakusa
a co do szacunku do innych graczy to raczej chyba u was jest ten problem

dla mnie poczatek konca gry na sigmie zaczal sie z chwila gdy sir arecki zakonczyl gre(ban? bo nawet sie nie pozegnalismy),wlasnie dlatego,ze bylo za duzo opuszczonych miast i walka nie miala sensu
a co do walki,liczylem na wasza akcje na cudaka

Nie nie jestem politykiem i zestresowany też nei jestem :D aaa widziałem takie jedno pw i te wpisy na forum może źle odebrałem jak się poczułeś dotknięty i urażony to sorka :D Arecki chyba po prostu odpuścił i przeniósł się na lamię bodajże.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Nie nie jestem politykiem i zestresowany też nei jestem :D aaa widziałem takie jedno pw i te wpisy na forum może źle odebrałem jak się poczułeś dotknięty i urażony to sorka :D Arecki chyba po prostu odpuścił i przeniósł się na lamię bodajże.

ja nie bede ukrywal ze jest mi troche smutno ze sigma sie konczy,ponad 2 lata to szmat czasu
poznalem tu fantastycznych ludzi,wspomniales Lokusa,zabawne, bo pierwsze moje z nim spotkanie bylo takie, ze mocno przyczynilem sie do tego,ze stracil miasto :eek:
a potem los tak pokierowal wydarzeniami ze gralismy razem
slyszalem opinie ze sigma byl jesli nie najmocniejszy,to jeden z najmocniejszych swiatow
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Potwierdzam. Bardzo mocny swiat co prawda nie super szybki ale gra na dobrym poziomie i duzo ludzi na serwerze prawie 3 lata trwania;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Spora ilość graczy z tego serwera gra teraz np. na lami
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Najwiecej graczy stad gra na Gythium i to z dosc dobrym skutkiem;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Kogut a Ty gdzie działasz ?


Oddam pkt na sigmie ktoś chętny ?
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Najwiecej graczy stad gra na Gythium i to z dosc dobrym skutkiem;)

A no gramy gramy;) dopiero połączenie się ok 400 luda po 8 miesiącach na naszą 60 troszkę nas przystopowało, ale i tak jest nieźle:cool: większość to Rozsądni Myśliciele i Powiem Ci Jak, ale są też ludzie z Kozaków i innych sojuszy. Z CW chyba też zreszta:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

A no gramy gramy;) dopiero połączenie się ok 400 luda po 8 miesiącach na naszą 60 troszkę nas przystopowało, ale i tak jest nieźle:cool: większość to Rozsądni Myśliciele i Powiem Ci Jak, ale są też ludzie z Kozaków i innych sojuszy. Z CW chyba też zreszta:p

trzymam kciuki Morex:)
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

nooo, jak tam husario???
juz wiem, ze fake umiecie puszczac :D
3 tyg wam zostaly, moze chociaz bunt uda wam sie wbic na naszym cudzie??????

jestescie przeciez top1, czekamy :p (macie prawie 2x tylu graczy co my)
 

DeletedUser4105

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Dzięki Limes:)

Theressa a Sigma zostaje zamknięta?:confused:
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

nooo, gratki, jednak znalezliscie boczna furtke.... :mad:
 
Do góry