Sytuacja na Świecie Sigma

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

hmmm, tak sie zastanawiam caly wieczor, do ktorej grupy mnie zaliczacie???? zalezy mi na rankingu i komnacie chwaly (nie ukrywam tego)......, czy jestem niestabilna lub brak do mnie zaufania????? - to chyba moi wspolsojusznicy powinni ocenic.. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

hmmm, tak sie zastanawiam caly wieczor, do ktorej grupy mnie zaliczacie???? zalezy mi na rankingu i komnacie chwaly (nie ukrywam tego)......, czy jestem niestabilna lub brak do mnie zaufania????? - to chyba moi wspolsojusznicy powinni ocenic.. :p


hehehe,Aga,nie przypuszczam zeby na sigmie (nie mam rozeznania kto gra na innych swiatach) byl ktos,kto jest lepszy w grze od ciebie,dla mnie to ty jestes bezapelacyjnie najlepsza juz od bardzo dawna,za toba dlugo,dlugo nic i dopiero ktos nastepny, i nie pisze dlatego ze czuwasz na cudach,mnie szczeka opadla jak zobaczylem jak rozwalasz gosci z gwardii

a jesli juz poruszylas temat to na forum chcialbym ci podziekowac za wspolna gre,duzo od ciebie sie nauczylem,nie jedno miasto mi uratowalas z M. i B.
specjalne podziekowanie chcialem tez zlozyc Gosi,OIRO,ta kobieta to skala,jest niezniszczalna,godna zaufania i ZAWSZE mozna na nia liczyc,
chcialem tez dodac,ze sojusz mial zajeb.. szczescie do kobiet, WSZYSTKIE to wojowniczki,nie wiem jak u innych ale u nas nie bylo babeczki bobeczki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Niestety wdarła się nam tutaj zbędna dyskusja mam nadzieję ze pl12356 i Mordimer91 wrócą do dyskusji ale bez kłótni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Sytuacja hmmmmmmm......
Cw próbuje przebić się przez bunkier na ich cudzie . A czasu mało
 

DeletedUser15942

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Sytuacja hmmmmmmm......
Cw próbuje przebić się przez bunkier na ich cudzie . A czasu mało

kto ci takich bajek naopowiadal????
mozliwe, ze ktos od nas atakuje ale zapewniam cie, ze nie robimy zadnej akcji...., bo po co?????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

no widzę po atakach że ciągle mi rapki przybywają na co wojsko trzymacie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Kiedyś musiało do tego dojść ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na Świecie Sigma

Jak tam Locus grał do końca ? a Ty zamierzasz jeszcze na jakimś świecie grać Theressa ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry