Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

hmmm co za kultura języka :eek: proszę się nie denerwować
ja chciałam tylko nawiązać do pewnej nielegalnej pani, która potrafi się wbijać kolonkiem jak najgorszy cienias w nocy, gdy normalni ludzie idą po prostu spać, ale gdy normalni ludzie są zwyczajnie w pracy. To takie trochę mało ambitne i ostrzegam, że źle się skończą akcje owej nielegalnej pani dla samej owej nielegalnej :cool:

haha to dobre ,to w koncu swiat bohaterow a nie amatorow wiec jesli nie masz wystarczajaco czasu zeby siedziec na grze to proponuje zaczac w co innego grac ,najslabsi i tak w koncu odpadna
a ta nielegalna Pani widac jest dobrym graczem skoro wbija Ci kolony kiedy chce
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie przeczę, że jest dobra. Dlatego będę z nią grała, gdy będę miała tyle czasu na grę co ona.
Sorry zadufany w sobie "bohaterze", że mam obowiązki w realu. Będziecie musieli na mnie niestety poczekać trochę, aby spróbować swoich sił, aby ta wojna miała w ogóle jakikolwiek sens.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie przeczę, że jest dobra. Dlatego będę z nią grała, gdy będę miała tyle czasu na grę co ona.
Sorry zadufany w sobie "bohaterze", że mam obowiązki w realu. Będziecie musieli na mnie niestety poczekać trochę, aby spróbować swoich sił, aby ta wojna miała w ogóle jakikolwiek sens.

Ja sie za zadnego bohatera nie uznaje ale poprostu jak wiem ze mam mniej czasu to nie rejestruje konta na tym swiecie w centrum calej zadymy a tak zrobila bardzo duza ilosc graczy ktorzy teraz placza zarowno u Was jak i u Nas
W takim razie czekamy z niecierpliwoscia na Twoj powrot i liczymy ze pokazesz nam na co sie stac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

jowita, mimo że nie gram na tym świecie masz ode mnie wyrazy poparcia :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Skoro nie grasz na tym świecie to się tu nie wypowiadaj. Najpierw naucz się kultury słowa, kultury społecznej, a później może się wypowiadaj w ogóle. Bo jak na razie masz z tym bardzo duże problemy.
 

DeletedUser13012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

czytam se tak wasze posciki i mam ubaw po pachy ile zadziorow sie tu trafilo i ja taki bidny tu

o swiecie fajny dobrze ze stary podbuj bo te bunty i podboje to dlamnie bzdet choc sie mozna dostosowac ale ten jest lepszy

o mnie jestem jaki jestem gram jak gram kazdy z was byl takim samym nobem na poczatku pytanie czy nie jest dalej

ja jestem nieogarniety niedorozwoj z brakiem perspektyw na przyszlosc do tego grafoman anty talecie piepszony sprzatacz z irlandi zlotnik przekupa dziad ............ szkoda wymieniac ale to opinie moich wrogow czyli poniekad was ;DDDDDD

co do najlepszych graczy na tym swiecie i innych ;D/ wielu swiatow nieznam/

ale wystartowalem tu podobnie jak kilku weteranow na alfe podziwiam tam i nn i czerwona armie jednak dlamnie najlepszym sojem posostanie Krolestwo Macedonskie

swietni gracze to kilku z czolowki tych soi ale najlepszym graczem pozostanie tam Sisi i to potwierdzi duzo graczy z alfy
i nie chodzi tu o gre i miasta choc w tym wielu was moze jeszcze dlugo sie uczyc od niej

ny swietni gracze na ny wielu spotkalem i z wieloma gralel po tej czy tamtej stronie wiec wymieniac szkoda ale i tu Sisi zapadla wielu gracza w pamiec;DDDDD we wszystkich aspektach tej gry

kto napisze ze ja uwielbiam sisi no coz napewno tak jest i dlatego ze was kobitek tu jest sporo i zaszczytem jest tu z wami grac a podziwiac moge za to ze ta slaba plec na polu walki radzi sobie swietnie i leje wielu facetow z alll ego
ale opinie o sisi nietylko odwemnie uslyszycie zreszta na achillesie przestala grac bo gracze obok zamiast sie gronic oddawali jej miasta z samego szacunku dla niej taka to ona jest tu ikona gry

jesli ktorykolwiek z was zasluzy sobie na taki szacun u takiej ilosci graczy niezaleznie po ktorej stoja stronie zasluzy sobie na miano najlepszego gracz tej gry jesli przebije tym sisi

i nie koronki ilosci pokonanych w dniu ilosc pk tego czy tamtego stanowisko w soju czy przywodztwo a stosunek graczy do tekie osoby przeniesie ja do histori tej gry bop reszte sobie kupicie za zloto a tego niestety nie

pozdrawiam zlotnikow ze wszystkich swiatow ciekawe kto stanie pod waszym sztandarem jak zakrzykniecie kto zemna

ja biedny nieudolny gracz pisze to do was starajac sie choc dorownac takiemu wzorcowi

pozdrawiam cie sisi no i oczywiscie was wszystkich graczy pomijam tych najlepszych w swoich oczach oczywisci


*****km
 

DeletedUser13012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

dlaczego inteligentna osoba nigdy nie pokona glupiej ?

bo musiala by zejsc do poziomu tej glupiej ale tam glupia ja wykonczy doswiadczeniem :D

tak ze licytujcie sie udowadniajcie sobie wyzszosci nieudolnosci zapomnijcie ze to zabawa jeszcze wyciagnijcie swoje magisterki tytul doktorskie / moga byc tez wykonawcze u ustalajcie na jakiej wysokiej pozycji jestescie czekam na te merytoryczne dowody kto tu jest najwiekszym .................

:)))))))) szkoda ze mam malo czasu na dokladniejsze sprawdzanie tych postow ale tyle rechotu to dawno nie mialem szkoda ze jeszcze tych waszych wojen nie mozna sobie podpatrzyc moze bym zdobyl jakies bezcenne doswiadczenie ;)))))
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Z okazji zbliżającego się EURO2012 chciałbym Was zaprosić do wspólnej zabawy. Utworzyliśmy specjalną zakładkę na ten temat do której zostaną zaproszone następujące sojusze:

1 Eternal Valor
2 First To Fight
3 Puniccy Piraci
4 *SPARTA*
5 Angel-GT
6 AK F2F
7 N.S.S
8 Loża Seniorów
9 Sunshine Rebels
10 SEta
11 Elita NY
12 DREAM TEAM
13 T.N.T
14 ARMIA LEONIDASA
15 MAH Odrodzenie
16 Inglourious Basterds
17 Armia Kartaginy
18 A. H.
19 *M.A.H.A.C*
20 Władcy Knossos
21 -Zjednoczeni-
22 Kartel[/ally]
23 TIMOKRACI
24 Carthago
25 Belli Portae
26 -Freedom-

Zakładka ma na celu jedynie odskocznię od toczonych wojen (które nadal będą trwać) . Liczymy że wszelkie spory i waśnie pozostaną poza zakładką, w której jako zwykli ludzie (a nie gracze) będziemy mogli porozmawiać, przewidywać wyniki meczów, komentować je i po prostu dobrze się bawić.

Grepolis jest grą wzorowaną na starożytnym świecie i dlatego myślę że podobnie jak starożytni zawiesimy wszelkie spory w zakładce na czas trwania euro (tak jak to miało miejsce podczas igrzysk w starożytności).

Jeżeli rozmowy będą schodzić na temat gry, bądź ton wypowiedzi zacznie odbiegać znacznie od przewidywanego przewidujemy następujące konsekwencje:
1.Usunięcie wypowiedzi oraz upomnienie do założyciela sojuszu z którego gracz pochodzi
2. Rozwiązanie wspólnej zakładki z sojuszem z którego pochodzi gracz obrażający – z możliwością powrotu
3. Rozwiązanie wspólnej zakładki z sojuszem bez możliwości odwołania.

Jeżeli w zakładce wielokrotnie będą powtarzały się wpisy obraźliwe, tematycznie schodzące do tematów gry – zostanie ona rozwiązana dla sojuszy innych i pozostanie tylko naszą wewnętrzną zakładką sojuszową.

Regulamin zakładki:
§1 Zakładka jest zakładką tematyczną na tematy euro w której zabronione są wypowiedzi na temat gry.
§2 Wszelkie obraźliwe wypowiedzi bądź uwłaczające godności graczy z innych sojuszy będą piętnowane i mogą spowodować wydalenie z zakładki
§3 Dozwolone będą tematy odbiegające od tematów euro – jednak będzie w nich obowiązywać §1
§4 Zakładka będzie wspólna na czas euro – po ukończeniu ich zostanie usunięta
§5 W zakładce moderatorem będzie QuarkQ...I jeszcze 2 chętne osoby do pomocy(zapaleńcy footbolu) – wszelkie usunięcia tematów, wypowiedzi przez innych graczy będzie spowodowane rozwiązaniem zakładki.

Regulamin jest regulaminem wstępnym i może ulec jeszcze zmianie. Wszelkie sugestie na temat regulaminu mile widziane.
Zakładka ma charakter z lekka doświadczalny ale mam nadzieję że zapewni nam świetna rozrywkę.

Zapraszam do przyłączenia się do niej


Z wyrazami szacunku:

QuarkQ....-Freedom-...pomysłodawca zakładki.
artur06.....-Freedom-

Zainteresowane Sojusze proszę o akceptację Zakładki "Euro-2012".....Sojusze które zostały pominięte a chcą uczestniczyć w tej zabawie proszone są o powiadomienie graczy QuarkQ z -Freedom- lub artur06 także z -Freedom- i zostaną dodane do tej zakładki.

 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Może lepiej napiszcie z kim się bijecie i generalnie jak Wam idzie w walkach :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Siema muli27 pamiętasz mnie z Tau
:D ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A tak to mi się bardzo świat bohaterów podoba tylko nie dawno powróciłem grać i nie mam sojuszu jak ktoś chętny to może mnie zaprosić do sojusz .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Opłaca się grać bez premki? : >
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Może lepiej napiszcie z kim się bijecie i generalnie jak Wam idzie w walkach :)

Generalnie to "pierzemy" się praktycznie z każdym i chyba całkiem nieźle Nam to idzie ;)
ach bym zapomniał - chodzi mi o N.S.S
Jesteśmy TOP 1 w rankingu atakujących, i TOP 1 jako wojownicy.
Żeby nie było, nie podniecam się tym, tylko po prostu informuję zainteresowanych, bo zaraz pewnie znajdzie się jakiś troll, który skomentuje moją wypowiedź...

Markus, da radę grac bez premium, no chyba że chciałbyś teraz rozpocząc grę, to możesz miec ciężko, ale z pomocą sojuszu i zapałem do gry, też powinno Ci się udac ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chciałbym teraz rozpocząć grę, gram na RHO i ten świat jest priorytetem dla mnie.
Jak coś to cyknij na priv jakiś kontakt, nie wiem czy mógłbyś mnie zaprosić na linie frontu, powiedzmy że chciałbym dostać trochę po tyłku ; )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Jaki kierunek wybrać żeby było ostro? : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Jak na moje, to gdzie nie zaczniesz to Cię zjedzą ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

a co tu taka cisza?
kazdy chyba tak mocno skupiony na walce ze nawet nie ma czasu zajrzec na forum :D:D
myslalem ze troche mniej multikont tutaj na tym swiecie bedzie ale coniektorzy bez tego to chyba zyc nie moga i chca jakos wyrownac szanse w walce:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

a co tu taka cisza?
kazdy chyba tak mocno skupiony na walce ze nawet nie ma czasu zajrzec na forum :D:D
myslalem ze troche mniej multikont tutaj na tym swiecie bedzie ale coniektorzy bez tego to chyba zyc nie moga i chca jakos wyrownac szanse w walce:d

Jak masz podejrzenia co do multi to zgłaszaj to do supportu. Wtedy jeśli to prawda to będziecie mięli więcej szarych miast do farmienia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Świat bohaterów już się skończył czy jak?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

nie Trwa nadal :D gramy ;D ale bardzo mało aktywnych graczy na morzu 75 ;/ i sojusze bez życia ;/
 
Do góry