Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Zobacz post
zalogowałem się zobaczyć jak to wygląda, i przyznam że gdyby następny taki świat wystartował to z chęcią bym dołączył. Jak na razie zero szans dla nowo zaczynających

eee.. polemizowałbym, wszystko zależy od tego, gdzie się wystartuje. polecam południowy-wschód, strasznej rzeźni tam nie ma, a gra się całkiem przyjemnie, jeśli jesteś zainteresowany mogę nawet wysłać link na moją wyspę - zapewniam że w okolicy nowo startujący jak najbardziej mają szanse na normalną rozgrywkę.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

tak tak.. szybko się rozbuduje a Ty sobie chapniesz złoto za rekrutacje i świeże miasteczka na wyspie ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

:rolleyes: nah... nic z tych rzeczy, moje intencje są czyste, co więcej: jeśli faktycznie jesteś zainteresowany, po Twoim dołączeniu do serwera mogę Ci zapa do soja wysłać. Ufff... nie ma minusów mojej oferty, są tylko plusy:). Na twoją skrzyknę wysyłam link- czy z mej propozycji skorzystasz- zależy od Ciebie. pzdr
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oczywiście żartowałem z tym nie sugeruje że masz jakieś złe intencje :p Gdybym nie grał obecnie na dwóch światach przyjąłbym zaproszenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

cos mało osob pisze z achillesa ,chyba zajęci walkami

sytuacja na swiecie poki co opanowana
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Czyli dokładniej? Kto tam dominuje itp...?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Każdy ma inne zdolności. Lubię ustawić "Armadę" i podkład pod kolony sojuszników. 40-50x150 ogni robi swoje i PW wpada. Jak do tego dochodzą akcje sojuszowe i kilkaset ataków?! To najsilniejszy macza spodnie. Tutaj czuć, że się gra.
Wczoraj puścilem 10 kolonów na raz. Chcialem zobaczyć, czy sprzymierzeni coś wydedukują. No, "z mysleniem slabo". Dopiero po fakcie, ale wnioski były oczywiste i do przewidzenia. "Nauka nie idzie w las."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na moim terytorium jakby udało się Tobie jedną wrogą wioskę podbić to szacun.
Drugą sprawą wstawienie kolona a utrzymanie 12h okupacji to druga kwestia.
Może najlepszy to Ja nie jestem ale w rankingach przewyższam graczy co mają dużo więcej wioch niż Ja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nikt tu dawno nic nie pisał.. co tam, najlepszy to ja nie jestem, najmocniejszy rankingowo też nie, ale to nie omikron, gdzie <ciach>dyktował swoje zasady i zabraniał nie-za-wysoko-punktowcom pisać na forum, prawda? ano, a zatem do rzeczy (tudzież ad rem, jak kto woli):

Sytuacja na achi wygląda na stabilną, top5 trzyma się mocno i raczej nie zapowiada się na jakiekolwiek zmiany (piszę to z perspektywy mojego zagwizdowia, możliwe, że z centrum świata to wygląda nieco inaczej), chociaż ANGEL-MAH tak jakby kapkę cienko przendzie i chyba za dużo tej przędzy w top5 już nie zmajstruje.(to jedynie moja subiektywna opinia laika, nikt mi za to słowa nie zapłacił, ani nawet nie postawił piwa, o tempora, o mores), NWO też jakby nie trzyma się za mocno... co tu jeszcze można dodać, za top5 zaczynają się kresy, okrainy i dzikie pola, hefalumpy i wuzzle, że tak powiem- czyli nieco konkretnych sojuszy, a nieco zwykłych massów, które trzymają się nie swoją tkanką mieśniową- a wypasionymi na budowlańce zwałąmi tłuszczu, ale każdy ma swój sposób, nie ma co żartować- ani wytykać. uff... z perspektywy mojego zacnego zagiwzdowia- wielcem ciekaw jak długo jeszcze Carthago wytrzyma napór Ekipy Ratunkowej i Punickich Piratów- nie wesoło tam jest (nie bawię się w żadne głupie napinki, nie lubię tego, podaje jeno swoją opinię- dość chyba zbieżną z realiami), ciekawe ile jeszcze Kartagińczycy wytrwają.

Na pokonanie realowych Kartagińczyków trzeba było aż trzech wojen punickich (szacun dla punickich, swoją drogą) - ciekawe jak to będzie wyglądać na achillesie i jak długo wyznawcy Baala wytrwają, może znajdzie się wśród nich jakiś Hannibal? albo chociaż Hamilkar? niewykluczone, czas pokaże, jak powiedział ślepy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

my poki co walczymy sobie z angel-mah,maja naprawde zgrana ekipe i latwo wcale nie jest
ale bez nich to juz by chyba nie bylo co robic na tym swiecie
 

DeletedUser21336

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Opłaca się zaczynać teraz gre na Achillesie? Polecacie jakiś kierunek aby spokojnie zacząć gre?
 

DeletedUser13117

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ja zacząłem po raz drugi grać .A mam takie pytanko kiedy ten świat sie skończy
:p:confused:???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

swoją drogą, to na swój sposób niepokojące jak wielu graczy na świecie bohaterów z upodobaniem uprawia czarowanie błyskawicami i plagami, czestokroć na odległość kilku oceanów.

Grałem uprzednio na omedze- tam sojusze się dogadywały i robiono pakty o nie-czarowaniu się nawzajem, a tutaj, może takie jest tylko moje subiektywne wrażenie- czarowanie to nie tylko chleb powszedni, ale także swoista ''strategia'' sojuszy, które skupiają się wyłacznie na bobowaniu.

Osobliwe, powszechne w grepo, ale osobliwe, że dzieje się to na serwie bohaterów. ot- kolejny objaw faktu, że ogólny poziom graczy (aczkolwiek- zaznaczam- nie wszystkich:)) na grepo spadł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

no widzisz kazdy ma swoja strategie jakos ja wcale nie uwazam zeby czarowanie bylo zla rzecza ,po to tez na swiecie achilles sa katapulty z kamiennym gradem ktore sluza do takich celow
powiedzmy ze wysylamy w 5 osob na danego gracza kolo 500 atakow plus do tego czarujemy slemy katapulty to taki gracz nie dosc ze musi budowac wojo to jeszcze musi budowac mury i budynki i spytaj graczy ktorzy sie ostatnio tam pokasowali jakie to jest meczace:)

nawiazujac jeszcze do poziomu graczy na tym swiecie to dam przyklad na sobie ,obecnie mam ponad 14 mln pkt walki w wojownikach ,jak przegladam staty z innych swiatow to jakos nie widze zeby ktos dorownywal czolowce wojownikow z achillesa

fakt faktem ze bobow jest sporo ale to na kazdym swiecie to samo ,najwazniejsze ze sa osoby z ktorymi mozna pograc i powalczyc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

kamienny grad to całkiem inna bajka, kamiennym gradem można obrócić w perzynę wrogie miasta, ale za pomocą wojska. przed kamiennym gradem można się obronić wojskiem, kamienny grad- nie ma racji bytu bez wojska i gry

zaś uprawiane przez pewne soja z upodobaniem praktyki- w stylu- czarowanie na odległość kilku mórz gracza, który zabrał sojuszowi miasto- no... nie sposób nie nazwać.. niesmacznym... i zabija rozgrywkę, bo ta gra nie winna polegać na klepaniu budynków i obrzucaniu się nawzajem błyskawicami.

Staty- możliwe że są imponujące, ale to stary świat, siła rzeczy można naklepać dużo punktów walki poprzez uprawianie upartego klikania przez rok czy więcej. Widziałem tutaj graczy z kontami po 800 k punktów bądź i więcej, którzy odprawiali takie brewerie, że mózg w pionie staje.

Oczywiście pisząc te słowa nie siłuję się na jakiegoś elyciarza, jeszcze mi się w głowie nie poprzestawiało, po prostu podaję własne obserwacje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ja mysle ze jak kolega chce zaznac troszke prawdziwej gry to zapraszam w swoje okolice tylko nie z takimi moralami jakie obecnie mamy na ciebie bo to az strach cokolwiek wyslac
tylko trzeba sie spieszyc bo niebawem na inny swiat chyba pojdziemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

przenosiny byłyby tu bezcelowe, po prostu ubolewam nad rozpowszechnionymi na tym serwie obyczajem czarowania; błyskawicowania i plagowania, ni mniej ni więcej
 

DeletedUser13117

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

a o ty mnie wiedziałem że jak spadnie poniżej 300 to sie skończy dzięki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ogolnie to na swiecie od 2 tygodni troszke nudno sie zaczyna robic po tym jak czolowi gracze angel sie pokasowali
jak tak dalej bedzie to trzeba zbierac jakas silna ekipe i moze na jakis nowy swiat isc,moze jacys lepsi przeciwnicy beda
 
Do góry