Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2479

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

świat Bohaterów to GAMMA
tam są (byli) najlepsi gracze Grepolis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

świat Bohaterów to GAMMA
tam są (byli) najlepsi gracze Grepolis
proszę cię, nie żartuj.
kto tak wielki tam grał? taki kto był wysoko na gammie, ale nie tylko? bo byc mistrzem jednego serwera, to bez urazy - żaden wyczyn.


grałem na wielu światach i obiektywnie powiem, że najmocniejszy skład grał na NY - pierwszy świat z grepolis 2.0.
 

DeletedUser2479

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

wielu świetnych zawodników
z GAMMY gra również na NY...
popytaj się >>starych<< graczy którzy są od początku Grepolis.pl
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

proszę cię, nie żartuj.
kto tak wielki tam grał? taki kto był wysoko na gammie, ale nie tylko? bo byc mistrzem jednego serwera, to bez urazy - żaden wyczyn.


grałem na wielu światach i obiektywnie powiem, że najmocniejszy skład grał na NY - pierwszy świat z grepolis 2.0.
Zgadzam się - wielu bardzo dobrych graczy tam było.
Tu też jest sporo konkretnych osób - ciekawa jestem jak będzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

wielu świetnych zawodników
z GAMMY gra również na NY...
popytaj się >>starych<< graczy którzy są od początku Grepolis.pl

ręce opadają jak rozmawiam z kimś takim. człowieku, nawet nie wiesz ile gram w grepolis a rzucasz takimi tekstami. otóż, najpierw wypadałoby zapytać ile gram w grepolis - jeśli odpowiedziałbym, że dwa miesiące - mógłbyś tak odpisać.
jednak ja gram w grepolis od lutego 2010. zdaje się że właśnie w tym miesiącu tego roku wystartowała polska wersja grepolis.

ba, gdybyś nie był takim ignorantem zobaczyłbyś pod moim nickiem datę rejestracji na forum.

FEB to skrót od February - z angielskiego: "luty". mam nadzieję, że pomogłem w zrozumieniu tak skomplikowanej funkcji jaką jest data rejestracji.


w poprzednim poście prosiłem o nicki(nie bezpośrednio, ale poprzez pytanie "kto(...)?"). ponawiam pytanie. NICKI WIELKICH GRACZY GAMMY. na każdy jeden podany nick ja podaję ci nick gracza z innego świata, który jest lepszy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Tylko nie podawajcie nicków z grepo 2.0 bo to już "złota epoka" jest i zachwianie równowagi między "bycie naprawdę dobrym", a "byciem zwykłym klikaczem i złotnikiem" ;)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

w poprzednim poście prosiłem o nicki(nie bezpośrednio, ale poprzez pytanie "kto(...)?"). ponawiam pytanie. NICKI WIELKICH GRACZY GAMMY.

Do głowy mi przychodzą:
andrzej059 i Farciarz (obecnie już tam nie grają)
Gregorek2000 (co do niego niejestem pewny czy już tam obecnie gra)
Patryk Pul
Pozanimi np. hater, siba10 czy Sasimolo
Grało i gra tam masa niezłych graczy, jak na każdym serwerze. Po jaki grzyb kłucic sie jaki serwer jest lepszy?

PS. Wiekszośc graczy, których tam wymieniłem pewnie już nie gra, ale ich sobie tera przypomniałem, a konta na Gammie obecnie nie mam.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Tylko nie podawajcie nicków z grepo 2.0 bo to już "złota epoka" jest i zachwianie równowagi między "bycie naprawdę dobrym", a "byciem zwykłym klikaczem i złotnikiem" ;)

Coś Ci się chyba pomyliło...

Gram na swoim nicku (na alfie nie mogę) i jest ok. Ale nawet na alfie wszyscy widzą, że ja to ja i, że gram bez premium i botów :)

Innym życzę powodzenia i satysfakcji z tego co osiągnęli :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chyba nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi... Nie twierdzę że na grepo 2.0 nie ma dobrych graczy tylko to że klikaniem i złotem da się nadrobić doświadczenie w grze i taktykę walki. Czy Stoner był komuś tak znany zanim weszło grepo 2.0? ;-)
Kiedyś logowałem się na starcie świata żeby powalczyć z najlepszymi, teraz wbijam po tygodniu bo nie mam ochoty przebijać się na złoto i nie mam ochoty spędzić całego dnia na klikaniu ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chyba nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi... Nie twierdzę że na grepo 2.0 nie ma dobrych graczy tylko to że klikaniem i złotem da się nadrobić doświadczenie w grze i taktykę walki. Czy Stoner był komuś tak znany zanim weszło grepo 2.0? ;-)
Kiedyś logowałem się na starcie świata żeby powalczyć z najlepszymi, teraz wbijam po tygodniu bo nie mam ochoty przebijać się na złoto i nie mam ochoty spędzić całego dnia na klikaniu ;-)

A czy ktos uwaza stonera za bardzo dobrego gracza? przeciez on robi wiele bledow w grze i nie ogarnia do konca. Dobry gracz musi byc bystry a stonerowi daleko do tego.

Chlopak nadrabia brakiw umiejetnosciach duza iloscia wojska i miast. Dlatego trzyma sie w czolowce. No ale kto go bierze na powaznie skoro on gra kilka tygodni i ucieka?

Niestety zloto jest skuteczne jak sie ma kilka miast gdyz mozna przyspieszac jednostki w kazdym miescie i miec duza przewage.

Z chwila gdy miast jest coraz wiecej to zlocenie jest juz zbyt kosztowne i nie da rady np w 20 miastach przyspieszac budynkow i wojska na zlocie. Dodatkowo na poczatku dosc tanio kupuje sie poziom kultury potem jest to juz zbyt drogie i nie moga sobie pozwolic na zlocenie by miec wiecej miast.

Nie wspomne o tym, ze bootty juz nie daja tak duzej przewagi gdy ma sie tylko kilka wysp a kilkanascie miast.

multikonto tez potem nie daje zbyt wiele surowcow gdyz jest slabo rozwiniete w porownaniu do glownego konta.

wiekszosc graczy nie ma pojecia o tym jak tacy gracze oszukuja. Ktos kto mysli doskonale wie, ze ilosc surowcow jest ograniczona nawet z botem i skracac zlotem mozna tylko an tyle ile surowce pozwalaja.

Dlatego oszusciz top zawsze maja multikonto jedno lub kilka plus boty dzieki temu maja tyle surowcow, ze moga az tak czesto skracac.

moze stoner blyszczy w oczach noobow co widza kogos w top ale chyba kazdy ogarniety gracz doskonale wie dlaczego taki ktos tam jest.

Dla mnie jest masa inncyh lepszych graczy co nie dosc, ze maja duze umiejetnosci to jeszcze graja dlugo i z takimi mozna walczyc.

Ze stonerem powalczysz do 10 miasta potem ucieka bo mu zloto juz nie pomaga.

czy kiedykolwiek stoner osiagnal cos wiecej niz kilkanascie miast i bycie w top przez pare tygodniw najlatwiejszym etapie gry:)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Witam
Świetny serwer dla osób które maja życie prywatne są 3 wioski juz rozwinięte wiec nie ma potrzeby tracić kilku dni przy siedzeniu przed monitorem
Nawet jak ktoś poleci na złocie różnice będą niewielkie da się je wyeliminować na krótkim dystansie
stary podbój wydaje się idealny pomysłem na ten serwer bo mając 3 wioski można stawiać już dobry opór w czasie wzniecania buntów, a tak na wygranej pozycji jest agresor
Ps
CoWam przeszkadzają morale? na początku są 100% a później mając po 40 wiosek jest tyle offa ze morale nie maja znaczenia zwłaszcza przy takim podboju
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

od Stonera :)

Turku jak ja gralem w grepo w wersji 1.0 to ty nawet nie wiedzales o grepo :)
...Epsilon-bez skracania ,w topce przez dluuugi czas tak samo top 1 bardzo dlugo - ponad 100 miast - chcesz zbierac miasta i budowac domki-zacznij grac w simsy ps: znowu wypomonasz mi zloto - ZNAJDZ SOBIE PRACE TO BEDZIE CIE NA NIE STAC to wtedy moze mi dorownasz.

Na Ny - w top 10 tez przez bardzo dlugo.(inny nick) tak samo na jocie -topka (inny nick) NIGDY MI NIE DOROWNASZ i spac ci to nie daje po nocach :)

W odroznieniu od ciebie ja mam zycie :) wyjezdzam na wakacje,mam REALNYCH przyjacol, bo widze ze Tobie chyba ich brak jak cagle siedzisz na necie. Nie gram 24 na dobe 7 dni w tygodniu dzien - w dzien jak ty BO MAM ZYCIE!!! A Ty dalej nie mozesz mnie dogonic :) hahahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

od Stonera

Turku jak ja gralem w grepo w wersji 1.0 to ty nawet nie wiedzales o grepo
...Epsilon-bez skracania ,w topce przez dluuugi czas tak samo top 1 bardzo dlugo - ponad 100 miast - chcesz zbierac miasta i budowac domki-zacznij grac w simsy ps: znowu wypomonasz mi zloto - ZNAJDZ SOBIE PRACE TO BEDZIE CIE NA NIE STAC to wtedy moze mi dorownasz.

Na Ny - w top 10 tez przez bardzo dlugo.(inny nick) tak samo na jocie -topka (inny nick) NIGDY MI NIE DOROWNASZ i spac ci to nie daje po nocach

W odroznieniu od ciebie ja mam zycie :) wyjezdzam na wakacje,mam REALNYCH przyjacol, bo widze ze Tobie chyba ich brak jak cagle siedzisz na necie. Nie gram 24 na dobe 7 dni w tygodniu dzien - w dzien jak ty BO MAM ZYCIE!!! A Ty dalej nie mozesz mnie dogonic hahahaha

stoner jak ja gralemw grepo 1.0 to ty nawet nie wiedziales co to grepo

byles w topce? ale neich zgadne nie byles top-1? prawda? byli lepsi prawda? dlugi czas? ile? 3 miesiace byles top-10?

skoro ty nie lubisz budowac domkow to dlaczego grasz kilka tygodni gdzie nie robi sie nic tylko rozbudowuje miasta:D?

ja gram miesiacami i potem miasta sa rozwineite i tylko buduje wojsko i walcze. ty tylko skracasz domeczki na zlocie a jak jest za duzo maist to juz nie ogarniasz i uciekasz na nowy swiat by sie bawic na nowow boba budowniczego

ja ci nie wypominam chlopcze zlota. pisalem, ze tylko dzieki niemu nadrabiasz braki w umiejetnosciachw ta gre:d smialo korzystaj ze zlota po to ono jest by pomagac mniej bystrym;p

ja tam premium mam full nie narzekam zlotko na koncie jest ale dziekuje

wow byles na nyw top-10:D? hahah a co to jest top-10? osiagnales chociaz keidys top-1 w kazdym rankingu walki? oczywiscie nie chodzi mi o kilka dni czy tygodni ale o normalna stabilna gre dluga.

Takze jak to osiagniesz to sie zglos to moze mi dowrownasz;p

jak na razie dostales baty na tau i uciekasz na nowy swiat. Nie szla walka topiles kolony na swoim deffie i podbijales noobow tyle zrobiles na tau

hahahah stoner 24/h gp mi pisze, ze nie mam zycia buahhaha

nie ma to jak na necie chwalic sie przyjaciolmi i realem

wyimaginowałeś sobie juz jacht dom itp a teraz masz wyimaginowanych przyjaciol:D? gdzie z nimi sie spotykasz na gp:D?

skoro siedzisz 24/h na gp to nie wiem jak ty to robisz:D

ciesze sie, ze jezdzisz na wakacje to mnie cieszy bo myslalem, ze nawet na nie nie jezdzisz;p

z tym, ze w srod normalnych ludzi wakacje to cos normalnego wiec nie wiem czym sie chwalisz?

ja cie nie moge dogonic? w czym xd? na tau idzie ci marnie i tracisz miasta. Topisz kolony wiec przenosisz sie na nowys wiat gdzie jest slabszy poziom;p

mielismy walczyc ale osrales sie po kilku porazkach i tyle bylo ze zlotnika;p

szkoda, ze nie mozna cie nawet zlac w gp bo jak ktos przyjdzie na twoj swiat to ty z niego uciekasz... pokazalbym ci troche strategii w gp i moze bys sie nauczyl czegos procz obslugi bota i byle jakw yslanyh atakow z kolonem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Mój sąsiad grał przez 3 dni pod rząd był informatykiem ( sam mieszkał ), jak zajrzałem przez uchylone drzwi do niego kiedy policja już tam była cały pokój we krwi a on leżał na podłodze z słuchawkami na uszach a obok przewrócony laptop zalany krwią, miał wylew 38 lat chłopak.
Wygrał grę ale przegrał życie.

Świeć Panie Nad Jego Duszą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry