Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Patryk Pul co Ty chcesz tu udowadniać skoro to przede wszystkim tu nie gra żaden mocny sojusz ani top gracze?

To sobie wybrałeś świat do udowadniania umiejetnosci:)

Ja myślałem, że to adriankiller jest zarozumiały i wszechwiedzący, a on nawet w tym względzie do pięt Ci nie dorasta...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja myślałem, że to adriankiller jest zarozumiały i wszechwiedzący, a on nawet w tym względzie do pięt Ci nie dorasta...

Pewnie grasz tutaj i poczules sie urazony, ze pisze, ze nie ma tu dobrych graczy. Moze ktos gra ale innym nicku. Ale sojuszy to tu nie widze na pewno.

A co do mojej wypowiedzi to taka prawda koles chce pokazac skilla a wchodzi na jeden z najslabszychs wiatow. To troche zabawne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie gram, wszedłem na 5 min, żeby obczaić jak to wygląda po czym usunąłem konto. Każdy ma swój poziom gry i nie wszyscy grają dla topki, może chce sobie coś udowodnić ? Jest masa graczy, którzy są bardzo dobrymi strategami i mogliby z powodzeniem dyktować warunki, ale traktują grę jako rozrywkę, a nie całe życie. Wchodząc 2-3 razy dziennie, nie da się trzymać w ścisłym topie, co nie oznacza, że nie jest się dobrym graczem i strategiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Tak tak. "Byłbym pro ale mi sie nie chce bo (podaj dowolny powód, najlepiej że masz życie). Ale jestem pro, serio!"

Skąd ja to znam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wybrałem ten świat tylko dla tego że jest stary systemie podboju następnie będzie pewnie z nowym a dla mnie on odpada:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Tak tak. "Byłbym pro ale mi sie nie chce bo (podaj dowolny powód, najlepiej że masz życie). Ale jestem pro, serio!"

Skąd ja to znam.

Może jak kiedyś dorośniesz i pójdziesz do pracy to zrozumiesz, że nie każdy siedzi non stop na grepo. Masz czas to siedzisz i klikasz i dzięki temu trzymasz się w czołówce, inni nie mogą sobie na tyle pozwolić więc są niżej w ranku, podobnie ze złotem - masz kasę i Ci nie szkoda t okupujesz i przyspieszasz, nie masz to schodzi Ci dłużej. Pozycja w ranku to żaden wyznacznik umiejętności, a jedynie ilości czasu, złota i cwaniactwa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

To już wina twórców tej gry, którzy wprowadzili 2.0
Dawniej nie trzeba było aż tyle siedzieć i myślenie dawało przewagę. Teraz to gra dla warzywek, racja.

Tylko drażni mnie gadanie że ktoś tam by mógł dyktować warunki na serwie, ale tego nie robi, bo ma życie, dziewczynę, traktuje grę jak rozrywkę, blablabla. Nie może dyktować warunków i koniec kropka. Stratedzy na grepo umarli już dawno.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ale ja nie miałem nikogo konkretnego na myśli, tymbardziej siebie. Są osoby, które mimo niewielkiej ilości spędzanego czasu potrafią planować akcje bardzo dokładnie i sprytnie i wcale nie muszą być topami światów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Pierwszy z największych złotników:)

Pogratulować Krukor pierwszego podboju na ŚB:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Widze, ze cisza tutaj jak makiem zasial...

Czyzby nic tam sie nie dzialo? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

a co ma się dziać :) to nie jest świat bohaterów to jest świat emerytów :D haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie ma wątpliwości, światy bohaterów nadały grepolis upragnionej i obiecywanej świeżości oraz sprawiły, że granie ponownie stało się przyjemnością.



Ekhem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

ktos pare stron wstecz napisal ze na nowym swiecie same masowki i sojusze slabe ,ja sie z tym stwierdzeniem nie zgodze i po tygodniu czasu moge powiedziec tyle ze jest tutaj duzo sojuszow ,ktore wygraly gre na swoim wczesniejszym swiecie,takze walka zapowiada sie ciekawie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13748

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

hehe:p to moze ja tez zglosze? ale i tak nic to nie pomoze turkowi z pozbyciem sie stonera:D bo IP macie inne:D hehe turek bedzie musial sie przyzwyczaic ze stoner jest lepszy:D
hm, znam Turka 2 lata, Stonera parę miesięcu, jednak Turek(pewnie też gra na złocie) ma więcej osiągnięć od Stonera, mimo że uważanie go za "margines",
nie gram na tym świecie, bo nigdy nie założyłem miasta, a potem już nie było czasu i wszystko poszło z dymem:/ ale ciekawy jestem kto w nim będzie lepszy Turek czy Stoner?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

hm, znam Turka 2 lata, Stonera parę miesięcu, jednak Turek(pewnie też gra na złocie) ma więcej osiągnięć od Stonera, mimo że uważanie go za "margines",
nie gram na tym świecie, bo nigdy nie założyłem miasta, a potem już nie było czasu i wszystko poszło z dymem:/ ale ciekawy jestem kto w nim będzie lepszy Turek czy Stoner?

Ja tez nie zalozylem miast wiec tu nie gram nie wiem jak kebab ...a tak wogole to my sie znamy? nie kojaze nicku.

Wy znowu o zlocie :) jak by nie bylo innych tematow :) hahaha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

To już się staje żenujące, i żygac się chce czytając kolejne posty o Turku i Stonerze. Osobiście nie miałem przyjemności, bądź nieprzyjemności poznac Stonera czy też Turka, ale ludzie kochani, ta gra nie opiera się tylko na tych dwóch graczach.
Nie wiem, może załóżcie jakieś fan club-y, i utwórzcie temat o tych graczach, i tam się sprzeczajcie który z nich jest lepszy, a który gorszy, i kto wydał więcej złotówek na premium a kto mniej.
Poza tym dobrze wiedziec że mamy tutaj tylu ekspertów, i znawców w Polskiej edycji Grepolis, nie wiedziałem że jest możliwośc posiadania takiej wiedzy, o wszystkich najlepszych sojuszach, i najlepszych graczach.
Nie uważam się za dobrego gracza, ale denerwujące jest to, że co niektórzy piszą, że na tym świecie grają same "cieniasy", i nie ma tutaj żadnego dobrego sojuszu czy też gracza. Może niech któryś super gracz to udowodni i pokaże wszystkim "cieniasom" grającym na tym świecie jak powinno się grac, a nie tylko same pierdzielenie, o tym że gra na tym świecie nie ma sensu.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja juz nie gram a Kebab ma swoja sekte wiec pomysl z fan club-em nie przedzie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Uprzejmie proszę aby Administracja gry Grepolis zwróciła uwagę na nazwę sojuszu "Armia Czerwona" :mad:
Może ona razić nie których graczy bowiem zbrodnie Armii Czerwonej ( moja prababcia została zgwałcona i ograbiona przez żołnierzy ACz) na ziemiach Polskich dorównują bestialstwom dokonywanym przez Waffen SS albo Gestapo.
Dziękuję z góry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Uprzejmie proszę aby Administracja gry Grepolis zwróciła uwagę na nazwę sojuszu "Armia Czerwona" :mad:
Może ona razić nie których graczy bowiem zbrodnie Armii Czerwonej ( moja prababcia została zgwałcona i ograbiona przez żołnierzy ACz) na ziemiach Polskich dorównują bestialstwom dokonywanym przez Waffen SS albo Gestapo.
Dziękuję z góry.

Wybacz im bo pewnie nie wiedza co czyna... ale kwestia jest bardzo-bardzo delikatna i pewie nie zrobia nic w tej sparwie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wybacz im bo pewnie nie wiedza co czyna... ale kwestia jest bardzo-bardzo delikatna i pewie nie zrobia nic w tej sparwie :)

Na profilu mają napisane niby...
"Jeżeli masz skojarzenia, to twój problem, my lubimy, po prostu, kolor czerwony.
Życzymy dobrej zabawy :)"
a jeden z członków ma na profilu "RUSSKIJ SOŁDAT" szkoda że nie "Gestapowiec" chodzi o gracza "grek riko"
inny gracz ma nazwy miast typu:
Adolf Tołkaczew(5735 punktów)
Dmitrij Polakow(2449 punktów)
Jurij Andropow(2939 punktów)
Siergiej Fiedorenko
itd..
Mam pewne stanowisko w First To Fight i chyba tego tak nie zostawimy.
 
Do góry