Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nom, ciekawy tekst na starcie : witaj na świecie bohaterów dla doświadczonych graczy xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

poziomem to chyba szykuje się drugie NY. :) ale to dobrze.
trudno będzie zrobić z kogoś farmę, bo mając 3 miasta i trochę pojęcia o grze można stawiać opór nawet jeśli ma się mniej czasu na grę niż agresor.
fajny świat!
tylko morale mi nie pasują aktywne. jednak plusem jest 5 sekundowy antytiming.


no i tylko 3 dni ochronki. ciekawe jakie armie uda się zrobić, koło 50 kawalerii i 100 procarzy, myślę że powinno wyjść. :D
 

DeletedUser

Guest
no i bonus konczacy sie o 6, nie dadza sie wyspac czlowiekowi...

Kto rano wstaje temu pan bog daje :) ....co do swiata: ustawienia-PORAZKA!!! ostatni swiat jest 3 razy lepszy,poczekam na kolejny swiat bohaterow gdzie zbiora sie DOSWIADCZENI gracze a nie napalency tylko dlatego ze to pierwszy swiat bohaterow-mam andzije ze bedzie ich wiecej z lepszymi ustawieniami - bez morali-szybszy niz 3 , powodzenia wszytkim na tym swiecie ,aLoHa

-------------------

poziomem to chyba szykuje się drugie NY. :) ale to dobrze.
trudno będzie zrobić z kogoś farmę, bo mając 3 miasta i trochę pojęcia o grze można stawiać opór nawet jeśli ma się mniej czasu na grę niż agresor.
fajny świat!
tylko morale mi nie pasują aktywne. jednak plusem jest 5 sekundowy antytiming.


no i tylko 3 dni ochronki. ciekawe jakie armie uda się zrobić, koło 50 kawalerii i 100 procarzy, myślę że powinno wyjść. :D

hahah .... Ciekawe :) ps:chyba zera zapomnialas w ilosci prockow :) 1000 to tak,setka to nawet pofarmic nie mozna :)

Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Dla Ciebie, bo ty grasz na złocie. I od razu mówię, nie jestem zbytnio doświadczony. Zdobyłem to odznaczenie tylko dlatego, że na My byłem atakowany, alje to nie znaczy, że nie umiem się bronić.(przynajmniej to)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Świat porażka...Jedna wielka porażka...
Nie da się grać przy takich ustawieniach.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nigdy nie powstanie świat, który by wszystkim pasował. Światy wolne mają swoje plusy, np. taki, że powinien przetrwać zdecydowanie dłużej na wyższym poziomie niż światy szybkie skupiające graczy grających kilka miesięcy (jak dobrze pójdzie...).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Świat porażka...Jedna wielka porażka...
Nie da się grać przy takich ustawieniach.
możesz napisać CO KONKRETNIE ci się nie podoba? bo jak czytam takie ogólnikowe dyrdymały to szlak mnie trafia.
nie każdy świat będzie miał wyłączone morale i podkręconą do maksimum prędkość, zrozumcie!
ktoś kto ma mało czasu na grę, a także chce pograć z pewnością wybierze achilles zamiast ypsilonu. zapewniam was, że jest sporo zwolenników wolniejszych światów. a każdy powinien mieć prawo do wyboru na jakim świecie chce grać. wy ten wybór checie ograniczyć i otwierać tylko światy z ustawieniami pod was.

PS. stoner, jak dobrze że wreszcie dostałeś bana. a miej sobie i 2000 procarzy po 3 dniach. to pokaże tylko jak słabym graczem jesteś. ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Stary system mi się tylko nie podoba, ale reszta ok. I mam pytanie, jeżeli zagrałem na tym świecie to czy na nastepnym świecie bohaterów także będe mógł zagrać?
 
Do góry