Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Pewnego dnia dzieci rewolucji odwrócą się od Ciebie... pójdą własną drogą a po Tobie zostanie coś na wzór zapomnianego bożka do którego nikt się nie modli. Tworzysz aurę nienawiści która obróci się przeciw Tobie, nie będziesz Mesjaszem nowego pokolenia a na Twe polis spłyną plagi podziemia robactwo położy kres Twojej powolnej zagładzie... rzadka maź którą masz pod czaszką świadczy o błędnym spojrzeniu na świat... Ognie piekielne strawią Twoich pobratymców a Ty sam odejdziesz w niebyt zakuty w kajdany. Jak Hannibal Leckter bedziesz więziony w celi własnego świata. Przed Twoimi oczyma ujrzysz krwawy świt i ciała przyjaciół którzy oddali Ci swój czas.... Klekniesz potem na rozgrzanej pustyni sam unosząc dłonie jak do modlitwy lecz nikt Cię nie usłucha... a lament Twój rozniesie sie echem ... bo o to konasz w pamięci każdego kto Ci kiedykolwiek podał dłoń.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nom, ciekawy tekst na starcie : witaj na świecie bohaterów dla doświadczonych graczy xD


o kolega iluzjonista się zalogował:) na którym koncie siedzisz? czyżby Witek999?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10908

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Gdzie nie pójdę tam Turek musi się z kimś kłócić.Nie może być chociaż jednego świata gdzie wszyscy nie darzą się wzajemną nienawiścią?

Sisi witam sąsiadkę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Mój sąsiad grał przez 3 dni pod rząd był informatykiem ( sam mieszkał ), jak zajrzałem przez uchylone drzwi do niego kiedy policja już tam była cały pokój we krwi a on leżał na podłodze z słuchawkami na uszach a obok przewrócony laptop zalany krwią, miał wylew 38 lat chłopak.
Wygrał grę ale przegrał życie.

Świeć Panie Nad Jego Duszą


yyyy :/ przykre :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Gdzie nie pójdę tam Turek musi się z kimś kłócić.Nie może być chociaż jednego świata gdzie wszyscy nie darzą się wzajemną nienawiścią?

Sisi witam sąsiadkę :)

Wszedzie sie pcha i wszedzie udaje najmadrzejszego :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chyba ciebie boli ze nie mozesz sie tu zalogować SuperAsie:)

Hmm nie znam SuperAsa- ale z tego co się dowiedziałem, to rozpracował taktykę Polskich Lwów z Omikronu- może to wasz Matiasz jest superasem?:)

A własnie co Ty, tu robisz- to podobno jest świat Hirosów, a nie graczy którzy jedyne ataki jakie wypuszczają z postu to na nieaktywnych graczy:) z resztą podobno już dwa miesiące temu mieliście pewną wygraną na Omikronie- a teraz już tej pewności nie ma:p

Jaki plan na ten serwer- odtworzyć układy z omikronu z innymi sojuszami, czy rozesłać siatkę szpiegowską :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Hmm nie znam SuperAsa- ale z tego co się dowiedziałem, to rozpracował taktykę Polskich Lwów z Omikronu- może to wasz Matiasz jest superasem?

bbbg = superAs
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ty się lepiej przyznaj dlaczego grasz na koncie innym niż iluzjonista:D - Topowy gracz a ukrywa sie?:>

a na PW do mnie pisałeś że już na żadnym nowym świecie grać nie będziesz - gdzie Twoje słowo?:D

Witek999? na tym koncie grasz?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Hmm nie znam SuperAsa- ale z tego co się dowiedziałem, to rozpracował taktykę Polskich Lwów z Omikronu- może to wasz Matiasz jest superasem?:)

A własnie co Ty, tu robisz- to podobno jest świat Hirosów, a nie graczy którzy jedyne ataki jakie wypuszczają z postu to na nieaktywnych graczy:) z resztą podobno już dwa miesiące temu mieliście pewną wygraną na Omikronie- a teraz już tej pewności nie ma:p

ja na twoim miejscu z takim rankingiem agresora bym tu nikomu nie wytykał na kogo i kiedy śle ataki, pozdro.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja na Omikronie nie atakuję:) ale jak już atakuję to Aktywne Lwy:) a Ty kogo zaatakowałeś ostatnio aktywnego?:D

i chyba nie napiszesz tu ludzią iż Twoje 267721- punkty z agresora to sukces:D którym masz się czym chwalić- czyszcząc ogniami nie aktywnych od 5 miesięcy:D
grająć nieprzerwanie całymi dniami od Czerwca zeszłego roku:) będac w sojuszu który z niewiadomych przyczyn każdy bał sie porządnie zaatakować:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja na Omikronie nie atakuję:) ale jak już atakuję to Aktywne Lwy:) a Ty kogo zaatakowałeś ostatnio aktywnego?:D

i chyba nie napiszesz tu ludzią iż Twoje 267721- punkty z agresora to sukces:D którym masz się czym chwalić- czyszcząc ogniami nie aktywnych od 5 miesięcy:D

Nie dokladaj do moich wypowiedzi swoich manipulacji. Sam nie masz sie czym pochwalic to nie wytykaj tego innym LUDZIĄ :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

BBBG, uprzejmie proszę zamknąć komórki mózgowe odpowiadające za spam i pisać na temat świata Achilles (chyba, że nie masz co napisać) a nie Omikron. Fajnie by było gdyby moderator usunął posty dotyczące świata innego niż Achilles.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

tu nawet nie bedzie komu spamowac bo nikt tu nie gra, za wolny swiat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

BBBG, uprzejmie proszę zamknąć komórki mózgowe odpowiadające za spam i pisać na temat świata Achilles (chyba, że nie masz co napisać) a nie Omikron. Fajnie by było gdyby moderator usunął posty dotyczące świata innego niż Achilles.

To nie ty jesteś moderatorem- przypominam:) Kto o punktach z Omikronu zaczął pisać to chyba palcami wskazywać nie muszę:)


Nie dokladaj do moich wypowiedzi swoich manipulacji. Sam nie masz sie czym pochwalic to nie wytykaj tego innym LUDZIĄ
Ja się tylko zapytałem co Ty tu robisz- a Ty mi z punktami walki wyjeżdżasz- jak byś był co najmniej Sempolem- bo jemu bym się nie dziwił- ale on w przeciwienstwie do Ciebie jest graczem a nie nibygraczem(noobem)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oczywiście ze to nie ty wypomniales kto i na kogo sle ataki od wielkiego dzwona no i oczywiste jest tez ze ataki nie mają nic wspolnego z rankingiem. Pozdro.

P.S Z chęcią wdałbym się z Toba w głębsze dyskusje gdyby nie fakt ze szkoda klawiatury. Manipulujesz każdym niewygodnym faktem i nawet gdyby ktoś ci pluną w twarz to powiesz ze deszcz pada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Oczywiście ze to nie ty wypomniales kto i na kogo sle ataki od wielkiego dzwona no i oczywiste jest tez ze ataki nie mają nic wspolnego z rankingiem. Pozdro.

P.S Z chęcią wdałbym się z Toba w głębsze dyskusje gdyby nie fakt ze szkoda klawiatury. Manipulujesz każdym niewygodnym faktem i nawet gdyby ktoś ci pluną w twarz to powiesz ze deszcz pada.

Opisałem Tylko Twoją taktykę gry:) pozdro!


Ps. chyba masz na myśli iluzjoniste(kto nie wierzy niech przecztya z dziś posty na omikronie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

lepsza taka niz ta w twoim wykonaniu :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wchodzę sobie i co widzę???? Oczywiście SPINKI
Oj griposzczaki co z Was powyrastało :)
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Chym, samych przyjaźnie nastawionych graczy tu wiedze:D
 
Do góry