Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

He he zapomniałeś jednego na końcu...
KUKURYKUUUUU!!!!! ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

I tutaj Ciebie zaskocze, bo ani nie mam meza, ani nie jestem kura domowa. Dla Twojej informacji sama mieszkam i sama sie utrzymuje.
Gdybym nie robila nic poza GP to zapewne mialabym juz na Ypsilonie wiecej miast niz Stoner :D

Tak sie glupio sklada, ze dobrze wiem kto to rzecznik prasowy. Po glebszej analizie stwierdzam jednak, ze Ty go nie posiadasz. Masz za to "internetowa dziewczyne" czyli multikonto.

Oczywiscie, ze zalozylam konto na swicie hero - odwiesilam urlop tylko po to, aby tam zawitac :)

Przykro mi, ale nie jestem farma LA/ss i jakos nie zapowiada sie na to. Nie musze tez podlizywac sie zadnym wladzom sojuszu (no chyba, ze sobie). Nie uzyczalam tez / nie dawalam niczego Stonerowi :p

Co Ty mozesz wiedziec na temat mojej gry? Nic, bo nigdy ze mna nie grales. Popytaj ludzi, a moze cos sie dowiesz.

A propos nauki to proponuje zebys sam sie czegos nauczyl, bo wnioskujac po Twoim stylu pisania to masz dwie klasy i trzy korytarze :cool:

Alleluja itd. Prosze nie odpisuj, bo nie chce mi sie schodzic do piwnicy, aby osiagnac Twoj poziom! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Alleluja itd. Prosze nie odpisuj, bo nie chce mi sie zchodzic do piwnicy, aby osiagnac Twoj poziom! :D

Rzeczywiście, ta wypowiedź świadczy o wysokim poziomie. Może słownik ortograficzny do rączki zamiast spędzać całe dnie przed kompem?

Urlop przerwałaś, po czym znowu na niego uciekłaś. I jeszcze te bajeczki o braku czasu, po czym następuje logowanie na każdy nowy świat.

Jesteś najlepszym dowodem na to jakie błędy popełniono przy określaniu kryteriów dostępu do świata bohaterów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A ja nie wiem kto to Stoner ;/

Łączę się w niewiedzy;) Chociaż po tych notkach pseudobiograficznych chyba wolę nie wiedzieć i nie zagłębiać się w spór. Zapowiadają się ostre przepychanki, ciekawe jak przeniosą się te zgrzyty z forum na przebieg rozgrywki na Achillesie. Szkoda tylko że wypowiada się jedynie kilka osób ciągle w tematach "historycznych" dotyczących wąskiego grona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Rzeczywiście, ta wypowiedź świadczy o wysokim poziomie. Może słownik ortograficzny do rączki zamiast spędzać całe dnie przed kompem?

Urlop przerwałaś, po czym znowu na niego uciekłaś. I jeszcze te bajeczki o braku czasu, po czym następuje logowanie na każdy nowy świat.

Jesteś najlepszym dowodem na to jakie błędy popełniono przy określaniu kryteriów dostępu do świata bohaterów.

Rzeczywiscie popelnilam literowke. To nie jedna w tym poscie. Nienawidze klawiatury w komputerach stacjonarnych i jak na niej pisze to strzelam byk za bykiem. Zreszta post juz byl edytowany kilkakrotnie, bo za kazdym razem znajduje jakis dziwne wyrazy :D

Nie na kazdym swiecie tylko na jednym, ktory jest mila odskocznia od swiata ksi, na ktorym jest parcie na "Cudaki".

Lepiej pochwal sie jak chcialas wesprzec okupacje mojego miasta na tau i sie nie udalo :p

A co do Achillesa to sadze, ze wszyscy szybko z niego zrezygnuja...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Lepiej pochwal sie jak chcialas wesprzec okupacje mojego miasta na tau i sie nie udalo :p

Rzeczywiście, wsparcie czegokolwiek w tej grze wymaga nie lada wysiłku ;)
Wolę się jednak chwalić na grepolis wsparciami, niż swoimi zdjęciami w dość specyficznych figurach (nie pomyliły ci się przypadkiem miejsca w sieci?).

Ps. Proponuję zapoznać się z różnicą pomiędzy literówką a ortografem.
A już na pewno radzę zastosować do wyrażania opinii na temat poziomu innych osób zasadę "błogosławieni którzy nie mając nic do powiedzenia nie oblekają tego faktu w słowa".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Rzeczywiście, wsparcie czegokolwiek w tej grze wymaga nie lada wysiłku ;)
Wolę się jednak chwalić na grepolis wsparciami, niż swoimi zdjęciami w dość specyficznych figurach (nie pomyliły ci się przypadkiem miejsca w sieci?).

Ps. Proponuję zapoznać się z różnicą pomiędzy literówką a ortografem.
A już na pewno radzę zastosować do wyrażania opinii na temat poziomu innych osób zasadę "błogosławieni którzy nie mając nic do powiedzenia nie oblekają tego faktu w słowa".
Ta gra polega na zabawie, ale coraz czesciej mam wrazenie, ze niektorzy o tym zapominaja...
Ps. proponuje zapoznac sie z ukladem klawiatury, a pozniej posadzac kogos o niedouczenie.
Co do Twojej rady to proponuje przedstawic ja swoim sojusznikom.
Ja wole stosowac sie do zasady "nie gram, nie mieszam sie", ale niektorzy po prostu lubia trollowac :p

A teraz wybacz, ale nie mam Tobie juz nic wiecej do powiedzenia :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ja wole stosowac sie do zasady "nie gram, nie mieszam sie", ale niektorzy po prostu lubia trollowac :p

Rzeczywiście stosujesz ją i dlatego też (wprawdzie z braku czasu niewiele grasz) forum pełne jest twoich "mądrości" z ortografami spowodowanymi nie brakiem wiedzy, tylko układem klawiatury.

A teraz wybacz, ale nie mam Tobie juz nic wiecej do powiedzenia :)

Obiecujesz?

Ps. chyba mylisz pojęcie zabawy z robieniem z siebie błazna, ale dyskusji na ten temat na całe szczęście nie zamierzasz ze mną podjąć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

a ja sobie poczytałam i nic się nie wypowiem :)
bo to co tu było napisane przez niektórych to tylko oznaka braku używania tego co mają pod czaszką :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Sytuacja na świecie Achilles:
- czaszki,
- modliszki,
- literówki,
- ortografy...

A tam na poważnie co jest?
Moje ukochane Bad Name jest tam i to w czołówce.
Walczyć z sojem wrogim na alfie czy zagrać ramię w ramię?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

A tam na poważnie co jest?
Moje ukochane Bad Name jest tam i to w czołówce.
Walczyć z sojem wrogim na alfie czy zagrać ramię w ramię?

Decyzje, decyzje i decyzje... walczyć z sojuszem wrogim z alfy czy dołączyć na nowym świecie... Każda decyzja musi być przemyślana... Bo potem są daleko idące konsekwencje... palące sumienie... rozrywające płuca przy wdychaniu potów "wroga" z innego swiata...
Spróbuj a przekonasz się jak to jest przekroczyć bramy sojuszu z którym walczyło się od wieków....
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Hahah, dwa princessy, w dodatku drugi męski. Wesoło macie na tym świecie :D. Prawdziwy świat bohaterów :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

luzdelsur kolejna osoba pisząca swoje mądrości na wszystkich światach :) ludzie wy nie macie innych zainteresowań oprócz gry ? komentujecie wszystko i wszędzie nawet nie grając na danym świecie i nawet nie widzicie jacy jesteście żałośni dla 99% czytających takie fora :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

luzdelsur kolejna osoba pisząca swoje mądrości na wszystkich światach :)

Oczywiście, masz rację, na wszystkich :)

komentujecie wszystko i wszędzie nawet nie grając na danym świecie

Masz pewność, że nie gram? skąd? stare przyzwyczajenia ze świata Ny? Na szczęście tamte nawyki udało nam się wybić Wam z głowy :rolleyes:

i nawet nie widzicie jacy jesteście żałośni dla 99% czytających takie fora :)

Przemawianie w imieniu 99% społeczności, podziwiam, podziwiam :)

Przykro mi bardzo, że udało nam się doprowadzić do kasacji kont Twoich przyjaciół, rozumiem Twoją frustrację i krytykę (oczywiście słuszną) przyjmuję z pokorą :eek:
 
Do góry