Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Jak ja widzę obsade tego świata bobow budowniczych to mi rece opadaja. Nie widze tu zadnego mocnego sojuszu. Graczy tez nie choc sa inne nicki wiec moze sie gdzies kryje ktos dobry ale zalewne dlugo nie pogra bo z kim?

Typowy swiat dla slabych, tutaj moga sobie walczyc na swoim poziomie.

Ale tez i frekwencja strasznie slaba wiec ten swiat to po prostu nudy. Moze na nastepny swiat zbiora sie topowe ekipy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Ale tez i frekwencja strasznie slaba wiec ten swiat to po prostu nudy. Moze na nastepny swiat zbiora sie topowe ekipy.

dlatego większość np z KSI polazła na Ypsylon w oczekiwaniu na drugi świat bohaterów - bo ten nam po prostu nie odpowiada
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Decyzje, decyzje i decyzje... walczyć z sojuszem wrogim z alfy czy dołączyć na nowym świecie... Każda decyzja musi być przemyślana... Bo potem są daleko idące konsekwencje... palące sumienie... rozrywające płuca przy wdychaniu potów "wroga" z innego swiata...
Spróbuj a przekonasz się jak to jest przekroczyć bramy sojuszu z którym walczyło się od wieków....
Wiesz, tu raczej o coś innego chodzi.
Bo juz przekroczyłam te bramy na innym świecie.
Wrogowie z alfy poprosili bym z nimi zagrała i świetnie się bawiłam.
Teraz znów się formuje sojusz przeciwny z alfy, ale to już nie Ci sami ludzie z którymi zaczynałam.
Owszem nicki pozostały, ale Ci fajni ludzie już dawno na nich nie grają.
Została garstka ze starej gwardii i z tymi dalej mam kontakt - nie ważne w jakim są soju.

Nie podoba mi się Achilles - za dużo znajomych w zbyt wielu sojach :(
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Dziewczęta :)
Specjalnie dla was powinno powstać coś w stylu K.G.W. czyli Koło Gospodyń Wiejskich (bez urazy)
Temat tylko dla was i o was!
Ostatnim czasem co raz więcej was zaczyna się co raz bardziej napinać :D
Nie żeby mi się nie podobało,ale nie którzy panowie czują się ostro zagrożeni...z drugiej strony wiosna tuż,tuż.
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

dlatego większość np z KSI polazła na Ypsylon w oczekiwaniu na drugi świat bohaterów - bo ten nam po prostu nie odpowiada

co zrobili agus ?
0belay.gif


pochowali sie na uboczu na tym ypsilonie
0acute.gif


co do turka to musze mu przyznac racje chyba pierwszy raz jego zdanie podzielam
0dirol.gif


Ewelinek kiedy sie pokazesz na jakims swiecie
35pijacy.gif


zalogowalem sie zeby zobaczyc kto tam gra aj szkoda gadac
0bully.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Jeszcze razem pogramy...obiecuje :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

pochowali sie na uboczu na tym ypsilonie

- słonko nie pochowali się ( +ja) - tylko celowo wleżli tak by być razem
co do turka to musze mu przyznac racje chyba pierwszy raz jego zdanie podzielam

- aj tam pierwsza wypowiedź - powiem szczerze - czytam was namiętnie i Turek już mi się spodobał ( bez podtekstów) na forum TAU ( bo był w Twoich wrogach hehhehe -i gadał sensownie)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Turek nie rozumiem o co tak bijesz do Stonera że sobie chłopak złoci . Ma kasę niech złoci a tobie co żal dupę ściska .
Nigdy nie zapominaj że w tej grze jednostka się nie liczy bo nawet mając 10 miast gdzie inni maja po jednym jesteś nikim bez sojuszu .
Masz 10 q za chwilkę masz 2 i wszystko w tym temacie i Twoje pieniążki poszły na rozbudowę cudzych miast . Nieważne ile kto ma kasy i ile złotych monet ale jak nie ma zaplecza to może sobie pograć ale w ping- ponga i tyle .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

tak czytam i czytam i tak naprawde to tutaj sa same pierdoły. co mnie obchodzi czy ktos jedzie na złocie czy nie i czy ma multi czy nie. tego sie nie uniknie i koniec. wazne ze ja mam czyste sumienie i gra mi sprawia przyjemność. poza tym ten temat słuzy chyba innym celom a nie bezsensownym oskarżaniu kogos o multi i zazdrość o monety. co do kolegi wyzej. racja bez soja daleko sie nie zajdzie na tym świecie. sojusz to wielki fundament do naszej rozbudowy. bez niego jest kicha od razu na starcie.
EPSI pozdrawia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

czytam sobie forum a tu turek do stonera:D hehe turek wiesz stoner jest znacznie lepszy od ciebie:) a ze popelnia bledy to kazdy popelnia:)
a teraz to juz nie wiem czy PolishPrincess to kobieta czy moze stoner:p bo jak stoner to nie zabiore cie na bezludna wyspe:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Po Twoim wpisie Globi support dostanie pelno zgloszen o multikonto pomiedzy graczami Stoner Raf a PolishPrincessAza :D

Mozesz zabrac nas oboje na bezludna wyspe :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

hehe:p to moze ja tez zglosze? ale i tak nic to nie pomoze turkowi z pozbyciem sie stonera:D bo IP macie inne:D hehe turek bedzie musial sie przyzwyczaic ze stoner jest lepszy:D

kochana ale jak zabiore ciebie i stonera na bezludna wyspe to stoner bedzie sie nudzil sam:p bo przeciez mu nie pozwole sie z nami bawic w chowanego pod kolderka:p
 

DeletedUser13684

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wy się tu rozgadaliście a ja mam do was pytanie (które może już padło, albo jest gdzieś wyjaśnione ale czytanie o 23.39 wszystkich wpisów tutaj mnie przerasta :p), nieco z innej beczki niż wasz temacik. Jak tu wygląda sprawa z Sojuszami? Są już jakieś pewne, które mają większą szansę na przetrwanie dłużej?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Wy się tu rozgadaliście a ja mam do was pytanie (które może już padło, albo jest gdzieś wyjaśnione ale czytanie o 23.39 wszystkich wpisów tutaj mnie przerasta :p), nieco z innej beczki niż wasz temacik. Jak tu wygląda sprawa z Sojuszami? Są już jakieś pewne, które mają większą szansę na przetrwanie dłużej?

oczywiscie zaprszam cie do naszego sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nie ma pewnych sojuszy:p ale za to sa masowki:p
 
Do góry