Sytuacja na świecie Achilles

  • Rozpoczynający wątek Disruptive
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21190

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nic się nie dzieje? Nikt nie walczy? Ktoś tu jeszcze gra?:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Nic się nie dzieje? Nikt nie walczy? Ktoś tu jeszcze gra?:)

Grają, ale mają lepsze zajęcia niż siedzenie i pisanie na forum jakie to bajki, cuda, anomalie, sodoma i gomora się dzieje na Achillesie, tak jak na Juktasie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Większość światów tak kończy, a zwłaszcza ta wolniejsze...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Cóż, jaki sojusz polecacie? Bo ostatnio zacząłem grę i nie wiem który wybrać:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Zależy jeszcze na jakim morzu siedzisz. :eek:
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Pozycja wg mnie nie jest za dobra, jestem otoczony przez NEUTRALNE-NEUTRALNYCH i Piratów, chyba wcisnę restart :)

/ down: Pewien 'niemiły pan' z neutralnych postanowił pozbawić mnie miast.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

chyba wcisnę restart
Chyba żartujesz?? :mad:
Jak na moje oko próbuj do Neutralnych się dostać jeżeli Ci się nie uda to graj albo solo, albo pisz do Punitów :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Cóż, teraz Pella to świat bohaterów :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Na tym świecie chyba nigdy nie będzie cudów świata.Ale ten świat pobił rekord bo to właśnie na świecie Achilles są najpotężniejsi gracze w grepolis.Chyba na żadnym świecie prócz Achilles nie ma gracza który by posiadał więcej niż 400 miast
 
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

tak , ale ile ten świat już trwa , tak na to patrz , ja tam siedzę i się obijam , a mam 150 miast :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

Dokładnie jak Mati pisze:) Achilles istnieje już przeszło 3 lata. poza tym nie ilość miast świadczy o potędze gracza:)
na Achillesie łatwo było wyłapać miasta. Na początku wszyscy się rzucili, bo było to coś nowego gdzie teoretycznie wstęp powinni mieć tylko najlepsi, ale po jakimś czasie i tak więksszość dobrych ludzików porezygnowała i zostali tylko tacy, którym gra tam się nie nudzi, albo siedzą z przyzwyczajenia.


E:27
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Achilles

tak , ale ile ten świat już trwa , tak na to patrz , ja tam siedzę i się obijam , a mam 150 miast :p

ten świat jest tak właśnie zrobiony że nigdy nie będzie cudów świata.Nie wiem jak wy ale dla mnie to jest super.
cavalryman.gif
 
Do góry