Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaa szaraki się nudzą i przychodzą na forum Akcjum wspominać swoje lata chwały.
Może niech tak każdy sobie napisze, gdzie co komu wsadził i na jakim świecie,
a o sytuacji na świecie Akcjum nie wspominajmy, bo nie warto ;/

przemko100 - może w ramach zmiany tematu - jakieś ciekawe akcje u Was?

Sisi... wiesz jak to jest.
Nie wszyscy potrafią pogodzić się z porażką i zawsze będą szukać usprawiedliwienia dla swojej klęski. MDG ma tak od zawsze od kiedy powstało. Nigdy przecież nie przegrali i nie byli słabsi.
Tak po za tym, to nie ja wyciągnąłem temat Koryntu tylko ten o to jegomość:

Vlad, nic nie wiesz. My przynajmniej uczciwie graliśmy, a jak Glorek zdobył koronę na Koryncie to było widać na Retimno, te same sztuczki.

Nie ważne, że MDG na Koryncie dostało taki łomot, że aż piszczało.
Nie ważne, że słowo "wsadzić" dotyczyło tam tylko ich i to od tej biernej strony.
Nie ważne, że cuda postawiliśmy najpierw w Rzeźni a później w Pomponach.
Nie ważne, że MDG mogło sobie tylko popatrzeć na to co z nimi robimy.
Nie ważne jest też to, że MDG na Koryncie straciło tylko na rzecz Rzeźni 632 miasta.

Ważne jest to, że ktoś miał wizję w którą sam nawet wierzyć zaczął i rozpowiada te brednie gdzie popadnie...

Czemu? Bo jego MDG nigdy Rzeźni z Koryntu nie dorówna.
To tyle jeśli chodzi o Korynt i wspominanie starych czasów.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czemu? Bo jego MDG nigdy Rzeźni z Koryntu nie dorówna.
To tyle jeśli chodzi o Korynt i wspominanie starych czasów.

a tak się wtrącę... :D mi się wydaje, że jednak masz ogromną potrzebę tych wspominek jakiś Koryntów, bo tyle o tym piszesz na świecie Akcjum.
Nie grałem tam i nie wiem jak było ale są dwie ogólne zasady, które ci zdradzę.

Pierwsza to ta, że jesteś (sojusz jest/ekipa) wtedy dobry kiedy potrafisz to powtórzyć (nawet kilka razy), potwierdzić i uciąć spekulacje, że przypadek, że słaby serwer, że fuks, że lokalizacja, że inny system podboju itp.

Druga to taka, że jesteś tak dobry jak twój ostatni występ. Tu komentarz zbędny - tak jak w sporcie.

Kiedy te dwa punkty się odhaczy wtedy nie musisz nic wspominać i nic nikomu tłumaczyć :))

i pozdro dla wszystkich acjumowiczów ;)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Myślę, że powyższy wpis powinien zamknąć ten wątek dyskusji, który nie dotyczy Akcjum. Proszę o przestrzeganie regulaminu Forum. Dziękuję z góry za zrozumienie :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mati skończy to pewnie z MDG cudaki będą stawiać i tyle :) to przecież oczywiste jest :D
 

DeletedUser24988

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ojj teraz to mnie MDG zdenerwowało i to baaardzo :]
 

DeletedUser24988

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra , dobra , cały świat nie musi o tym wiedzieć ;)

Mati skończy i gra sie zacznie :p

Ja nie ujawniam szczegółów ^^ nie bój żaby jak to Basia do Błażeja mówi ^^ a nie wróć ona ma tak miasto nazwane xdd
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi... wiesz jak to jest.
Nie wszyscy potrafią pogodzić się z porażką i zawsze będą szukać usprawiedliwienia dla swojej klęski. MDG ma tak od zawsze od kiedy powstało. Nigdy przecież nie przegrali i nie byli słabsi.
Tak po za tym, to nie ja wyciągnąłem temat Koryntu tylko ten o to jegomość:



Nie ważne, że MDG na Koryncie dostało taki łomot, że aż piszczało.
Nie ważne, że słowo "wsadzić" dotyczyło tam tylko ich i to od tej biernej strony.
Nie ważne, że cuda postawiliśmy najpierw w Rzeźni a później w Pomponach.
Nie ważne, że MDG mogło sobie tylko popatrzeć na to co z nimi robimy.
Nie ważne jest też to, że MDG na Koryncie straciło tylko na rzecz Rzeźni 632 miasta.

Ważne jest to, że ktoś miał wizję w którą sam nawet wierzyć zaczął i rozpowiada te brednie gdzie popadnie...

Czemu? Bo jego MDG nigdy Rzeźni z Koryntu nie dorówna.
To tyle jeśli chodzi o Korynt i wspominanie starych czasów.
widze troll forumu dalej troluje :(
Zabrał 632 miast 90% z nich jak tam już nikt konto nie pilnował
Takie farmazony możesz dla córeczki przed sen opowiadać :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

widze troll forumu dalej troluje :(
Zabrał 632 miast 90% z nich jak tam już nikt konto nie pilnował
Takie farmazony możesz dla córeczki przed sen opowiadać :)



to akurat idzie łatwo sprawdzić.
Do dnia postawienia przez Rzeźnię 4 cudu, MDG na jej rzecz straciło 294 wioski.
W momencie w którym postawiliśmy 7 cud, uprzednio wjeżdżając Wam na niego, straciliście już 589 wiosek.

Jak widać znów kłamstwo lub potwierdzenie, że turecka matematyka jest tyle warta co historia przez niego pisana.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to akurat idzie łatwo sprawdzić.
Do dnia postawienia przez Rzeźnię 4 cudu, MDG na jej rzecz straciło 294 wioski.
W momencie w którym postawiliśmy 7 cud, uprzednio wjeżdżając Wam na niego, straciliście już 589 wiosek.

Jak widać znów kłamstwo lub potwierdzenie, że turecka matematyka jest tyle warta co historia przez niego pisana.
Jak rzeźnia zbudowała 4 cuda połowa kont już nikt nie pilnował
I przestań pisać jakieś farmazony nikogo tu nie interesuje
Jak jakiś bohater klawiatury chwali rzeźnia
Która bez złota i ruskich program to nie umi grać
Właśnie tu pokazali co potrafią na Akacjum
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to akurat idzie łatwo sprawdzić.
Do dnia postawienia przez Rzeźnię 4 cudu, MDG na jej rzecz straciło 294 wioski.
W momencie w którym postawiliśmy 7 cud, uprzednio wjeżdżając Wam na niego, straciliście już 589 wiosek.

Jak widać znów kłamstwo lub potwierdzenie, że turecka matematyka jest tyle warta co historia przez niego pisana.

pozwolę się wtrącić , Ty liczyłeś te wszystkie miasta ? :confused:
 

DeletedUser21470

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

co do jego zbijania kolonów to kupa smiechu be te kolony stały nie obstawione wogóle a na forum oznaczone jako suchary bez prosby o wsparcie wiec wielki wojownik pilipek faktycznie błysnał zwłaszcza ze to nie on tylko ktos na jego koncie ale to juz inna historia :)

Nie pomawiaj jeśli nie jesteś pewny.
Sama dobrze pamiętam parę kolonów, które udało mi się klinować mantami u niego, czy diabloarchanioła, a które obstawialiście wszyscy. I te wysłane jako drugie, rozbijające się na Waszych wsparciach, których kilku śpiochów nie wycofało.
Nie ma ani z naszej ani z Waszej strony powodu do mieszania z błotem, więc szanujmy się trochę i bez takich.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to akurat idzie łatwo sprawdzić.
Do dnia postawienia przez Rzeźnię 4 cudu, MDG na jej rzecz straciło 294 wioski.
W momencie w którym postawiliśmy 7 cud, uprzednio wjeżdżając Wam na niego, straciliście już 589 wiosek.

Jak widać znów kłamstwo lub potwierdzenie, że turecka matematyka jest tyle warta co historia przez niego pisana.

A Ty tam grałeś na tym Koryncie? bo z tego co ja pamiętam to jeden cud chyba grobowiec musieliście sobie rozwalić i postawić od zera
dlatego że jedno miasto na nim miał gracz MDG ( podnietek pozdrawiam jak czytasz).
Miasta tego wielka Rzeźnia nie potrafiła odbić.
Pamiętam tą odezwę do narodu Rzeźni : odbieramy to co nam się należy - nie udało się i trzeba było cud budować na innej wyspie od zera.

Ostatni cud to chyba zabraliście sojusznikowi FF a nie MDG ( i chyba nie było to uzgodnione z tego co pamietam, jak to na Wulkano-Rzeźnie przystało , kosa w plecy sojusznika).
 
Do góry