Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bosz w jakiej ja świadomości żyłem :eek:
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Padłam :D


Maratończycy byli wyzywani, że noby i się rozpadną,
a teraz sobie świetnie radzą i przetrzymali burzę...

Myślę, że od najlepszej zbitki super graczy są lepsze sojusze, które mają spokój u siebie.
serio o spokój w tej grze chodzi tylko żeby budowac domki? :confused: jaką burzę? oni mieli kiedykolwiek burzę? mówisz najpierw o burzy a potem o spokoju.. to już nie wiem gdzie tu logika jest.. prawda jest taka że od początku mają luzik i po cichu mogą się szykować na sytuacje która się powoli staje czyli cudaki i 3 sojusze o nie walczący MDG, maraton, MSF.. po cichu można się szykować na wojnę i kopnąć potem niby sojuszników bo koronki nie dostaną wszystkie 3 sojusze a spokój idealny na obserwacje sytuacji z boku aby potem mieć możliwość po raz kolejny pokazania reszcie jak się liczą z ich zdaniem :D nie ma czegoś takiego jak wieczna sztama.. :rolleyes: a co do maratończyków to też kilku się wyszarzyło ostatnio :D Obserwator widzi :D
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

serio o spokój w tej grze chodzi tylko żeby budowac domki? :confused: jaką burzę? oni mieli kiedykolwiek burzę? mówisz najpierw o burzy a potem o spokoju.. to już nie wiem gdzie tu logika jest.. prawda jest taka że od początku mają luzik i po cichu mogą się szykować na sytuacje która się powoli staje czyli cudaki i 3 sojusze o nie walczący MDG, maraton, MSF.. po cichu można się szykować na wojnę i kopnąć potem niby sojuszników bo koronki nie dostaną wszystkie 3 sojusze a spokój idealny na obserwacje sytuacji z boku aby potem mieć możliwość po raz kolejny pokazania reszcie jak się liczą z ich zdaniem :D nie ma czegoś takiego jak wieczna sztama.. :rolleyes: a co do maratończyków to też kilku się wyszarzyło ostatnio :D Obserwator widzi :D

Co do koronki to wszystkie 3 sojusze moga ja miec ale wygrac swiat czyli zbudowac jako pierwszy 4 cuda moze tylko jeden i szczerze ciekawi mnie ktore z trzech zaprzyjaznionych sojuszy zrzekna sie wygranej w imie paktu. Nigdy nie widzialem aby 3 topowe sojusze budowaly cuda w porozumieniu. Ciekawa sytuacja. Ja tam koronke juz mam. Odessa ja juz ma. Wiec my na cuda spiny ogromnej nie mamy. Ale moze wystrugamy jakiegos jednego by korone zablokowac innym ;) Na to nas moze jeszcze stac ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Co do koronki to wszystkie 3 sojusze moga ja miec ale wygrac swiat czyli zbudowac jako pierwszy 4 cuda moze tylko jeden i szczerze ciekawi mnie ktore z dwoch zaprzyjaznionych sojuszy zrzekna sie wygranej w imie paktu. Nigdy nie widzialem aby 3 topowe sojusze budowaly cuda w porozumieniu. Ciekawa sytuacja. Ja tam koronke juz mam. Odessa ja juz ma. Wiec my na cuda spiny ogromnej nie mamy. Ale moze wystrugamy jakiegos jednego by korone zablokowac innym ;) Na to nas moze jeszcze stac ;)
No ok masz koronka :)
Lepiej Ci czy nie?
Bo ja mam i nie czuje różnicy :)
A może coś nie tak ze mną :(
Bo ludzi tak zależy na koronka a mi nie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi Czitos a nie Chaos :)

Haha sorki Czitosku, nie bij :D
Będę grzeczna już, nie chciało mi się kopiować wszystkich literek.

Ale się emocjonują ludzie tą koronką.
Wszyscy chcą wiedzieć co i jak, Ci z boku.
Poczekajcie, zobaczycie :)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Haha sorki Czitosku, nie bij :D
Będę grzeczna już, nie chciało mi się kopiować wszystkich literek.

Ale się emocjonują ludzie tą koronką.
Wszyscy chcą wiedzieć co i jak, Ci z boku.
Poczekajcie, zobaczycie :)

No czekam z nicierpliwoscia jak rozegracie kwestie zwyciestwa :) Ja tam MDG zle nie zycze gra tam moja była niech wygra sobie swiat :)
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Spokojnie może będzie jeszcze jakiś nieprzewidziany zwrot akcji :p
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

łoo jaki spam tu :D

Do cudów jeszcze troszkę, może się różnie jeszcze sytuacja potoczyć :p

Maratończycy mają dobrą sytuacje żeby wygrać..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Spokojnie może będzie jeszcze jakiś nieprzewidziany zwrot akcji :p


Ta i Babcie swiat wygrają :cool:
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

albo postawimy po jednym zeby bylo smieszniej :D;)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hahaha przecież my tu mamy samych Turków na forum.
Ty, Chaos, kto tam jeszcze? :D

ja też jestem Turek ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

serio o spokój w tej grze chodzi tylko żeby budowac domki? :confused: jaką burzę? oni mieli kiedykolwiek burzę? mówisz najpierw o burzy a potem o spokoju.. to już nie wiem gdzie tu logika jest.. prawda jest taka że od początku mają luzik i po cichu mogą się szykować na sytuacje która się powoli staje czyli cudaki i 3 sojusze o nie walczący MDG, maraton, MSF.. po cichu można się szykować na wojnę i kopnąć potem niby sojuszników bo koronki nie dostaną wszystkie 3 sojusze a spokój idealny na obserwacje sytuacji z boku aby potem mieć możliwość po raz kolejny pokazania reszcie jak się liczą z ich zdaniem :D nie ma czegoś takiego jak wieczna sztama.. :rolleyes: a co do maratończyków to też kilku się wyszarzyło ostatnio :D Obserwator widzi :D
koronkę to może każdy sojusz akurat zdobyć - mo żna odbić cuda i każdy sojusz co ma 7 cudów dostaje korony
jedynie odznaka za wygrana świata jest jedna-ten kto pierwszy będzie w posiadaniu 4-ch cudów

- - - Automatycznie połączono posty - - -

łoo jaki spam tu :D

Do cudów jeszcze troszkę, może się różnie jeszcze sytuacja potoczyć :p

Maratończycy mają dobrą sytuacje żeby wygrać..

- - - Automatycznie połączono posty - - -




Ta i Babcie swiat wygrają :cool:

Dokładnie świat wygrają Babcie, prorok to przewidział w dniu kiedy przyszedł na Akcjum ;)
a że każdego miesiąca mają 400% normy jak za dawnych czasów komunistycznych to są na dobrej drodze - no chyba że znowu jakiś haker sie pojawi co będzie musiał im konta pilnować :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja też jestem Turek ;)

No tak, Basiu o Tobie zapomniałam, wybacz :)

A ja już szary :p
Dziękuje za wspólną grę na tym świecie ;)

Pozdr :p

Papatki i buziaki dla Zakochanej :)))

albo postawimy po jednym zeby bylo smieszniej :D;)

Siedem cudów podzielone na siedem sojuszy? :D
Matko, nie znęcajcie się tak nad ludźmi,
świat zakończyć raz dwa i ... wakacje :D
 
Do góry