Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jest wiele dobrych ekip na tym świecie.
to fakt :)
co do wpisu marty mozna tylko rzec iż jeszcze sie taki nie urodził co by kazdemu dogodził
niestety zawsze bedzie cos co powoduje wieksze lub mniejsze napiecia w sojuszu szczegolnie przy tak duzym limicie członkow ..ilu ludzi tyle charakterow

To może chwilę jeszcze się poprzyglądam temu serwerkowi z perspektywy gracza :) Skoro tak uważacie i to podkreślacie to wypada spróbować :)

Grałam z fajnymi ekipami i wcale nie musiały być to ekipy zwycięskie na danym serwerze, ale po prostu skupiające wspaniałych ludzi

z dwojga złego wolę opcję z rzeźnia, furią, wulkanem itp.
chociaż zdaje się, że bardzo trudno o na prawdę fajną ekipę na grepo :) jeśli taka jest na Akcjum, to chętnie ją poznam, w każdym razie mija się z celem gra polegająca na ciągłym szarpaniu się nie tylko z przeciwnikiem w grze, ale też z niefajnym układem wewnętrznym

mam nadzieję, że nie będę musiała gdy może wrócę na ten serwerek :)
My mamy zły sojek, wszyscy się kłócą.
Proponuję jakiś przeciwny - będzie Ci dobrze :)

a ja na swój obecny sojek nie narzekam, bo w sumie atmosfera jest ok, ludzie też ok - lubią się
no i co najważniejsze - nie ma niepotrzebnych spin

tylko ze mnie jakby powietrze uszło, może trochę jednak brak tej adrenalinki
nudnawo troszkę jakby

w klasyfikacji szaraków wygrywa ---- takkkkkkkkkkk RZEŹNIA, FURIA, WULKAN..... brawwwwwwwwwwooooooo
nie rozumiem... wreszcie możecie wstawić kolona do miasta po Furii, Rzeźni czy też Wulkanu i jeszcze źle. Widać gracz Abandoned jest za trudnym przeciwnikiem dla mydygy:( Myślałem, że po Koryncie, gdzie turecki i jego "sojusz", przez półtora roku gry przejął więcej szaraków niż wrogów, nauczyliście się już walki z tym strasznym opuszczonym...

wracam na wakacje:p rozpalę grilla i popatrzę jak się produkujecie:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie chce mi się już tu udowadniać swojej teorii o tym, że mydygy przejęło więcej szaraków niż wrogów ale to prawda.
kto jest chętny, żeby to sprawdzić w statystykach?

da się to zrobić używając odpowiednich filtrów.

Wpisałem w statsach mydygy i nie mogę znaleźć :rolleyes:

Turecki - też nie mogę znaleźć

LODYGO97PL

Guest

Cudaki tuż tuż a tu taka cisza ...

Wpisałem w statsach mydygy i nie mogę znaleźć :rolleyes:

Turecki - też nie mogę znaleźć
Ja wpisałem Furia i nic, Rzeźnia i nic, Wulkan i nic, Szarańczy Pijak tez nic, ktoś dyskutuje na forum świata Akcjum na którym Go nie ma?. hmmmm....

Gracz zimne piwko rzucił zaklęcie Trzęsienie ziemi na twoje miasto 21. Fugaku 05.07.15 o godzinie 18:22:32
Gracz zimne piwko rzucił zaklęcie Żałoba na twoje miasto 21. Fugaku 05.07.15 o godzinie 18:22:32
Gracz zimne piwko rzucił zaklęcie Cierpienie na twoje miasto 21. Fugaku 05.07.15 o godzinie 18:22:32
Gracz zimne piwko rzucił zaklęcie Błyskawica na twoje miasto 21. Utakata 03.07.15 o godzinie 10:09:45
Gracz zimne piwko rzucił(a) zaklęcie Rytuał: łańcuch błyskawic na miasto 21. Utakata 03.07.15 o godzinie 10:09:45
Gracz zimne piwko rzucił zaklęcie Błyskawica na twoje miasto 21. Fugaku 03.07.15 o godzinie 10:09:29
Gracz zimne piwko rzucił(a) zaklęcie Rytuał: łańcuch błyskawic na miasto 21. Fugaku 03.07.15 o godzinie 10:09:29

Szarańcz a wytłumaczysz mi to?
Bo mam kilka opcji:
1. wielka miłość
2. wielka nienawiść
3. nuda (ale to czemu ja?)
4. jakiś inny ukryty cel

A tak się zastanawiam... Czepiasz się o tych szaraków... Czyli co?
Mamy grzecznie czekać, aż na takiego szaraka blisko nas przypłynie sobie
jakaś czerwona kropeczka i będzie nas wnerwiać?
Masz w ogóle pojęcie na czym polega przejmowanie szaraków
na tym poziomie gry?