Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Chyba wiem o co chodzi
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Ale z tego co pamiętam rozmowa była jakiś miesiąc temu, nasza rada jak widać na to nie poszła, a Ady już z nami nie ma :)
Nie widzę sensu tego nagłaśniać, chyba że chcesz potępić zachowanie Waszego byłego gracza :p
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dokładnie ,tępić takich graczy powinien każdy prawdziwy gracz Grepolis.
Nie poszliście ,a dlaczego ? Wytłumaczysz mi to ? Zapytaliście o Pakty,Wojny ,chociaż była o tym mowa już raz na tym forum.
Czemu Ady nie masz ?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dla jasności, rozmowę prowadziła Adziorek na własną rękę. Nie ma jej już w Odessie bo walnęła szaraki.
My potępiamy takie zachowanie, więc na to nie poszliśmy gdy się o tym dowiedzieliśmy. Z resztą... po co nam gracz, który sprzedaje swój sojusz, sprzedał Was sprzedałby i nas :)
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dla jasności, rozmowę prowadziła Adziorek na własną rękę.
Widziałem tą rozmowę i z tego co czytałem wynikało że rada ODESSY o wszystkim wiedziała i dążyła do celu...
Nie ma jej już w Odessie bo walnęła szaraki.
Pytanie tylko czemu ?
My potępiamy takie zachowanie, więc na to nie poszliśmy gdy się o tym dowiedzieliśmy. Z resztą... po co nam gracz, który sprzedaje swój sojusz, sprzedał Was sprzedałby i nas :)
No i pięknie ,za to Szacunek dla każdego tak myślącego ,ja osobiście też potępiam takie zachowanie ,sprzedałby i was gdyby koronki nie dostał.
Z tego co widzę bo dalszych jego rozmowach z innymi graczami ,ten człowiek ma rozdwojenie jaźni ,szkoda mi jego rodziców ,że muszą z tym człowiekiem żyć i go jeszcze pewnie utrzymywać ,na prawdę współczuje :(
 

DeletedUser24225

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widziałem tą rozmowę i z tego co czytałem wynikało że rada ODESSY o wszystkim wiedziała i dążyła do celu...

Pytanie tylko czemu ?

No i pięknie ,za to Szacunek dla każdego tak myślącego ,ja osobiście też potępiam takie zachowanie ,sprzedałby i was gdyby koronki nie dostał.
Z tego co widzę bo dalszych jego rozmowach z innymi graczami ,ten człowiek ma rozdwojenie jaźni ,szkoda mi jego rodziców ,że muszą z tym człowiekiem żyć i go jeszcze pewnie utrzymywać ,na prawdę współczuje :(


Jak jesteś aż tak ciekawy to rada wyraziła głęboki sprzeciw podczas dyskusji, i tak jak piszę lechu.. Ada prowadziła tą rozmowę na własną rękę..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak myślicie ludziska kto wygra cudaki :D?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oj tam Patryk, nie przejmuj się :)

Świątynie i targ buduj, cuda niebawem :p

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Wow - no jestem pod wrażeniem!
Mario postarałeś się :)

Ruiny Akcjum
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Prawda? A w komentarzach zazdrośnicy.
Na żywo pięknie się prezentuje, pan hoplita został zmacany przez co poniektóre babcie
smiley_emoticons_lol.gif

Hahaha też pomacałaś? :D
Właśnie mnie najbardziej figurki się podobają :)
 
Do góry