Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Akcjum kojarzy się od jakiegoś czasu bardziej z cmentarzem :) pełno szaraków i nieaktywnych graczy ale widać amatorów takich podbojów nie brakuje
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dałam linka powyżej, ale podobno nie wszyscy widzą, więc mogę dać fotkę tak :)

[SPR]
11707392_10153382005150279_2919677416775493964_n.jpg
[/SPR]

figurki nawet fajne ale z jakiej okazji to powstało ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tam przed chwilką okupację miałam u Babć i muszę przyznać, że piękna ich mobilizacja.
Szkoda, że mój sojek ma tak daleko i szybko padła. No cóz, moje wsparcie doleci dopiero za godzinkę :D

A takowe coś dostałam jak se ataki puszczałam luźne...

a ty gdzie....?
Do budy :)

Piesek/suczka upolowała temu komuś troszkę offa i wstawiła kolona :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tam przed chwilką okupację miałam u Babć i muszę przyznać, że piękna ich mobilizacja.

Domyślam się że taka sama jak w przejmowaniu szaraków jak się jakieś wysypia na morzu
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lol posłałam se ataczek z kolonem, kolon wszedł i leci atak z miasta...
budaaa :D
Oj jak dzieci - przecież tam nie utrzymam kolona, to tylko zabawa.
A nazwy o poziomie intelektualnym przeciwnika tylko świadczą :)

P.S.
Kolon oczywiście wycofany, ale jak się bawić, to się bawić :D
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie wiem kto pyta ale dobrze. :p

jeśli gdzieś razem graliśmy albo przeciwko to prosiłbym nick na priva który znam bo ten mi nic nie mówi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

//ciach//

Przypominam, że to świat Akcjum!

Nazwałam sobie miasteczko, które wczoraj przejęłam, na część obrażających ludzi 04. Kundelek :)
W sumie to nawet wesoło jak ktoś Cię tak nazywa - to świadczy o osobach tak piszących i dodam,
że nie na plus :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

@Marta996
zresztą na akcjum podobna historia(jak na retimno), miałaś sojusz - dostał łomot i uciekłaś na urlop, po urlopie ucieczka do furii, tam dali ci parę miast a potem znowu urlop bo kiepsko szlo, potem powrót i ucieczka do babć i jak było gorąco to urlop, teraz jak blisko cudaki, pełno szaraków i nikomu się nie chce grac powróciłaś w chwale :D

http://pl.grepostats.com/world/pl46/player/728568/alliancechanges

no no skasowali posty i nie wiadomo o czym pisze, nie można było przy edytowac? :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adasiu miło mi, ze tak bardzo interesujesz się moimi marnymi ostatnio poczynaniami na grepo :) ale uwierz - nie ma czym się pasjonować :)

nie zamierzam tłumaczyć: co, jak i dlaczego - bo to w końcu moja a nie Twoja sprawa i moje a nie Twoje życie i moja a nie Twoja gra

chodzi tylko o to, abyś przyglądał się swoim poczynaniom, obiektywnie a dopiero później oceniaj innych
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adasiu miło mi, ze tak bardzo interesujesz się moimi marnymi ostatnio poczynaniami na grepo :) ale uwierz - nie ma czym się pasjonować :)

nie zamierzam tłumaczyć: co, jak i dlaczego - bo to w końcu moja a nie Twoja sprawa i moje a nie Twoje życie i moja a nie Twoja gra

chodzi tylko o to, abyś przyglądał się swoim poczynaniom, obiektywnie a dopiero później oceniaj innych

napisałem obiektywnie, babcie poza szarakami i nieaktywnymi (lub wysłanymi na wakacje) nie potrafią nic podbić i co to ma wspólnego ze mną skoro ja babciom miasta na żywca wziąłem? pomyśl zanim napiszesz kolejny post i nie mieszaj w to retimno bo póki tam grałem aktywnie czyli do listopada podbiłem sporo miast bobrom, aktywnym bobrom (z czego większość na żywca pod bonus)

jeśli nauczysz się grać to wrócimy do dyskusji a teraz zajmij się podbijaniem nieaktywnej Azrael2012 :eek:

wystarczy spojrzeć w staty jakie piękne podboje są u babć

http://pl.grepostats.com/world/pl46/alliance/1080/colonizations

szaraki + nieaktywni tylko tak jest od bardzo dawna więc nie pisz mi że to tylko teraz bo większość ołała akcjum i już nie gra
możemy wrócic do czasów gdy furia oddawała miasta babciom, wtedy też brali tylko nieaktywnych :)

przejrzyj sobie staty i zamilcz w pokorze

narka, juz ci nie odpisze chyba ze nauczysz sie grac to wrocimy do tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to wiesz, jeszcze się okaże jak potoczy się ten świat

nieaktywni są chłopcy - to z pewnością

troszkę aktywni są puchacze, a Sierotki - no cóż, coraz bidniej , dobry start ale teraz jak widzę spadacie


Adasiu, dobrze,że Ty potrafisz grać, zwłaszcza we własnym wyobrażeniu :eek: nie śmiałabym Ci dorównać, bo Ty jesteś taki wielki - we własnym wyobrażeniu - no nikt nie może Ci dorównać o Wielki Grajku Potężnego Grepolis
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

legion nie gra na Akcjum

boli Cię to?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W sumie to IX Legion wygrał Juktas.
Fakt cyferki rzymskie a nie arabskie.
Ale co tam za problem się deczko podszyć :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _


Padłam... moja bogini, która miała "ale". że tracę miasta i jestem do bani,
bo podbijam nieaktywnych niby - robi to samo :D

Masakra jak ludziom łatwo oceniać w sytuacjach, w których nigdy nie byli, a później robić to samo :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie drapać się dziewczyny:)

Ty to wredota jesteś. Byłam chwilkę na Kalidonie, przywitałam się z Tobą
na wspólnym forum i nawet nie przeczytałeś :(
Dodam, że już tam nie gram - byłam na chwilkę i skończyłam jak miałam 4 miasteczka.
A tak w ogóle to tu się nikt już nie drapie, tylko Marta wspomina stare dzieje.
Pykamy sobie na luzie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi jak dobrze poczytasz to zorientujesz się, że to raczej Ty sama rozdrapujesz dawne dzieje, np. z Juktasu (notabene nic nie wnosząc tymi "rewolucyjnymi" wiadomościami).
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Też się wtrące :p Jakby tak popatrzeć to Adaśko jest lepszym graczem od cb marta i udowodnił to na retimno i było to widać więc nwm czemu zarzucasz mu że wyobraża sobie dobrą gre swoją skoro jakby spojrzeć gra dobrze nwm czy na złocie jedzie itd. ale grać potrafi jak i wielu innych więc dość słabe stwierdzenie :p no offense
 
Do góry