Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23779

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dało sie na pół swiata bez ambicji stworzyc kraine miłosci :D bez walki poklepujac sie dzielac sie bezpiecznie blaszkami dlaczego wiec na kolejnym nie rozszerzyc tego od poczatku gry na wszystkich ? jakie przeciwskazania ? ambicja honor dawno umarła u wiekszosci wiec dlaczego nie w mysl waszej zasady rozszerzmy to na cały swiat kochajmy sie budujmy najwyzej inno games zmieni profil gry z de facto majacej w załozeniach walke na inny profil co sie nie da zaskoczmy ich miłoscią :D ha ha
smiley_emoticons_irre4.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie wiem Jak Ty Throne ale ja tam na brak walki nie narzekam:)
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Szkoda, że tego defa rano cofnęłaś bo byłyby ładne pw :(
 
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Noooo, a teraz Maratony dostają cudaki od MDG, i sobie je budują, tylko pytanie się nasuwa, PO CO ??? No chyba że jak je wybudują, to zrobią sobie ich zdjęcie i wkleją w profilu, takich błaznów już widziałem na Koryncie, mowa o Pomponach, co ich Rzeźnia na parówki przerobiła.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Noooo, a teraz Maratony dostają cudaki od MDG, i sobie je budują, tylko pytanie się nasuwa, PO CO ??? No chyba że jak je wybudują, to zrobią sobie ich zdjęcie i wkleją w profilu, takich błaznów już widziałem na Koryncie, mowa o Pomponach, co ich Rzeźnia na parówki przerobiła.

MDG zrobiło genialny interes. Mają wygraną (jako koalicja ale jednak), mają koronkę a teraz zupełnie legalnie pozbywają się balastu i odpowiedzialności za cuda (ta przerzucona na Maraton) i już na prawdę na tym świecie nic nie muszą. Zupełnie szerze
smiley_emoticons_bravo2.gif
.
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czy naprawde jestecie az tak zacofani ze nie wiecie czemu to ma sluzyc?
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser12898

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Noooo, a teraz Maratony dostają cudaki od MDG, i sobie je budują, tylko pytanie się nasuwa, PO CO ??? No chyba że jak je wybudują, to zrobią sobie ich zdjęcie i wkleją w profilu, takich błaznów już widziałem na Koryncie, mowa o Pomponach, co ich Rzeźnia na parówki przerobiła.
Ciekawe czego na My Freedom z Czempionami sie polaczylo :) tez jakos wam na cudach zalezalo
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeszcze trochę się będzie działo - po Maratończykach jeszcze Sempersi zbudują cudaki, żeby było sprawiedliwie :)

Potem jeszcze kilka innych sojuszy z wielkiej koalicji (ja się doliczyłam kilka sojuszy więcej niż 3, ale może nie umiem liczyć:)) I w ten oto piękny sposób ponad 500 osób będzie miało koronę Akcjum. Bez niepotrzebnej walki, rywalizacji itp. Po co to komu ??? Grzecznie poczekają na swoją kolejkę po koronkę.

Cały czas czekałam na te obiecane wydarzenia, których nikt nie chciał zdradzić, a miały być tak interesujące i tak trudne do przewidzenia. A tu - wielkie nic. Co lepsi gracze poodchodzili ze świata, cudaki straciły swój splendor, Akcjum prawie wymarłe. W statystykach sojuszy 90 % to przejęcia wewnętrzne - rozbiórki nieaktywnych albo szaraków. I w tej statystyce korona mdg się należy. No i jeszcze powstaje nowa moda na ilość katapult. Co niektórzy nie budują innego woja:) Chyba ich ktoś nie nauczył na czym ta gra polega (albo polegała, bo już sama nie wiem o co po tych wszystkich ulepszeniach chodzi ...)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sam mam przez ostatnie 2 miesiące same przejęcia wewnętrzne, ale to wynika z sytuacji niestety, dużo ludzi faktycznie odeszło i trzeba tylko sprzątać teren żeby nie zobaczyć kolejnej czerwonej kropki zamiast niebieskiej a nie do tych czerwonych wbijać...
 

DeletedUser3705

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W końcu uwolniłem się od tego akcjum. Wszystkim pozostałych aktywnie grającym życzę przyjemnej i z kulturą gry.

Pozdrawiam
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Noooo, a teraz Maratony dostają cudaki od MDG, i sobie je budują, tylko pytanie się nasuwa, PO CO ??? No chyba że jak je wybudują, to zrobią sobie ich zdjęcie i wkleją w profilu, takich błaznów już widziałem na Koryncie, mowa o Pomponach, co ich Rzeźnia na parówki przerobiła.

chłopie...
zajrzyj w komnatę chwały... zobaczysz tam, że koronę może mieć więcej niż jeden sojusz. Zycięstwo świata za 4 cuda rzeczywiście przypada pierwszemu sojowi. Koronę może mieć każdy kto zbuduje 7 cudów...

Opowiadasz bajki o tym jak to Rzeźnia oszukała pompony nie mając zielonego pojęcia o elementarnych zasadach tej gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W końcu uwolniłem się od tego akcjum. Wszystkim pozostałych aktywnie grającym życzę przyjemnej i z kulturą gry.

Pozdrawiam

dołączyłeś do grona tych mądrzejszych. :) Pozdrowienia i do spotkania na innym świecie :)
smiley_emoticons_kolobok.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

popieram:)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W końcu uwolniłem się od tego akcjum. Wszystkim pozostałych aktywnie grającym życzę przyjemnej i z kulturą gry.

Pozdrawiam

ale maja teraz babcie lowy :D pozdrawiam
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

odpłyńcie od babć...
w końcu to sojusz, który w bezpośredniej konfrontacji poradził sobie z MDG:D
tamto MDG było znacznie silniejsze od tego co tu prezentuje.
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

;) gdzie? bo tutaj na akcjum nic takiego nie widzialem. jakie mdg bylo mocniejsze? i czemu tak uwazasz ze bylo mocniejsze? :D to jesli tutaj mdg jest slabe to babcie sa strasznie slabe :D a furia mega slaba xD

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie moge wkleic rapka ale przed chwila jakiemus bogolowi ubilem kolona jednym ogniem xD
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja to widzę jako gracz, który grał i tu i tu...
MDG na koryncie było mocniejsze w walce.
Tu to tylko zwykła dobrze zarządzana masówka.
Nic więcej.
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

cuda powinny zostac usuniete bo jest to tragiczne a zamiast tego wprowadzic jakas inna forme wygrania swiata zwiazana z walka :D
 
Do góry