Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

... cytat: Sedrel75: słuchaj to co piszesz juz nawet nie jest smieszne jak sie ma skleroze to poprostu nie zabiera sie głosu w sprawie twoja koalicja rozbiła sie o danie schronienia graczom z 9 legionu a ja własnie jako nieliczny dotrzymałem słowa bo Ci obiecałem ze po takim numerze ta koalicja sie poprostu rozsypie i do zadnej wojny nie dojdzie całe priwy dostepne na akcjum bo tu ich wklejac poprostu nie moge a Ci co mnie znaja to wiedza i nigdy tego nie ukrywałem ze na kazde chamstwo odpowiadam tym samym nigdy nie podkulam ogona pod pupe ale słowo u mnie drozsze pieniedzy i jeszcze zaden sojusznik czy paktowicz sie na mnie nie przejechał takze te bajeczki to schowaj do biblioteki .....

No fakt, smieszne nie jest. Mylisz mnie z sojuszem FURIA. Z nimi miałes problemy i to od czasu Retimno (albo jeszcze dawniej). Przyjeli graczy z 9L , zrobili fuzję, to zamiast poszukać nowych celów zachowałeś się jak nadąsany dzieciak, któremu zabrano zabawki. Nie znam CIe, człowieku, ale z Twoich wypowiedzi zieje tyle wrogości, ze az nie chce się dalej polemizowac.

Z czasów rozmów z Tobą pamietam tylko tyle, że często byłeś we wskazujacym stanie, więc rozmowy te były miernej jakości, a wręcz często zastanawialismy się - ile z tego i jaka wersję zrozumiałeś i zapamietałeś. Więc wybacz - wolę moją sklerozę :))

to jeszcze raz bo jakis niemiły człolwiek wybiórczo pousuwał posty
po pierwsze nie myl mnie z kaflem po drugie jak to jest w koncu wiesz ze chleje i jestem niesłowny czy mnie nie znasz ? po trzecie za swoje pije i nic ci do tego po 4 nie korzystam z ts i wszyscy którzy ze mna graja moga to potwierdzic wiec naprawde troche lecytyny by sie przydało

i kolejna sprawa kto jest moderatorem tego forum ? zapraszam na priwa
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i doktorek po raz kolejny pokazał poziom godny mistrza :) ciekawskich zapraszam na Akcjum do obejrzenia jego nazw miast :)
chyba zapomniał Ze jest tam nic nie znaczącym powietrzem :)
a do ciebie doktorku zaproszenie na solówe cały czas aktualne :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

o masz Ci los... poważnie zabrzmiało:D
na miejscu doktora prawie bym się bał:p
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Moja teoria się potwierdza:)
Tam gdzie nie ma MDG nie ma wałków i oszustw a FO jest spokojne:)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hahahahahah się ubawiłem, najwięksi przekręciaże grepo się odezwali, nie wspomnę o chamstwie;)
idealnie opisałeś typowego gracza MDG.
zapomniałeś tylko dodać czegoś krótkiego braku umiejętności i chęci rozwoju.

tak po za tym to gratulacje. ładnie to ująłeś.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Juz miałem napisać jakaś kąśliwą ripostę ale stwierdziłem ze nie ma po co, takich jak ty najlepiej ignorować.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzisiaj się dowiedziałem że jestem :
czarodziej0.jpg


Dlatego postanowiłem sprawdzić to i poszedł kolonik na miasto pod bonus:eek:
Gacie chyba pełne ze strachu były gdyż:
czarodziej1.jpg

ale oczywiście kolon wszedł :)
czarodziej2.jpg

a tutaj mistrzowska cofka tego nooba
czarodziej3.jpg


I po stracie miasta zapewne znowu zacznie ściemniać w sojuszu że go nie było itd :) Nazwy miast oczywiście same się zmieniały tak jak te oczyszczenia rzucane na kolona :D

Poza tym informuje że ten gracz nie pierwszy raz mnie obraża bo tylko tyle potrafi. Nigdy na mnie nie wysłał kolona, nigdy nie sprawdził portu a co dopiero żeby zaatakował:) Cykor wszechczasów który jest mocny w gębie:) a zapomniałbym, potrafi tylko katami z gradem atakować i tylko wtedy kiedy widzi z jakich miast lecą wsparcia na okupacje, wtedy te miasta atakuje bo wie że są puste. W rywalizacji na podboje miast babciom niestety go nie pokonam bo noobek ten robi to znakomicie xD szkoda że tylko swoim potrafi miasta przejmować i szaraki a wrogów się boi :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

co zrobić prorok znowu w górach
smiley_emoticons_freu-dance.gif
ale jak wróci to dalej pogra dla sojuszu tworząc nowe proroctwa :)
gratki Adam
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzisiaj się dowiedziałem że jestem :
czarodziej0.jpg


Dlatego postanowiłem sprawdzić to i poszedł kolonik na miasto pod bonus:eek:
Gacie chyba pełne ze strachu były gdyż:
czarodziej1.jpg

ale oczywiście kolon wszedł :)
czarodziej2.jpg

a tutaj mistrzowska cofka tego nooba
czarodziej3.jpg


I po stracie miasta zapewne znowu zacznie ściemniać w sojuszu że go nie było itd :) Nazwy miast oczywiście same się zmieniały tak jak te oczyszczenia rzucane na kolona :D

Poza tym informuje że ten gracz nie pierwszy raz mnie obraża bo tylko tyle potrafi. Nigdy na mnie nie wysłał kolona, nigdy nie sprawdził portu a co dopiero żeby zaatakował:) Cykor wszechczasów który jest mocny w gębie:) a zapomniałbym, potrafi tylko katami z gradem atakować i tylko wtedy kiedy widzi z jakich miast lecą wsparcia na okupacje, wtedy te miasta atakuje bo wie że są puste. W rywalizacji na podboje miast babciom niestety go nie pokonam bo noobek ten robi to znakomicie xD szkoda że tylko swoim potrafi miasta przejmować i szaraki a wrogów się boi :cool:

niezła cofka
smiley_emoticons_lol.gif
mi na tel po alko lepiej to wychodzi :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszystko ok, tylko jednej rzeczy nie rozumiem: czemu skupiacie się na tym jednym graczu? próbuję dociec: czemu on Wam tak głowę bardzo zaprząta?
0069.gif
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przeciez czytasz jego masówki tak jak my to nie powinnas sie dziwic :)
jak ktoś kto nic nie potrafi zupełnie nic co widac po raportach opowiada o nas takie historie to co się dziwisz ?
ja miałem np nie dociągnąć do wakacji :) o Adamie to to co wypisuje to juz jakaś kompletna głupota bo ja sobie zdaje sprawe że Adam do najłatwiejszych w kontaktach nie należy ale odmawiać mu umiejętności gry w grepolis to lekka żenada poprostu
i dlatego pokazujemy mu od czasu do czasu jakim małym i nic nie znaczącym pionkiem jest na tej szachownicy :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja już nie czytam żadnych masówek
jezyk_oko.gif
same pw, daję słówko :)

fakt Adam do osób łatwych w kontaktach z całą pewnością nie należy, ale grać owszem potrafi

Dżony też grać potrafi i jak dla mnie - to też nie było mi się łatwo z nim porozumieć

no ale po co to tak się opluwać? każda strona w tym nie ustępuje drugiej
Dżony szydzi w masówkach a Wy Panowie na publicznym forum
nie wiem: czy fajniej się czujecie po tym jak sobie troszkę poużywacie?
jezyk_oko.gif
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale w co on potrafi grac ? bo na pewno nie w grepolis

- - - Automatycznie połączono posty - - -

my nie szydzimy pokazujemy ze w masówkach i na priwach poprostu kłamie i tyle skoro nie czytasz jego masówek to po co zabierasz głos w temacie ?
 
Do góry