Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

el cos tam czy jak cie zwal - ja bylem od pierwszego dnia na M55 a ty gdzie szaraki biles ??

Ty adek176, to moze pochwal sie swoim nickiem z Akcjum, bo akurat morze 55 bardzo dobrze znam i z Twoich przechwalek wynika, ze mi tez wioche przejales, a ja jakos nie przypominam sobie, zeby na akcjum ktokolwiek mi wioche przejal. Krzyczysz jakbys rzadzil i dzieli na tym morzu a prawda jest chyba zgola inna.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ja bym na ktores z Kozakow glosowal oni byli najlepsi ..... az 3 dni zajelo im od zabierania mi miast do wciskania szarakow :p - tam jakies nazwy miast pamietam zmieniali na na nas - potem pisali ze pradu nie bylo i dlatego kolon wszedl - tylko nie pamietam ich nikow

Kozakow ? Ty sie czlowieku dobrze czujesz ? jakiemu Kozakowi zabrales miasto bajkopisarzu ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

niezadzieraj z kozakami
smiley_emoticons_saufen.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zaprosiłem kolege Adka/Adek jak się to pisze ?? No bo nie znam takiego nicku
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Na nowy świat
smiley_emoticons_pferdehaufen.gif
smiley_emoticons_pferdehaufen.gif
jak ma jaja to przyjdzie
smiley_emoticons_segen.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zerknalem na staty tego Adka czy jak mu tam,(mam tam jeszcze wioche dla draki) koles bujnie sie zaczal rozwijac, w momencie jak Kozacy sie zresetowali :D wczesniej wiecej podbojow na zolto i strat miast niz podbojow na zielono. Co to w ogole za nobek ? kto z nim mial jakakolwiek stycznosc jak jeszcze serwer w miare gral ? mam na mysli kto gral przeciwko niemu na Akcjum ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale Podalejrios my sie nie licytujemy bo naszym graczom blaszki i odznaczenia zwisają.My gramy dla funu ale co poniektórzy wtykają nam że wbijamy na cudaki na koniec gry.No co z tego? ciach
.To nasza sprawa.Nie widziałam tu żadnego negatywnego wpisu ze strony Maratonczyków.Najwidoczniej tylko oni potrafią klasę zachować

Grasz dla fanu ? Jezeli wstawienie do miasta deffa (na 2k transach, 1,5 k birem) jest dla Ciebie funem to gratuluje :) alez to musi byc emocjonujace, czekac 25 dni na jakies frajera , ktory na to poleci :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

az sie osmarkalem ze smiechu xD kto to jest adek? :D wyskoczyl jakis typ spod kamienia gdy juz wszyscy sie praktycznie zresetowali i cwaniakuje :D btw ja nie ide na nowy swiat jak adek bedzie bo on i tak wygra :eek:
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

[ ciach
Adek to jest taki "Super Gracz" co się ożywił jak Maratończycy zbudowali cuda drugi raz ( a może 3-ci, nie pamiętam ile razy robili żeby wszyscy od nich korony dostali) i jak już wszyscy byli obdarowani, i coraz mniej ludzi zaglądało na grę to właśnie wtedy Adek zaistniał na Akcjum
smiley_emoticons_lol.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

siema hubal,
smiley_emoticons_irre4.gif
az sie zarejstrowalem zeby to poczytac
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zeby bylo jasne, Kozacy sie zresetowali, bo juz kompletnie nie bylo graczy na jako takim poziomie dookola nas, zabunkrowane wiochy jak na cudakach, parenascie powbijanych urlopow u babc i luzakow. Przez ostatni miesiac bylo tylko 3 lub 4 ataki na aktywnego gracza z ich strony, mimo tego , ze wiochy nasze wypchane offem byly po brzegi. Byl tez niejaki zgred czy jakos tak, koles wyszukiwal niektywnego od miesiaca, wbijal mu kolona, oczywiscie w nocy, zeby miec czas zbunkrowac okupke. Oczywiscie wszystkie okupki jakie zalozyl zostawaly rozbite, a pozniej pisal prosby o PON-a buhahahaha, ale beke mielismy z goscia :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czyli poznaliśmy prawdę o Adku wystarczyło zapytać Kozaków a nie rozpisywac się na 10 stron
smiley_emoticons_dagegen2.gif
i robić z niego Słupa roku.
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Malo tego, wbilismy kolona na cudaka do babc, przez miesiac nie potrafili (babcie z luzakami) tego cudaka odbic. Wystarczylo wstawic 1k birem (i zeby Blantas byl w miare trzezwy
smiley_emoticons_lol.gif
) , jeden gracz Kozakow utrzymal wioche na cudaku przeciwko 200 graczom wroga, to swiadczy o walecznoci tych dwoch sojuszy i ich umiejetnosci. Nikt nie slyszal o jakims Adku176, bo pewnie wtedy bysmy wstawili 20k birem i nie wiadomo , czy to by wystarczylo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mnie chyba raz zaatakował nawet :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Myslalem ze pojawia sie jakies kontrargumenty, wszak przeciez adek startuje na gracza roku, wiec pol Akcjum powinno go bronic i trzymac jego kandydature na topie. A tu prosze, wlazlo na FO paru Kozakow i tak jak na gierce, tak i tu a forum, Luzaki nie istnieja, amba fatima i Luzakow juz "nima".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

serio startuje na gracza roku akcjum?
musiało mi to umknąć
Adek na prezydenta!!!!!
co do reszty postów - każde kółko adoracyjne ma swoją rację - |ciach| - każdy ma swoją
a przekrzykiwać kto jest lepszy bo to, bo tamto, bo nie atakował, bo bunkry... *mlask* - akcjum trwa - was nie ma - cudaki w budowie

pozdrawiam
szczególnie Aldo Apacza (uwielbiam Bękartów) oraz przemka100 (czy coś takiego - przepraszam jak przekręciłem nick) bo to mili goście byli :D
3majta się
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26300

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Malo tego, wbilismy kolona na cudaka do babc, przez miesiac nie potrafili (babcie z luzakami) tego cudaka odbic. Wystarczylo wstawic 1k birem (i zeby Blantas byl w miare trzezwy
smiley_emoticons_lol.gif
) , jeden gracz Kozakow utrzymal wioche na cudaku przeciwko 200 graczom wroga, to swiadczy o walecznoci tych dwoch sojuszy i ich umiejetnosci. Nikt nie slyszal o jakims Adku176, bo pewnie wtedy bysmy wstawili 20k birem i nie wiadomo , czy to by wystarczylo :D

po pierwsze: nie pisz głupot, że nie potrafili bo nigdy nie mieli zamiaru i nawet nie próbowali
a po drugie: jak tylko aktywni luzacy przeporwadzili sie na wyspy do Kozaków to nagle zaczęły się straty miast u Kozaków i masowe szaraki...

Co Wy tu wogóle pitolicie, to same bzdety są, nic nie pokrywa się z prawdą
 

DeletedUser26300

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ludzie poza tym, grepo to jest tylko GRA, a Wy sie tutaj emocjonujecie jak byście nic innego w życiu nie robili tylko grali i grali...
weźcie na luz...
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jedyną osobą jaką szanuję z Kozaków to Przemko100(mam nadzieję że dobrze piszę nick)Raz jedyny miałam styczność z nim pisać jak rozwalił mi kolona ale nie było z jego strony ani jadu ani chamstwa.A ty wielki panie Aldo Apacz będziesz mi pisał o bunkrze w jednym moim mieście na czerwonej wyspie.Skoro taki mocny byłeś to czemu nie poleciałeś na inne miasta.Stały puste.Ale nie lepiej pieprzyć trzy po trzy.Do żadnego miasta nie wjechałeś kolonem więc stul pysk i odwal się od Luzaków.CZemu Luzacy tu nie piszą bo nie mają tak nasrane we łbie jak co niektórzy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Malo tego, wbilismy kolona na cudaka do babc, przez miesiac nie potrafili (babcie z luzakami) tego cudaka odbic. Wystarczylo wstawic 1k birem (i zeby Blantas byl w miare trzezwy
smiley_emoticons_lol.gif
) , jeden gracz Kozakow utrzymal wioche na cudaku przeciwko 200 graczom wroga, to swiadczy o walecznoci tych dwoch sojuszy i ich umiejetnosci. Nikt nie slyszal o jakims Adku176, bo pewnie wtedy bysmy wstawili 20k birem i nie wiadomo , czy to by wystarczylo :D
heheheheee taki madry jestes i wygadany ze mi majty sciska.... wiec skoro jestes taki kozaczek to gdzie teraz jestes? mozecie nam wszyscy skoczyc na kancik i to przyjemnosc bedzie po naszej stronie... zal was sluchac ... skromnosc przez was idzie pelna para..... a narazie to my zrywamy boki a reszta sobie moze popatrzyc.... jak gul ci skacze i calej tej waszej " super" ekipy to pokaz co potraficie..... bo narazie tylko slysze pitolenie .... czynow nie slow
smiley_emoticons_hecheln.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

po pierwsze: nie pisz głupot, że nie potrafili bo nigdy nie mieli zamiaru i nawet nie próbowali
a po drugie: jak tylko aktywni luzacy przeporwadzili sie na wyspy do Kozaków to nagle zaczęły się straty miast u Kozaków i masowe szaraki...ą

staty mówią co innego:cool:
co do miasta na cudzie babc to codziennie dostawałem raporty od blanta jak go babcie tam atakują wiec nie wiem czy zamiaru nie bylo:D gdyby nie bylo to by nie atakowali
 

DeletedUser26300

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

staty mówią co innego:cool:
co do miasta na cudzie babc to codziennie dostawałem raporty od blanta jak go babcie tam atakują wiec nie wiem czy zamiaru nie bylo:D gdyby nie bylo to by nie atakowali
babci strata, więc sobie atakowali, Luzaków proszę w to nie mieszać ;)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

można atakować dla pw tylko Adaś :)
a co do nasrane we łbie Kasiu - to mamy mistrza na m46
gracza ulakkul
złoci tak pięknie murek że nawet grepo team jest pod wrażeniem tego xD ubawu mają tyle co my :D
wy się śmiejecie że Luzaki czy Babcie grają do końca...
jak widzę ulakkula to wiem że warto bo niejedną złotówkę tu jeszcze wyda koleś :D
 
Do góry