Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

kolega chyba nie widział prawdziwego bunkra :)
mnie raczej zastanawia jaki był sens budowania tam palika ^^
 

DeletedUser26338

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wypowiem się też na ten temat mimo że jestem słabym graczem.
Kozacy fajnie walczyliście , podbijaliście miasta przez pewien okres ale nie ma Was już na tym świecie, walnęliście szaraki! Ja też walnąłem szarak ale nie wypisuje tekstów co by było jakbym jeszcze grał, nie dowiemy się tego jacy bylibyście mocni,niezwyciężeni. Liczy się cały rok gry bo to konkurs najlepszy gracz 2015 a nie najlepszy gracz lub sojusz wiosny 2015.
zdecydowanie to gracz 2015
 

DeletedUser25808

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zgredku to nie bunkier lecz normalna okupacja. Ucz sie Przyjacielu od najlepszych:)
Druga sprawa - kasuje ten palik bo nie lubie czerwonych kropek na mapie. Glowa do gory
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26338

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zgredku to nie bunkier lecz normalna okupacja. Ucz sie Przyjacielu od najlepszych:)
Druga sprawa - kasuje ten palik bo nie lubie czerwonych kropek na mapie. Glowa do gory
nie za bardzo rozumiem o co chodzi i kto się wypowiada.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

za raz się pojawi tona wpisów graczy którzy nigdy sie słowem nie odezwali na forum :) kto zgadnie dlaczego ?
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak jest nagroda za zgadnięcie to pomyślę :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

za raz się pojawi tona wpisów graczy którzy nigdy sie słowem nie odezwali na forum :) kto zgadnie dlaczego ?
smiley_emoticons_panik4.gif

no dlaczego?????
Ja do takich graczy nie należę, chociaż fakt ostatnio jestem jakaś cichutka i skromniutka i oczywiście grzeczniutka - ale to jak zawsze przecież :)
 

DeletedUser21767

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wypowiem się też na ten temat mimo że jestem słabym graczem.
Kozacy fajnie walczyliście , podbijaliście miasta przez pewien okres ale nie ma Was już na tym świecie, walnęliście szaraki! Ja też walnąłem szarak ale nie wypisuje tekstów co by było jakbym jeszcze grał, nie dowiemy się tego jacy bylibyście mocni,niezwyciężeni. Liczy się cały rok gry bo to konkurs najlepszy gracz 2015 a nie najlepszy gracz lub sojusz wiosny 2015.
zdecydowanie to gracz 2015

a KOZACY się jakoś wybitnie starają o tytuł graczy roku na Akcjum? Nie zauważyłam.
Zasadnicza różnica w tych rozważaniach polega na tym, ze o tym sojuszu słyszeli wszyscy, mimo tego że od dawna nie grają na świecie, natomiast o najgłośniej nominowanym adku jedynie koledzy z sojuszu, którym w dzień i noc wysyła wsparcia. :eek:
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie wiem dalej o co wam tu chodzi...
są osoby co nominowały adka do gracza roku a wy to tak próbujecie negować, że szok...
luzaki go znają, lubią i widzą że już 2 cuda zakosił więc nominują
widocznie NIKT z kozaków nie zabłysnął tak bardzo w pamięci by go nominować
ot tyle :)

pozdrawiam cieplutko :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie wiem dalej o co wam tu chodzi...
są osoby co nominowały adka do gracza roku a wy to tak próbujecie negować, że szok...
luzaki go znają, lubią i widzą że już 2 cuda zakosił więc nominują
widocznie NIKT z kozaków nie zabłysnął tak bardzo w pamięci by go nominować
ot tyle :)

pozdrawiam cieplutko :)

przypominam że Kozacy byli najlepszym sojuszem tutaj na akcjum :) mieli przynajmniej 3 graczy w topce pkt walki a luzacy 0
i mam przeczucie ze gdyby nie szaraki to nadal cicho byscie siedzieli i tyle

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie nie ja tylko z fusów wróżę
smiley_emoticons_drunk.gif

która to juz kawa byla?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

o już się zaczeło
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

fakt:) wczoraj UBM chciało mi rewanż zrobić i 3 kolony poszły:) w końcu:) przewietrzylem ptaki bo staly juz z miesiac i się kurzyly :)
ale brawo za akcje, puste miasto, kolonik 16min i odwaga by poleciec
nigdy to sie im nie zdarzylo wiec trzeba pochwalic
 

DeletedUser21767

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie wiem dalej o co wam tu chodzi...
są osoby co nominowały adka do gracza roku a wy to tak próbujecie negować, że szok...
luzaki go znają, lubią i widzą że już 2 cuda zakosił więc nominują
widocznie NIKT z kozaków nie zabłysnął tak bardzo w pamięci by go nominować
ot tyle :)

pozdrawiam cieplutko :)

Na pewno nie chodzi o nominacje do konkursu o tytuł gracza roku. Reguły zostały określone i każdy mógł startować, co widzimy w temacie dotyczącym gracza roku.
Niesmak pojawia się tutaj, kiedy nagle wynurza się postać tego naj, naj, naj najlepszego adka i rzesze jego popleczników nagle wychwalają jego wielkie dokonania, umniejszając przy tym dość niesmacznie innym - którzy faktycznie czegoś dokanali na Akcjum.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie wiem dalej o co wam tu chodzi...
są osoby co nominowały adka do gracza roku a wy to tak próbujecie negować, że szok...
luzaki go znają, lubią i widzą że już 2 cuda zakosił więc nominują
widocznie NIKT z kozaków nie zabłysnął tak bardzo w pamięci by go nominować
ot tyle :)


smiley_emoticons_hust.gif

pozdrawiam cieplutko :)

Dlatego jestem za tym aby wymyślili tytuł Pusznika roku.
Albo gracz roku po okresie martwym czyli po cudakach gdzie wyłaniają się największe Słupy i leją wszystkich i wszystkie szaraki wkoło.
Że tak głośno o tym Adku nie było na początku świata w połowie świata lub przed cudami.
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser11328

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Reguły wyboru gracza roku są złe.
Teraz to wygląda jak konkurs popularnosci na forum.
Głosować powinno się na przeciwnika, którego się zna z pola walki, oceniając jego umiejetnosci w potyczkach, biorąc pod uwage czy jest normalnym człowiekiem, czy nadętym bufonem, który szuka dowartościowania na grze.
Niestety znam niektórych kandydatów i wiem że mimo umiejętnosci w grze brakuje im kultury osobistej i ogłady.
Przykre będzie jeżeli graczem roku ( nie graczem do EC , cz po EC) będzie cham i prostak:((
Nie będę wymieniał nicków bo to nie o to chodzi w moim poscie.
Chciałem tylko zaznaczyć że sposób wyboru jest zły i chory, jednocześnie chce prosić o wykreślenie mnie z listy kandydatów.
Nie zamierzam brać udziału w tej parodii, nie zależy mi na sztucznych i nieprawdziwych tytułach, tak jak mam gdzieś koronke itd.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Krzysiek
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak piszecie o tych dwóch cudakach , a tu patrzę w statach ,ze nieaktywni byli jak adek podbił , albo w statach brednie
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak piszecie o tych dwóch cudakach , a tu patrzę w statach ,ze nieaktywni byli jak adek podbił , albo w statach brednie
smiley_emoticons_confusednew.gif

przecież wiadomo że na żywca nie wbił bo by nie utrzymał :D
wbił do nieaktywnego lub podczas nieaktywnosci gracza, zadefowali przez noc a rano cieszyli sie z punktów bo maraton odbijal

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dlatego jestem za tym aby wymyślili tytuł Pusznika roku.
Albo gracz roku po okresie martwym czyli po cudakach gdzie wyłaniają się największe Słupy i leją wszystkich i wszystkie szaraki wkoło.
Że tak głośno o tym Adku nie było na początku świata w połowie świata lub przed cudami.
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif

nawet w trakcie budowy cudów cisza była ;))
 
Do góry