Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ktoś tutaj ma kuku w główce i to ostro :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W maratonu to nie ma nikogo specjalnego, siedzą cicho i poodbijaja się na sojuszach mało aktywnych np na m53
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W maratonu to nie ma nikogo specjalnego, siedzą cicho i poodbijaja się na sojuszach mało aktywnych np na m53

Mamy się rzucić 5 mórz dalej, by atakować nie wiadomo kogo?:d Poza tym to element strategii i przejmowanie wyspa po wyspie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie mówię co macie robić, róbcie co chcecie ale proszę Cię nie bądźmy dziećmi. Widzę mape i jesteście blisko rokoszan a niżej wyspy zaczynają być wiewiórki. A jeśli chcesz wiedzieć która to cześć waszego soja to ta z którą graniczycie z Tsunami
 

DeletedUser12779

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A my , z takiego małego sojuszu, jesteśmy w kole tych zawirowań.....i niestety długo nie pogramy,bo pewien sojusz stwierdził że stoimy im na drodze do rozwoju:)Ciekawe jak 10-cio osobowy sojusz tarasuje drogę ponad stu osobowemu molochowi?Musimy być strasznym wrzodem na mapie:):)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie mówię co macie robić, róbcie co chcecie ale proszę Cię nie bądźmy dziećmi. Widzę mape i jesteście blisko rokoszan a niżej wyspy zaczynają być wiewiórki. A jeśli chcesz wiedzieć która to cześć waszego soja to ta z którą graniczycie z Tsunami

DLaczego uważasz, że mamy zmieniać swoje zamierzenia i to co obraliśmy na początku gry? Póki co dobrze nam jak jest i szykujemy się do dalszej gry.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

londi jak chcesz wiedzieć kogo masz "spokrewnionego" z MDG to zobacz sobie nicki u siebie (no chyba, że je dobrze znasz) i nicki z MDG z Retimno
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Haha mam ciekawostkę dla kobietek grających na Akcjum i nie tylko :D

Mam takiego gostka co mnie wyzywa i każe ssać czy coś, ale to akurat mnie mało obchodzi.
Nie pierwszy, nie ostatni, który nie mógł mnie podbić i tak reaguje.

Ale to mnie zwaliło z nóg :D

xxx dzisiaj o godz. 10:33
kobiety latwo sprowokowac bo sa slabe i naiwne


Dodam, że stracił miasteczko i podbiła je kobietka :p
Ma jeszcze 4 więc cwaniaczy.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

heh dobrze napisane "jeszcze":D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niop. Bo z Gośką mu nie odpuścimy :D
Ona mu już miasteczko gwizdnęła, ja zbieram na slocik :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

heh powodzenia życzę:D
Mnie w sumie już stać na slota, ale nigdzie mi się nie spieszy:D Robię pochody w mieście z orfeuszem licząc na szczęście:D
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tu widzisz?
http://pl.grepostats.com/world/pl42/alliance/7854/members

i jeszcze pewne osoby wczoraj opuściły tę grupę i są np w Sami Swoi :)

Dziwny ten spór :) jeśli ktoś grał w MDG to nie oznacza, że na innym serwerze nie może grać w innym sojuszu i odwrotnie. Każdy może grać tam gdzie uważa za słuszne, wielu graczy co serwer gra w innym sojuszu by poznawać różne strategie gry. Nie każdy sojusz gra tak samo co powoduje, że są osoby zwiedzające te sojusze co serwer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To prawda co piszesz, może tak być. Dlatego też mój wpis należy taktować informacyjnie, jako domniemanie, że mogą chcieć ze sobą współpracować. A czy będą, to cóż - czas pokaże.
I nie wydaje mi się to sporem, po prostu wymianą zdań.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To prawda co piszesz, może tak być. Dlatego też mój wpis należy taktować informacyjnie, jako domniemanie, że mogą chcieć ze sobą współpracować. A czy będą, to cóż - czas pokaże.
I nie wydaje mi się to sporem, po prostu wymianą zdań.

Twoje informacje są często prowokacją do sporu. Czy będą współpracować to szybko się wyjaśni, przecież pomoc innego sojuszu w momencie jest wyłapywana podczas ataków, obrony miast i okupacji.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

3/4 pokrywajace sie nicki nie oznaczaja, ze 130 osob tez chce ewentualnego paktu z MDG.
Ale w sumie widac, ze jeszcze nikt nam kreta nie wsadzil, bo odnosnie MDG juz peene zalozenie jest u nas:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

3/4 pokrywajace sie nicki nie oznaczaja, ze 130 osob tez chce ewentualnego paktu z MDG.
Ale w sumie widac, ze jeszcze nikt nam kreta nie wsadzil, bo odnosnie MDG juz peene zalozenie jest u nas:)


Niedługo bendą napewno jakieś potyczki z wami hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No a po co kret, oni sa zdała od walki: -) ale widać na mapie że ktoś z tsunami zaczyna im tyly odcinac:)
 
Do góry