Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czyli planujecie sie z nami bic?:p
kto? Ze nam odcinac tyly? Czy komu?

Ja jestem zwykłym młokosem XD Nieodemnie zależy czy będziemy z wami walczyć ... Ale z zeddicusem już były tam jakieś spięcia.
 

Adzi90

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mógłby ktoś w kilku zdaniach powiedzieć jakie są ciekawe koalicje na świecie?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mógłby ktoś w kilku zdaniach powiedzieć jakie są ciekawe koalicje na świecie?

Pytaj Marty, ona chyba jest najbardziej doinformowana w tej kwestii:)

2888 - tym razem dział Shani:D Wybacz Ela, nie zwróciłam uwagi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No a po co kret, oni sa zdała od walki: -) ale widać na mapie że ktoś z tsunami zaczyna im tyly odcinac:)

Ja tam się panosze pomału ale tylko tak czysto turystycznie zwiedzam i poznaje ludzi z maratonu hihi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mógłby ktoś w kilku zdaniach powiedzieć jakie są ciekawe koalicje na świecie?

Ciekawe będą chyba dwie ,a wlasciwie to ich wojna
P.N.S.A - Mordercze Wiewiórki - Stara Gwardia vs. Taki Mamy Klimat - Kozacy - Dzikie Węże
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Adzi ja tam dobrze się czuję jako szara myszka, więc o koalicjach nic nie powiem.
Deczku jestem w szoku. Turek taki TYRAN jak mówili, tylko gdzie i dla kogo?
Bo na bank nie w swoim soju...
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jest sporo sojuszy a on akurat wymienił po przeciwnej stronie PNSA i wiewiorek takie sojusze , ja natomiast widze również inne sojusze walczace np z wiewiórkami i PNSA itp .

No nie bede zdradzał szczegółów , ktoś jak ma klapki na oczach to niech je ma jak najdłużej ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jest sporo sojuszy a on akurat wymienił po przeciwnej stronie PNSA i wiewiorek takie sojusze , ja natomiast widze również inne sojusze walczace np z wiewiórkami i PNSA itp .

No nie bede zdradzał szczegółów , ktoś jak ma klapki na oczach to niech je ma jak najdłużej ;)
Wszyscy je mamy bez wyjątków, nie ma klatek tylko osoba neutralna, bez stronna. Taki obserwator:)
 

DeletedUser16910

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Haha mam ciekawostkę dla kobietek grających na Akcjum i nie tylko :D

Mam takiego gostka co mnie wyzywa i każe ssać czy coś, ale to akurat mnie mało obchodzi.
Nie pierwszy, nie ostatni, który nie mógł mnie podbić i tak reaguje.

Ale to mnie zwaliło z nóg :D

xxx dzisiaj o godz. 10:33
kobiety latwo sprowokowac bo sa slabe i naiwne


Dodam, że stracił miasteczko i podbiła je kobietka :p
Ma jeszcze 4 więc cwaniaczy.

Sisi Ty zawsze miałaś pecha do idiotów :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jest sporo sojuszy a on akurat wymienił po przeciwnej stronie PNSA i wiewiorek takie sojusze , ja natomiast widze również inne sojusze walczace np z wiewiórkami i PNSA itp .

No nie bede zdradzał szczegółów , ktoś jak ma klapki na oczach to niech je ma jak najdłużej ;)

Ooo widzę znajomy obierzyświat :)
... Potwierdzam, że nie wymienienie sojuszu Człowieka Lasu i kilku innych mniejszych sojuszy, to brak wiedzy dotyczącej
ich potencjału. Tak sie poskladało, że na Akcjum (wiem tylko z relacji) w tych masówkach, wiodącycych w rankingach budowniczych ze świecą szukać wojowników potrafiących poprowadzić zespół do zwycięstwa. Kilka mniejszych sojuszy za to ma w swoim składzie graczy, którzy w kilkoro są w stanie takie masówki przegarniać jak grabiami liście z trawnika. Sądzę, że w ciągu kilku tygodni będzie można oglądać wiele spektakularnych rozpadów. Przy tych limitach członków, rozłamy i rozpady sojuszy ponad 100 osobowych będą jeszcze nie raz mieszać w statystykach.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No wiesz Glorian, w sumie nie napisałeś niczego spektakularnego ani nowego. Wszak tak jest zawsze i w zasadzie na każdym świecie.

Sądzę, że spośród czołowych masówek wytrwa do końca może ze dwie - to góra.
 
Do góry