Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pierwsza akcja wymiata
a druga potwierdza że maratończycy to masówka;)
WoW! Pierwsze słyszę, żeby nieudane wybronienie się przed wejściem kolona było kryterium do tego, że ktoś jest masówką. Naprawdę przechodzicie sami siebie. Wasze każde kolejne posty tylko Was ośmieszają przez te "wnioski";)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Skoro sojusz top1 ma pakt z top4 po niecałym miesiącu serwera to wychodzi że ktoś tu gra mega zachowawczo :) Patrząc na mapę to wygląda na asekuranctwo :) Ciekawe co z tych masówek będzie :D

No fakt boberki już by po tygodniu miały pakt z z 5 pakcików z czego 5 to najlepsze sojusze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czytając niektóre wpisy to nawet się komentować tych głupot nie chce
To może coś na poparcie swojego wpisu dasz?

Myślisz, że ten wpis o Bobrach powinien być faworytem w rankingu karkołomnych pomysłów?

to proszę, taki wyciąg z profilu Turka dostałem:

Najwieksza koalicja:

Stara Gwardia
P.N.S.A
Mordercze Wiewiórki
FURIA sojusz gloriana

Dodatkowo glorian ma pakt z Ustąp Babci Miejsca a jego bliska osoba gra nickos aka lady godiva jest dyplomatka w sojuszu Full Metal Jacket oraz doktorek na szpiega w Tsunami

Jak widac glorian jak na retimo od poczatku uklada sie z najlepszymi w okolicy aby bezpiecznie sie rozwijac a potem po kolei tym co oslabna kosa w plecy :)

No i co!? Który lepszy? Hę?

I pierwszy wypatrzył gdzieś Gloriana ... i wcale nie szukał w swoim sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I pierwszy wypatrzył gdzieś Gloriana ... i wcale nie szukał w swoim sojuszu

po wiadomości masowej arkagwarka :p było wiadomo gdzie jest część Wulkanu/Rzeźni - a reszta jest rozrzucona po sojuszach ktore wymienil Turek i tutaj ma racje, jedynie pominął sojek Północny Zachód:rolleyes:


z czasem pewnie wyjdzie wszytko, teraz są jedynie domysły - ja mam 3 kandydatów pod ktorymi może czaić sie Glorian ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum


To ciekawa historia. Ten Glorian jeszcze tam nie gra, a już zawiązał pakty ze wszystkimi dookoła ... ze strachu pewnie, że dorwą go nawet w realu. Z MDG też mma pakt, czy tylko PON-a?

Chyba muszę tam sie zalogować i też tego Gloriana poszukać .... może razem się Go poboimy, bo w kupie cieplej i raźniej.

AAAA i dziękuję mojemu koledze Turkowi za zaszczytne miejsce w profilu.

ps
Czytam sobie statystyki i wychodzi mi na to, że Turek się opuścił w czytaniu statsów, a zawsze był taki skrupulatny

Doktorek też Cię Turku pozdrawia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

myślę, że Turek wyznacza po prostu granice terenu zadżumionego i chwała mu za to :)

ciekawe też czy Glorian poznał już tajniki złota handlowego i czy już szykuje się do kolejnych "transakcji"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

WoW! Pierwsze słyszę, żeby nieudane wybronienie się przed wejściem kolona było kryterium do tego, że ktoś jest masówką. Naprawdę przechodzicie sami siebie. Wasze każde kolejne posty tylko Was ośmieszają przez te "wnioski"
Zaraz zobaczysz raporty waszych pro graczy :) aż zazdrościć można waszym przeciwnikom... (kurcze, to chyba my!?!) :)
BTW, od wczoraj coś was ubyło chyba... i to nie ci z dołu tabeli :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

myślę, że Turek wyznacza po prostu granice terenu zadżumionego i chwała mu za to :)

ciekawe też czy Glorian poznał już tajniki złota handlowego i czy już szykuje się do kolejnych "transakcji"

ależ skąd!!! ta zaraza zwana dżumą rozprzestrzenia się i poza terytorium Turka, chociaż istotnie największe jej apogeum jest w jego pobliżu :) no w tym zakresie to i owszem, masz rację - wyznacza

tylko nie jestem pewna czy o takie wyznaczenie Tobie chodziło :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hm... no fajnie, zadżumioną to mnie jeszcze tu nie nazywali :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hm... no fajnie, zadżumioną to mnie jeszcze tu nie nazywali :D

a czy Ty Sisi jesteś Turkiem?
czemu dopuszczasz się nadinterpretacji?

nie lubię Turka, nie wierzę w jego cudowną przemianę
może innym dał się poznać z tych lepszych swoich stron, ale mi tylko z tych najgorszych i do czasu gdy nie przekonam się sama o dobrych jego stronach, to nie uwierzę, że je ma
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No możliwe, że źle zinterpretowałam Twoje słowa.
Ale jak piszesz o okolicach Turka i jego pobliźu, to jestem blisko,
zarówno miastami jak i w jego sojuszu. Twoje słowa
nie były jednoznaczne, że chodzi TYLKO o niego i przypuszczam,
że wiele osób tak to właśnie odebrało.

No cóź. JAki jest Twój stosunek do Turka to nie wnikam.
Ale nie obrażaj ludzi grających z nim.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a czy Ty Sisi jesteś Turkiem?
czemu dopuszczasz się nadinterpretacji?

nie lubię Turka, nie wierzę w jego cudowną przemianę
może innym dał się poznać z tych lepszych swoich stron, ale mi tylko z tych najgorszych i do czasu gdy nie przekonam się sama o dobrych jego stronach, to nie uwierzę, że je ma
Nie ja już nie mogę
Babo bo kobieta nie da się Cię nazwać
Pukni głowa stół a jeszcze lepiej ściana ,bo jak zepsuta taśma jesteś śpiewać jedno i to samo
Turek taki jak nie to Turek taki
MDG taki MDG taki,
Biedna wojowac jeszcze na retimo zachciala jak tam martwe konto zostało :)
Trol z Ciebie na forume i to duzi
Chces trolowac idź do piaskownicy pod domem a nie tu
A jeszcze najlepiej załatw sobie specjalista na głowę
Bo na bank masz tam nie równo :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Droga Marto masz chyba jakąś traumę na punkcie MDG i Turka.

Ustalmy fakty o których sama pisałaś:
-nigdy nie grałaś w MDG - i nie zagrasz (nawet gdybyś chciała, ja się o to postaram),
-nie znasz Turka, nawet nie wiesz jak ma na imię,
-nigdy nie miałaś z nim styczności,
-wszystko co wiesz o Turku i jego stadzie baranów (tak o nas pisałaś na Forum na początku świata Retrimno) wiesz z opowieści różnych ludzi, bo sama nigdy nie miałaś styczności,

Weź sobie daj spokój z tymi barwnymi opowieściami o ludziach których nie znasz i nigdy nie poznasz.
Kolejny świat i znowu obrażasz ludzi na podstawie usłyszanych opowieści, byle tylko zaistnieć na forum.
 
Do góry