Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Popieram Basie i Czitosa w ich wypowiedziach.
Idiotyzmem jest wypowiadanie się na temat osób z którymi nie miało się żadnej styczności a o ich istnieniu wie się jedynie z bajkowych opowieści.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaaaaa stado Turasa się zebrało :) i jeszcze Sisi do tego stada dołączyła.

Po pierwsze Sisi - może tak można było i zrozumieć, jak piszesz. Bo w pewnym sensie tak jest. Turasek ma swoich "adwokatów" tudzież "szczekaczy" jak w przypadku jednego wypowiadającego się o niby wszystkim a tak na prawdę o niczym. Zatem miałam na myśli jego i tych jego przybocznych "adwokatów" oraz "szczekaczy".
Co do zdecydowanej większości MDG ja na prawdę nie mm nic. Przeciwnie, bardzo ich szanuję jako doskonałych grajków. Nawet na przysypaijącym już świecie Retimno potrafią dowalić gdy im się tylko zechce. I ja takich ludzi cenię, bo nie są cieniasami.

A Szanownego wypowiadającego się po tym, którego wypowiedź nic nie wniosła i nie warto jej komentować odpowiadam, że miałam okazję niestety bezpośredniego starcia słownego z Turaskiem i na podstawie głównie tego starcia wypracowałam sobie taką a nie inną opinię o nim. Ponadto ja nie chcę grać w MDG, mam swoich ludzi z 9-tki, którzy potrafią zlać nawet wielkie MDG gdy jest taka potrzeba, sorry - już coraz niżej upadające MDG, chciałam powiedzieć.

Popieram Basie i Czitosa w ich wypowiedziach.
Idiotyzmem jest wypowiadanie się na temat osób z którymi nie miało się żadnej styczności a o ich istnieniu wie się jedynie z bajkowych opowieści.

Kolejny Szanowny/Szanowna - nigdy bym się nie odważyła opierać swojego poglądu na opiniach innych osób. Dla mnie ważne jest to "Szkiełko i oko" - o którym pisał niegdyś Mickiewicz, czyli własne doświadczenie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marta a Ty czyim "szczekaczem" jesteś ?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tylko i wyłącznie w swoim imieniu :) no może też tych, którzy równie bardzo tego Pana Turka nie lubią jak ja.
Na prawdę chciałabym zmienić zdanie o tym graczu, ale gdy tylko chcę, to dochodzą nowe wiadomości o nim i o jego wyczynach. Jednakże fakt faktem - ostatnimi czasy w porównaniu z tym jaki był jakieś 3 lata temu, to jest bardziej wyciszony. Tylko nie wiem z jakiego powodu - czy dlatego, ze pewne władze go wyciszyły, czy może dlatego, że cokolwiek zmienił się.

A moje pretensje względem niego na prawdę są uzasadnione po pewnych jego wyczynach, o których jakoś trudno mi zapomnieć. Jednak nie będe teraz do tego wracać, bo może nie warto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jednak ta gra, potrafi sprać głowe :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaaaaa stado Turasa się zebrało :) i jeszcze Sisi do tego stada dołączyła.

Po pierwsze Sisi - może tak można było i zrozumieć, jak piszesz. Bo w pewnym sensie tak jest. Turasek ma swoich "adwokatów" tudzież "szczekaczy" jak w przypadku jednego wypowiadającego się o niby wszystkim a tak na prawdę o niczym. Zatem miałam na myśli jego i tych jego przybocznych "adwokatów" oraz "szczekaczy".
Co do zdecydowanej większości MDG ja na prawdę nie mm nic. Przeciwnie, bardzo ich szanuję jako doskonałych grajków. Nawet na przysypaijącym już świecie Retimno potrafią dowalić gdy im się tylko zechce. I ja takich ludzi cenię, bo nie są cieniasami.

A Szanownego wypowiadającego się po tym, którego wypowiedź nic nie wniosła i nie warto jej komentować odpowiadam, że miałam okazję niestety bezpośredniego starcia słownego z Turaskiem i na podstawie głównie tego starcia wypracowałam sobie taką a nie inną opinię o nim. Ponadto ja nie chcę grać w MDG, mam swoich ludzi z 9-tki, którzy potrafią zlać nawet wielkie MDG gdy jest taka potrzeba, sorry - już coraz niżej upadające MDG, chciałam powiedzieć.



Kolejny Szanowny/Szanowna - nigdy bym się nie odważyła opierać swojego poglądu na opiniach innych osób. Dla mnie ważne jest to "Szkiełko i oko" - o którym pisał niegdyś Mickiewicz, czyli własne doświadczenie.




Hahahaha o czym ty gadasz twoją wielką dziewiątke tutaj sam kafel jezdzi jak chce bo mi raporty pokazywał wczoraj ....
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ponadto ja nie chcę grać w MDG, mam swoich ludzi z 9-tki, którzy potrafią zlać nawet wielkie MDG gdy jest taka potrzeba, sorry - już coraz niżej upadające MDG, chciałam powiedzieć.
I dzieki Bogu masz swoja 9-tke, która na umierającym świecie porzucone miasta podbija.
I siedź sobie tam jak najdłużej i skończ juz ten temat bo mało kogo obchodzi jakie masz uczucia wobec osoby której nie znasz i nie wiesz jak ma na imię.
Kto chce poznać Twoje zdanie na temat Turka może sobie poczytać te same wypociny na FO w temacie Sytuacja na świecie Retrimno oraz Party na świecie Retrimno,.
Temat przewijał sie kilka razy, bo Marta nie mając pomysłu jak zwrócić na siebie uwagę - a Ona musi błyszczec na forum - pisze o turku i jego przybocznych, bezrozumnych baranach.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Popieram Basie i Czitosa w ich wypowiedziach.
Idiotyzmem jest wypowiadanie się na temat osób z którymi nie miało się żadnej styczności a o ich istnieniu wie się jedynie z bajkowych opowieści.

Witaj Apokaliptio, kiedy wracasz do gry - tęsknimy ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zaraz zobaczysz raporty waszych pro graczy :) aż zazdrościć można waszym przeciwnikom... (kurcze, to chyba my!?!) :)
BTW, od wczoraj coś was ubyło chyba... i to nie ci z dołu tabeli :)
Ja od wczoraj malo na biezaco.wczoraj brak czazu, dzisiaj takze. Przelotniejedynie na sekunde na grepo. A jesli nawet jest jak piszesz, tp trudno, ja nic nie poradze na to:)
nie lubię Turka, nie wierzę w jego cudowną przemianę
może innym dał się poznać z tych lepszych swoich stron, ale mi tylko z tych najgorszych

Wiec dlacego go tak oczerniasz na forum? Nie znam go totlnie, ale juz mi sie naprawde niedobrze robi, bo tam gdzie sie pojawoasz zawsze sa jakies spiny.
Czy za ta wypowiedz takze zaliczysz mnie do jego "stada"?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

może innym dał się poznać z tych lepszych swoich stron, ale mi tylko z tych najgorszych i do czasu gdy nie przekonam się sama o dobrych jego stronach, to nie uwierzę, że je ma

Nie pomyślałaś, że wina może leżeć po Twojej stronie.

Raczej tych czasów nie doczekasz. Choć nie ma co czekaj czekaj :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marta nie mając pomysłu jak zwrócić na siebie uwagę - a Ona musi błyszczec

Do tego by BŁYSZCZEĆ nie potrzebuję FO, wystarczy mi błyszczyk, tylko warunek - musi być dobrze dobrany, ja bardzo lubię takie w kolorze malinowym; dobrych firm oczywiście - to wtedy ładnie się błyszczą i bardzo ładnie wyglądają na ustach :)

Wiec dlacego go tak oczerniasz na forum?

Nie oczerniam go, tylko ostrzegam - to moja misja :) A tak na serio, nie widzisz, że pisze o nim również pozytywnie, jako o świetnym graczu i strategu.
Dosyć wybiórczo i powierzchnie odbieracie moje wypowiedzi. Czy na prawdę wszystko trzeba pisać Wam wprost? nie umiecie czytać między zdaniami?

Raczej tych czasów nie doczekasz. Choć nie ma co czekaj czekaj
A Ty maniuś przestań bawić się w proroka bo kiepsko Ci to zdanie wychodzi, lepiej zajmij sie grepo - w tym jesteś lepszy.
Nie chcę wypowinać, ale kiedyś też zdaje się byłeś bardzo ostro nastawiony względem podmiotowej osoby (przypomnij sobie Tau, doskonale pamiętam Twoje teksty) i jakoś zmieniłeś zdanie, mam wręcz wrażenie, ze stałeś się jego nadwornym piewcą.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaaaaa stado Turasa się zebrało :) i jeszcze Sisi do tego stada dołączyła.

Po pierwsze Sisi - może tak można było i zrozumieć, jak piszesz. Bo w pewnym sensie tak jest. Turasek ma swoich "adwokatów" tudzież "szczekaczy" jak w przypadku jednego wypowiadającego się o niby wszystkim a tak na prawdę o niczym. Zatem miałam na myśli jego i tych jego przybocznych "adwokatów" oraz "szczekaczy".
Co do zdecydowanej większości MDG ja na prawdę nie mm nic. Przeciwnie, bardzo ich szanuję jako doskonałych grajków. Nawet na przysypaijącym już świecie Retimno potrafią dowalić gdy im się tylko zechce. I ja takich ludzi cenię, bo nie są cieniasami.
(...)

Marto a jakim zwięrzątkiem jestem? Wiesz, ludzie zbierają się w grupy, a zwierzęta w stada. Więc siłą rzeczy, przyrównujesz mnie do jakiegoś miłego zwierzątka :)

Hm... Nie wiem, czy zauważyłaś, ale na forum nigdy nikt z otoczenia Turka nie obrażał mnie. Owszem z Turkiem nieraz dyskutowałam, mając odmienne zdanie, ale zostawialiśmy to na PW, a możesz mi wierzyć, że rozmawialiśmy sporo, a najwięcej na Tau, jak był moim przeciwnikiem.

Masz z nim przykre wspomnienia i ok. Ja też znam sporo takich osób, które coś tam przesadziły. Ale było minęło. Po prostu unikam takich ludzi i nie zaczepiam na forum, o ile mnie się nie czepiają.

Wracając do sytuacji na Akcjum. Ładnie się sytuacja rozwija.
Aż miło jak w koło sporo czerwonego koloru, a zielonego nic :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A i co jeszcze do mojego obecnego sojuszu i MDG: na Retimno wielkie MDG nie dało rady maluśkiej dziewiąteczce i tutaj też z pewnością dziewiątka poradzi sobie spokojnie, nawet z kuflem i całą bandą naokoło - my lubimy purpurę, do twarzy nam z nią :)
A kufel teraz sobie gra, ale to tylko do czasu kolejnej emeryturki grepolisowej, na którą zapewne będzie musiał niebawem się wybrać :) bo on tak lubi, prawda kufelku :) a chłopaczki bez kufla to będą cieniutkie, oj bardzo cieniutkie.
A tak przy okazji, to pozdrowienia dla zacnego kufelka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Świadomie obrażasz Kafelka czy to Twoja niewiedza dotycząca nicków?

Lodygo napisał kafel, nie kufel...

Hahahaha o czym ty gadasz twoją wielką dziewiątke tutaj sam kafel jezdzi jak chce bo mi raporty pokazywał wczoraj ....
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaaaaa stado Turasa się zebrało :) i jeszcze Sisi do tego stada dołączyła.

Po pierwsze Sisi - może tak można było i zrozumieć, jak piszesz. Bo w pewnym sensie tak jest. Turasek ma swoich "adwokatów" tudzież "szczekaczy" jak w przypadku jednego wypowiadającego się o niby wszystkim a tak na prawdę o niczym. Zatem miałam na myśli jego i tych jego przybocznych "adwokatów" oraz "szczekaczy".
Co do zdecydowanej większości MDG ja na prawdę nie mm nic. Przeciwnie, bardzo ich szanuję jako doskonałych grajków. Nawet na przysypaijącym już świecie Retimno potrafią dowalić gdy im się tylko zechce. I ja takich ludzi cenię, bo nie są cieniasami.

A Szanownego wypowiadającego się po tym, którego wypowiedź nic nie wniosła i nie warto jej komentować odpowiadam, że miałam okazję niestety bezpośredniego starcia słownego z Turaskiem i na podstawie głównie tego starcia wypracowałam sobie taką a nie inną opinię o nim. Ponadto ja nie chcę grać w MDG, mam swoich ludzi z 9-tki, którzy potrafią zlać nawet wielkie MDG gdy jest taka potrzeba, sorry - już coraz niżej upadające MDG, chciałam powiedzieć.



Kolejny Szanowny/Szanowna - nigdy bym się nie odważyła opierać swojego poglądu na opiniach innych osób. Dla mnie ważne jest to "Szkiełko i oko" - o którym pisał niegdyś Mickiewicz, czyli własne doświadczenie.
Marta stado mówisz ?
Ciekawi jestem czym wtedy ty jesteś ?
Co do cytowania gracza Apokoliptio to widać co nic nie znasz o MDG
Jak pisałem troll czy cyklop z ciebie na maxa
Szkoda mi takich ludzi
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Moze sie polaczymy i wspolnie obijemy te 9-tki, wtedy moze ta dziwna baba zniknie z tego forum :cool: chociaz tam chyba nie ma co za bardzo bic :eek:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Moze sie polaczymy i wspolnie obijemy te 9-tki, wtedy moze ta dziwna baba zniknie z tego forum :cool: chociaz tam chyba nie ma co za bardzo bic :eek:

Wtedy to na pewno nie zniknie :)
Marta nie z tych co z byle powodu znikają, lepiej się do niej przyzwyczaj.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie oczerniam go, tylko ostrzegam - to moja misja A tak na serio, nie widzisz, że pisze o nim również pozytywnie, jako o świetnym graczu i strategu.
Dosyć wybiórczo i powierzchnie odbieracie moje wypowiedzi. Czy na prawdę wszystko trzeba pisać Wam wprost? nie umiecie czytać między zdaniami?
moze i chwalisz gracza, ale obrazasz czlowieka, a to wedlug mnie wazniejsze.

Dolaczam do pytania Sisi odnosnie "kufla".

Wracając do sytuacji na Akcjum. Ładnie się sytuacja rozwija.
Aż miło jak w koło sporo czerwonego koloru, a zielonego nic
Sisi, zty ponoc mialas juz nie grac xD znowu cieszysz sie z czerwonego kolorku? xD
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wywlekacie te same tematy od kilku lat na kazdym mozliwym forum
To jest już żałosne i nudne
Moze Niech ktoś załozy blog i tam dalej ciągnijcie te zabawe bo ten temat jest spamowany do porzygu
Zeby było jeszcze ciekawiej nadal piszą te same osoby no ale jak ktos nie ma pomysłu na nabijanie postów to juz jest problem
Pozdrawiam wszystkich graczy którzy siedzą całe dnie na grepo i dbaja o reputacje militarna a nie siedzą i memlą językiem bez ładu i składu aby tylko zaistniec
 
Do góry