Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Są światy z morale i bez. Osobiście wolę bez - nie przeszkadzało mi, że na retimno wpadłem na m25 i musiałem się bić z ludźmi którzy mieli więcej miast - wystarczy umieć dobrze klinować i użyć głowy zamiast portfela do obrony miasta.

Zmiana przelicznika morale na inny, a konkretnie w zależności od ilości miast? Jeszcze gorszy... Miasto miastu nierówne. Przecież mogę mieć miasto 3,5k i dwa paliki po 1,2k, wątpię abym miał więcej wojska i miał większą siłę niż gracz z dwoma miastami po 3k, wręcz jest to dla mnie osłabienie. Muszę z jednego miasta bronić 3.
Proponuję nie wprowadzać zamieszania jeżeli chodzi o morale. Już szybciej ewentualnie zmieniłbym poziom minimalnego morale.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Są światy z morale i bez. Osobiście wolę bez - nie przeszkadzało mi, że na retimno wpadłem na m25 i musiałem się bić z ludźmi którzy mieli więcej miast - wystarczy umieć dobrze klinować i użyć głowy zamiast portfela do obrony miasta.

Zmiana przelicznika morale na inny, a konkretnie w zależności od ilości miast? Jeszcze gorszy... Miasto miastu nierówne. Przecież mogę mieć miasto 3,5k i dwa paliki po 1,2k, wątpię abym miał więcej wojska i miał większą siłę niż gracz z dwoma miastami po 3k, wręcz jest to dla mnie osłabienie. Muszę z jednego miasta bronić 3.
Proponuję nie wprowadzać zamieszania jeżeli chodzi o morale. Już szybciej ewentualnie zmieniłbym poziom minimalnego morale.

Zgadzam się z niejakim "Pomacam", jeśli to ten sam co na Pi.
Nie mieszać w morale, nie mieszać w grze, i nie dotykać gościa z taczką przy gospodarstwie i chmury nad przystanią.
Jak ktoś myśli, to da sobie radę wszędzie. Jeśli się jest aktywnym i myślacym graczem, to czy morale jest, czy go nie ma, to jeden psior.
Minimalny poziom morale mógłby faktycznie być nieco wyższy. Jednak jeśli po poprawie miałoby znów coś zniknąc
z np kunsztownego widoku na miasto, to lepiej nie ruszać, nie dotykać i nie poprawiać.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Są światy z morale i bez. Osobiście wolę bez - nie przeszkadzało mi, że na retimno wpadłem na m25 i musiałem się bić z ludźmi którzy mieli więcej miast - wystarczy umieć dobrze klinować i użyć głowy zamiast portfela do obrony miasta.

Zmiana przelicznika morale na inny, a konkretnie w zależności od ilości miast? Jeszcze gorszy... Miasto miastu nierówne. Przecież mogę mieć miasto 3,5k i dwa paliki po 1,2k, wątpię abym miał więcej wojska i miał większą siłę niż gracz z dwoma miastami po 3k, wręcz jest to dla mnie osłabienie. Muszę z jednego miasta bronić 3.
Proponuję nie wprowadzać zamieszania jeżeli chodzi o morale. Już szybciej ewentualnie zmieniłbym poziom minimalnego morale.

Mi morale nie przeszkadzają :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zgadzam się z niejakim "Pomacam", jeśli to ten sam co na Pi.
Nie mieszać w morale, nie mieszać w grze, i nie dotykać gościa z taczką przy gospodarstwie i chmury nad przystanią.
Jak ktoś myśli, to da sobie radę wszędzie. Jeśli się jest aktywnym i myślacym graczem, to czy morale jest, czy go nie ma, to jeden psior.
Minimalny poziom morale mógłby faktycznie być nieco wyższy. Jednak jeśli po poprawie miałoby znów coś zniknąc
z np kunsztownego widoku na miasto, to lepiej nie ruszać, nie dotykać i nie poprawiać.

To ten sam

Co do zmiany poziomu minimalnego morale to wiele to nie zmieni chyba że ustawili by minimum na 50%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Słabe ustawienia nie ściągnęły zbyt dobrych sojuszy na ten świat. Może jeszcze na obrzeżach się coś ciekawego rozwinie, na razie to lipa.
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Słabe ustawienia nie ściągnęły zbyt dobrych sojuszy na ten świat. Może jeszcze na obrzeżach się coś ciekawego rozwinie, na razie to lipa.

Troling na kiepskim poziomie :)
Ważne ze kolejny post napisany :D
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zgadzam się z niejakim "Pomacam", jeśli to ten sam co na Pi.
Nie mieszać w morale, nie mieszać w grze, i nie dotykać gościa z taczką przy gospodarstwie i chmury nad przystanią.
Jak ktoś myśli, to da sobie radę wszędzie. Jeśli się jest aktywnym i myślacym graczem, to czy morale jest, czy go nie ma, to jeden psior.
Minimalny poziom morale mógłby faktycznie być nieco wyższy. Jednak jeśli po poprawie miałoby znów coś zniknąc
z np kunsztownego widoku na miasto, to lepiej nie ruszać, nie dotykać i nie poprawiać.

Teraz napinka o mnie? Czuję się dowartościowany :eek:

Wzór obecny jest: (pkt obrońcy/pkt agresora)*3 +0,3, zmiana 3 na 4 (przynajmniej w początkowej fazie rozgrywki) zasypałaby różnicę między graczami szczególnie na początku świata (są tacy którzy specjalnie zostają w tyle z podbojem, żeby nabić sobie pkty walki).
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ta, zawsze moja opinia jest trollingiem. Się nie wypowiadaj jak nic w grepo nie osiągnąłeś.

Bardziej od wirtualnych osiągnięc interesują mnie osiągniecia realne wiec pewnie dlatego nie skupiam sie tak bardzo nad grą :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bardziej od wirtualnych osiągnięc interesują mnie osiągniecia realne wiec pewnie dlatego nie skupiam sie tak bardzo nad grą :)

Nie skupiasz się, a i tak masz dużo punktów. Upatrzyłeś sobie już jakieś miasto ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hm... na jakiej podstawie tak sądzisz?

Słabe ustawienia nie przyciągają dobrych sojuszy.
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dobrzy różnią się od słabych tym, że potrafią grać.
A jak sama definicja wskazuje Twój argument jest kaleką :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co widzę Tsunami rządzi
wszędzie czerwoni Maratończycy i MDG
ale nie dziwię się
OZ gra psychoza/bobry grają :) stare tsunami z heraklionu również :) będzie dobrze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co widzę Tsunami rządzi
wszędzie czerwoni Maratończycy i MDG
ale nie dziwię się
OZ gra psychoza/bobry grają :) stare tsunami z heraklionu również :) będzie dobrze

psychoza/bobry/the bille nie grają jako sojusz na akcjum, pojedyncze osoby sobie poszły popykać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

psychoza/bobry/the bille nie grają jako sojusz na akcjum, pojedyncze osoby sobie poszły popykać :)
tak to prawda , pojedyncze osoby ale z tych najlepszych
w końcu w tsunami grają :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

smiley_emoticons_lol.gif
na północy istnieje sobie świetny sojusz
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
Istnieje, bo nic więcej powiedzieć o nim nie można
smiley_emoticons_auslachen2.gif
ponoć chcą świat zdobyć, ale skupiają się na jednej specjalności...topieniu kolonów
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z tego co widzę Tsunami rządzi
wszędzie czerwoni Maratończycy i MDG
ale nie dziwię się
OZ gra psychoza/bobry grają :) stare tsunami z heraklionu również :) będzie dobrze

Szczerze? To ja nic z tego nie zrozumiałem
To jak w końcu, kto jest dobry? Tsunami?
Mdg czerwoni w stosunku do kogo?Z tego co słyszałem, to zapisali sie na 1 marca do oficjalnego rekordu Guinessa
na ilość zawartych paktów. Plotka głosi, że wymazali czerwony z palety RAL. Budują się żeby móc komuś zasypać cudaki jak przyjdzie pora. Za wcześnie? Nie, nie, strzeżonego ....
Skąd wiem? Wiem, bo tam gram. Zaczynam nawet lubić Pana T. On jest taki słodki, że jak bąka puści na TS, to dziewczyny Go chwalą za to, że nie śmierdzi.

OZ gra??? Gdzie?
Bobry grają? Którzy to?

Na razie to są przedbiegi. Jeszcze nikt się nie wykrystalizował
W rankingach na każdym serwerze boby budownicze na początku są TOP.
Jaśniej będzie za 3-4 tygodnie.

Jednak faktycznie jest sporo dobrych graczy, ale porozrzucani po sojuszach
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie łatwo zrozumiec gdyż.. Tomben to gracz Tsunami który wchodzi na FO i wychwala Tsunami czasami w tylko jemu zrozumiały sposób.
 
Do góry