Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z innej beczki, niszczenie miast katami jest |ciach|
, dziś koleżance z soja obniżyli gospodę o 12 poziomów, a także port i koszary w dół.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie Patryk. To mądry człowiek, ale ma hopla na jakimś tam punkcie związanym z grepo.
Nie ma co roztrząsać. Dobrze napisał wcześniej Stallkerfication:

Mądre wpisy az miło poczytać
Bo tak naprawde co graczy z Akcjum interesuje sprawa od jakiegoś swiata TAU bo taki wpis sie tutaj przewinął. Nowi gracze wchodza na forum widzą jakies dziwactwa nie związane z grą na świecie i daja sobie spokój a tak moze podzieliliby sie jakimis ciekawymi spostrzeżeniami z gry.
To jest Sytuacja na Swiecie Akcjum a nie Konfilkt Pewnej Grupy od lat 4 :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z innej beczki, niszczenie miast katami jest |ciach|
, dziś koleżance z soja obniżyli gospodę o 12 poziomów, a także port i koszary w dół.

Jeszcze nie próbowałam, ale tak zastanawiałam się nad tym.
Lecisz tymi katami na fajne miasto, chciesz je przejąć.
A rozwalasz wszystko jak leci - jaki sens?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z innej beczki, niszczenie miast katami jest |ciach|
, dziś koleżance z soja obniżyli gospodę o 12 poziomów, a także port i koszary w dół.

na Achillesie by miała tydzień budowania :) głupie to ale cóż w taki sposób inno może zarabiac gdyktoś bedzie znowu budować i skracać

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie Patryk. To mądry człowiek, ale ma hopla na jakimś tam punkcie związanym z grepo.
Nie ma co roztrząsać. Dobrze napisał wcześniej Stallkerfication:



- - - Automatycznie połączono posty - - -



Jeszcze nie próbowałam, ale tak zastanawiałam się nad tym.
Lecisz tymi katami na fajne miasto, chciesz je przejąć.
A rozwalasz wszystko jak leci - jaki sens?

Jeśli chcesz przejąć to nie rozwalasz

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sisi, co za brednie? Prosiłaś o przyjęcie, a ja uległem bo mnie namowili.
Później Ci sami ludzie ne mogli uwierzyć w to co widzieli.
Nabijanie pkt na sojusznikach, codzienne tracenie po kilka miast z powodu rażących błędow
później wyszło na jaw jeszcze krecenie na rzecz Manfreda.
U Aniołków to samo, po 2 tygodniach sie przekonali.
Ciekawe komu teraz będziesz nadawać co w MDG?

|ciach|


Wleź w srodek MDG, bo jak dojdę to wstydu narobię

Czekam na rapki :) w sumie wszyscy czekają :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z innej beczki, niszczenie miast katami jest przejebane, dziś koleżance z soja obniżyli gospodę o 12 poziomów, a także port i koszary w dół.

dokladnie. juz nie bedzie sobie mozna wiosek na czerwonych wyspach trzymac z murkiem 0 i wymijac ofem bo po prostu przeciwnik zrowna ja z ziemia :D
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niszczenie miast to sposób na graczy nastawionych na off. Ja mam przeważnie murki na 0 ewentualnie 1 i mało deffa, tak samo reszta soja, jak ktoś gra aktywnie i cieżko mu wbić kolona, to chociaż można mu wiochę zniszczyć by nie miał z niej pożytku.
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z innej beczki

Wczoraj mnie rozwalila sytuacja jak jakis gosc lecial kolonem, oczywiscie przykryl czarem ale co z tego skoro mozna teraz oczyscic i rzucic sztorm :D oczywiscie kolona na dno ^^ jak dla mnie to i burzenie miast jest przegieciem :rolleyes: no ale coz, nic na to nie poradze i trzeba sie przystosowac :p
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

z innej beczki

Wczoraj mnie rozwalila sytuacja jak jakis gosc lecial kolonem, oczywiscie przykryl czarem ale co z tego skoro mozna teraz oczyscic i rzucic sztorm :D oczywiscie kolona na dno ^^ jak dla mnie to i burzenie miast jest przegieciem :rolleyes: no ale coz, nic na to nie poradze i trzeba sie przystosowac :p

Ale przecież takie opcje już są od lat na achillesie, to nie nowość dla tych którzy tam grali.
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

LOL :eek:

to jest jakies pocieszenie :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Rzebral ktos juz tak wioske do 175pkt? :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niszczenie miast to sposób na graczy nastawionych na off. Ja mam przeważnie murki na 0 ewentualnie 1 i mało deffa, tak samo reszta soja, jak ktoś gra aktywnie i cieżko mu wbić kolona, to chociaż można mu wiochę zniszczyć by nie miał z niej pożytku.

No nadal nie rozumiem tego niszczenia jeśli chce miasto przejąć.
Rozumiem sens jeśli ktoś Cię ciągle atakuje i zadać mu taki cios.
Będzie musiał się odbudować, by znów zaatakować.
Ale miasto do przejęcia? Po co?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie gralem ;pp wiec nie wiem i jest to dla mnie nowosc
Dla mnie też, bo na Achillesie grałam tylko kilkanaście dni.
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No nadal nie rozumiem tego niszczenia jeśli chce miasto przejąć.
Rozumiem sens jeśli ktoś Cię ciągle atakuje i zadać mu taki cios.
Będzie musiał się odbudować, by znów zaatakować.
Ale miasto do przejęcia? Po co?

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Dla mnie też, bo na Achillesie grałam tylko kilkanaście dni.

czytam i czytam i czytam i czytam i za głowę się łapię, może ktoś mi tu wytłumaczy-jak to się stało, że **Glorian* znowu trafił tak daleko od MDG, że nie dojdzie do nich do końca świata-da ktoś mapkę?
chcę to zobaczyć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czytam i czytam i czytam i czytam i za głowę się łapię, może ktoś mi tu wytłumaczy-jak to się stało, że **Glorian* znowu trafił tak daleko od MDG, że nie dojdzie do nich do końca świata-da ktoś mapkę?
chcę to zobaczyć :)

czytam i czytam i czytam i czytam i za głowę się łapię, może ktoś mi tu wytłumaczy-jak to się stało, że **Glorian* znowu trafił tak daleko od MDG, że nie dojdzie do nich do końca świata-da ktoś mapkę?
chcę to zobaczyć :)

Juz pisałem, że gram w MDG. Nawet nick podawałem. Mi już nawet w to nikt nie wierzy. Czekam tu spokojnie na sypanie i buduję.
Może Ty Sestero podasz nick gdzie grasz, bo chętnie bym sprawdził, czy tylko tutaj na FO jesteś elokwentny, czy może też w grze? Nuda tu w MDG, wszyscy na forum pytają komu defa na bunkier, no ale ilez można?

A może coś mi znów zaproponujesz do kupienia? No chyba, ze juz nic nie masz?
Chętnie kupię kebab z Mamuta. Podobno sprzedajesz wszystko i wszystkich, swoich też.
Dawaj, to kupię, stać mnie, złoto mi się marnuje.
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Poczekaj do cudaków i masz nauczkę chcesz spac spokojnie i bez potrzeby bronienia się na FO w pisanych potyczkach na to kogo klawiatura więcej uderzeń wytrzyma następnym razem mniej złocenia więcej płacenia za 25k złota może cię nikt nie zakapuje ihihihi

I proponuje wam dac sobie spokój większosc tu jest dobrymi graczami a na FO robicie z siebie głupków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

co do niszczenia miast katapultami , ny na achillesie zjezdzalismy do 1k pkt wrogie miasta wewnatrz sojuszu , pojedyncze czerowne kropki . nie trzeba bylo wiecej swoich offow i ogni poilnowac, bo z takiej dziury duzy atak nie poleci no i mozna bylo laski lupac ;)
wrog zamiast po nas latac to mial wrzoda ma 4 literach i nie nadarzal obstawiac i odbudowywac . Bylo to lepsze rozwiazanie niz tracic slota na przejecie kolejnego miasta daleko od frontu .
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Juz pisałem, że gram w MDG. Nawet nick podawałem. Mi już nawet w to nikt nie wierzy. Czekam tu spokojnie na sypanie i buduję.
Może Ty Sestero podasz nick gdzie grasz, bo chętnie bym sprawdził, czy tylko tutaj na FO jesteś elokwentny, czy może też w grze? Nuda tu w MDG, wszyscy na forum pytają komu defa na bunkier, no ale ilez można?

A może coś mi znów zaproponujesz do kupienia? No chyba, ze juz nic nie masz?
Chętnie kupię kebab z Mamuta. Podobno sprzedajesz wszystko i wszystkich, swoich też.
Dawaj, to kupię, stać mnie, złoto mi się marnuje.
Ten noob znów troluje:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Masówkom coś świat nie służy - wielka akcja zakończyła się wielką porażką
smiley_emoticons_lol.gif
kilka kolonów potopionych
smiley_emoticons_bussi2.gif

Może coś więcej jaka to masówka się potopiła ;) ?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie żebym się czepiał ale Glorian my się nie ukrywamy a ty no cóż ...
 
Do góry