Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Arekgwarek vel Glorian juz zaczyna wbijac kosy w plecy ciach ciach:p

Niby komu?

i jakie są dowody, że mój sąsiad z wyspy o wskazanym nicku to sławetny Glorian?

Uczepiliście się jednego człowieka i się na nim wyżywacie

a jeżeli to istotnie mój sąsiad z wyspy, to jest bardzo miły i sympatyczny :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale przecież arekgwarek to Turek...

Więc nie rozumiem co tu się dzieje ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niby komu?

i jakie są dowody, że mój sąsiad z wyspy o wskazanym nicku to sławetny Glorian?

Uczepiliście się jednego człowieka i się na nim wyżywacie

a jeżeli to istotnie mój sąsiad z wyspy, to jest bardzo miły i sympatyczny :)

Dowodem na to będzie to, że zaczynacz się tym interesować wypytując mnie na PW skąd to wiem i na ile to sprawdzone info :eek: - a nigdy nie gadaliśmy ze sobą, nawet się nie znamy i raczej nie poznamy :p nie dostałaś odpowiedzi to przylazłaś tutaj, próbujesz zdementować to info przy okazji wychwalając Twojego guru, i wciąż pytajasz o dowody :) - a z fusów sobie wywróżyłem, możesz mi mówić wróżbita Maciej;)

Pleya też została namierzona ;) - na zakupach :cool: ciach ciach :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale przecież arekgwarek to Turek...

Więc nie rozumiem co tu się dzieje ;/

Pokaż dowód na to ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Prosimy więcej szczegółów :)

przecież to widać, przyjmuja do sojka kogoś tylko po to - i ciach ciach kolony na chama ;)
Stara Gwardia przykład, nie podoba się wypad i ciach ciach :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

:p nieźle, nieźle ten wspaniały świat się rozkręca

i wielka szkoda tylko, że Tubylczyki szmaty zarzucili na miasta bynajmniej niekolorowe, tylko jakieś stare i brudne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

:p nieźle, nieźle ten wspaniały świat się rozkręca

i wielka szkoda tylko, że Tubylczyki szmaty zarzucili na miasta bynajmniej niekolorowe, tylko jakieś stare i brudne :)

jeszcze napisz, że to z Twojego powodu :cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No jak nie, skoro tak :p prawdę piszesz, wszystko z mojego powodu.
Bo widzisz, szpieg nie wszedł sąsiadowi. No więc patrzę na miasto, z którego ten szpieg nie przeszedł, a ono szare. Załamał się chłopina :))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

widzisz a ja myślałem, że poprostu bał się zarazić od kogoś :rolleyes:
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No jak nie, skoro tak :p prawdę piszesz, wszystko z mojego powodu.
Bo widzisz, szpieg nie wszedł sąsiadowi. No więc patrzę na miasto, z którego ten szpieg nie przeszedł, a ono szare. Załamał się chłopina :))))

Niestety załamali się z innego powodu, stracili wszystkie fruwaki na naszym kolonie u nich i doskonale wiedzieli, że nie będą wstanie odbijać kolejnych miast jeśli znowu wbijemy. Skończyli szybko tak jak się spodziewaliśmy a szkoda:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widzisz a ja myślałem, że poprostu bał się zarazić od kogoś :rolleyes:

Mogli zarazić się głupotą od pewnej kobiety z 9 legionu:cool:
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

:rolleyes: tylko niech nie krytykuje wodza bo poleci raz dwa :D jak byli gwardzisci przed chwila xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak w Rosji, ruskie zasady i nawet ruskie boty ;) Arek gawarisz pa ruski ? :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jaka wielka szkoda, że w niektórych przypadkach poziom zakompleksienia jest tak posunięty, że wręcz nie poddający się żadnej terapii.

Bo jak można poważnie traktować wpisy oparte na wyzywaniu kogoś od głupich podczas gdy poziom własnej inteligencji sięga bruku (przynajmniej tak można wywnioskować po wpisach), a miernoty najwyższych niebios?
Dlaczego jeden czy drugi nie powalił tej głupiej w walce? Dlaczego żaden wielki nie potrafił wścibić mi do miasta kolona?
Forumowi herosi się znaleźli nie warci nawet tych 10 monet na grepolisowym targulcu.

Ja do pokornie głupich nie należę, więc na pewno nie wytrwałabym w totalitarnym reżimie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10946

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Martus padlam :)
hahahaha
przypomniec Ci Twoja kariere na achillesie ? i jak to mialam zle skonczyc .. ? a rozebranie cie nawet przy kiepskim morale zajelo nam ile ? 3 dni ?
ale poepiram czesc towarzystwa na widok Twoich wpisow mdli mnie ...



jedyne co umialas baty dostajac to urlop zalaczyc :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To idź zwymiotuj, bo się tymi swoimi kłamstwami udławisz



Owszem, jak ktoś z różnych względów przestaje grać to rozebrać miasta nie jest trudno i na pewno nie jest to żaden zaszczyt. Zresztą nie ważne, bo pamiętam, że na Achillesie miasta oddawałam sojuszowi odchodząc z gry, nie wiem co się stało z ostatnim, bo przestałam się logować.

Zresztą nie jest to teraz istotne, bo po pierwsze sporo lat minęło od tego czasu, a po drugie jesteśmy i piszemy o świecie Akcjum, a na tym świecie straciłam miast 0 (słownie: zero). Nawet przeciskając się w korku przez centrum Warszawy i broniąc się z fona dałam radę wybronić przed jak zwykle kiepskim kolonem. I bynajmniej nie pokazuje to moich umiejętności, bo ja wciąż się uczę, ale poziom gry niektórych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10946

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie pamietasz mnie ? poczytaj forum achillesa ... hahahaha

w ktorym miejscu klamie , ze ci wioseczke wzielam ? czy ,ze nagle natlok pracy zmusil Cie do pojscia na urlop ?
bo powinnam przeciez byla o ile dobrze pamietam o grafik zajec zapytac :D

- - - Updated - - -

Owszem, jak ktoś z różnych względów przestaje grać to rozebrać miasta nie jest trudno

alez ty wrocilas by sie zemscic :D
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie pamietasz mnie ? poczytaj forum achillesa ... hahahaha

w ktorym miejscu klamie , ze ci wioseczke wzielam ? czy ,ze nagle natlok pracy zmusil Cie do pojscia na urlop ?
bo powinnam przeciez byla o ile dobrze pamietam o grafik zajec zapytac :D

- - - Updated - - -



alez ty wrocilas by sie zemscic :D

Oj Martuś ma słabą pamięć:)
Przypominamy więc :

- retimno (Martuś uciekła na urlop gdyż jej sojusz dostawał ostre lanie)
- tau ( Martuś uciekła na urlop gdyż biło ją MDG)
- achilles (Martuś uciekła z serwera gdyż była bita przez NSS )

Czy jeszcze warto wymieniać kolejne ? Chyba wystarczy poczytać forum ogólne pewnych światów (np Bizancjum) by wyciągnąć identyczne wnioski ze wszystkich światów gdzie ta panna leżąca wiecznie w szpitalu (cały czas mówi o tym) grała. A teraz okazuje się, że włuczy sie po miescie w korku :) I jak tu wierzyc takiej wiarygodnej osobie :eek:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a może tak ktoś coś o sytuacji na świecie? a nie w kółko ciągle te same tematy powtarzacie...

ja np chętnie bym się dowiedział jak wygląda sytuacja na froncie mdg-federacja/pnsa
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robson i ja chętnie bym się dowiedziała o frontach i walkach na nich.
Jednak jak widzisz nie brakuje tych, którzy lubią poobmywać tyłek.

retimno - niestety bardzo zachorowałam i nie było to tajemnicą, niestety okazało się, że ciężkie choroby nie koniecznie dotyczą tylko osób w podeszłym wieku (i tu do Haszka - tak, masz rację, wypadły mi włosy, ale już spokojnie sobie odrastają i już łysa nie jestem, a Ty za to pozostaniesz tym, kim jesteś i to łatwo się nie zmieni; zastanów się tylko nad tym kim jesteś; ta moja uwaga dotyczy tego wpisu Haszka, który znalazł się na Zakrosie, ale poruszył mnie i nie chciałam juztam komentować, ale nawiązując:

tiaaa, polonu by ci dosypał... wyłysiała byś do końca.
);

powróciłam jednak na ten serwer i mój sojusz sprawił na prawdę konkretne lanie MDG, z czego jestem bardzo zadowolona;

tau - mój sojusz kończył, a w zasadzie skończył, pomagałam ludziom w przeprowadzce na inne morze bo istotnie dostawaliśmy ostre cięgi wówczas od Psychozy i MDG, a ci co zostali i chcieli dalej grać nie mieli wyjścia - musieli się przenieść i po ich przeniesieniu oddałam miasta, cześć owszem straciłam i zgodnie z planem odeszłam; przed tym jednak pewien zadufany w sobie człowieczek poruszył mi chyba każdy nerw, ale wtedy byłam bardziej wrażliwa i przejmowałam się tym co pisał, dziś mam to w nosie;

achilles - był to czas, gdy podjęłam pierwszą poważniejszą pracę, jeszcze na studiach (dziennych) i nie dało sięniestety wszystkiego godzić, zwyczajnie brakowało czasu.

Zresztą, nie ma sensu tłumaczyć się dlaczego odeszłam z tego czy tamtego serwera. Czasami się odchodzi i już: bo real, bo choroba, bo nie chcę się już grać, bo coś innego - no nie ważne. Kończy się grę i tyle, a innym wara od tego - co i dlaczego, bo to danej osoby sprawa. Więc trochę tolerancji.

Nie wykluczam, że i z tym serwerem niebawem się pożegnam, więc chętnych nakłaniam aby się streszczali i nie płakać później, że nie poczekałam na Szanownych Wielce Chętnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Robson i ja chętnie bym się dowiedziała o frontach i walkach na nich.
Jednak jak widzisz nie brakuje tych, którzy lubią poobmywać tyłek.

retimno - niestety bardzo zachorowałam i nie było to tajemnicą, niestety okazało się, że ciężkie choroby nie koniecznie dotyczą tylko osób w podeszłym wieku (i tu do Haszka - tak, masz rację, wypadły mi włosy, ale już spokojnie sobie odrastają i już łysa nie jestem, a Ty za to pozostaniesz tym, kim jesteś i to łatwo się nie zmieni; zastanów się tylko nad tym kim jesteś; ta moja uwaga dotyczy tego wpisu Haszka, który znalazł się na Zakrosie, ale poruszył mnie i nie chciałam juztam komentować, ale nawiązując:

);

powróciłam jednak na ten serwer i mój sojusz sprawił na prawdę konkretne lanie MDG, z czego jestem bardzo zadowolona;

tau - mój sojusz kończył, a w zasadzie skończył, pomagałam ludziom w przeprowadzce na inne morze bo istotnie dostawaliśmy ostre cięgi wówczas od Psychozy i MDG, a ci co zostali i chcieli dalej grać nie mieli wyjścia - musieli się przenieść i po ich przeniesieniu oddałam miasta, cześć owszem straciłam i zgodnie z planem odeszłam; przed tym jednak pewien zadufany w sobie człowieczek poruszył mi chyba każdy nerw, ale wtedy byłam bardziej wrażliwa i przejmowałam się tym co pisał, dziś mam to w nosie;

achilles - był to czas, gdy podjęłam pierwszą poważniejszą pracę, jeszcze na studiach (dziennych) i nie dało sięniestety wszystkiego godzić, zwyczajnie brakowało czasu.

Zresztą, nie ma sensu tłumaczyć się dlaczego odeszłam z tego czy tamtego serwera. Czasami się odchodzi i już: bo real, bo choroba, bo nie chcę się już grać, bo coś innego - no nie ważne. Kończy się grę i tyle, a innym wara od tego - co i dlaczego, bo to danej osoby sprawa. Więc trochę tolerancji.

Nie wykluczam, że i z tym serwerem niebawem się pożegnam, więc chętnych nakłaniam aby się streszczali i nie płakać później, że nie poczekałam na Szanownych Wielce Chętnych.

Zastanawiam się czy bardzo ciężko chora osoba leżąca w szpitalu była by wstanie grać w grepolis i byc tak bardzo aktywna na forum ogólnym :rolleyes:

btw Chwalisz się podbojem miast MDG na retimno ? Przecież oni tam nie grają hehe To tak jakby wbić do szaraka. Nie wiem z czego jesteś dumna :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a może tak ktoś coś o sytuacji na świecie? a nie w kółko ciągle te same tematy powtarzacie...

ja np chętnie bym się dowiedział jak wygląda sytuacja na froncie mdg-federacja/pnsa

Na razie Furia wchłonęła 9 Legion by pewnie uważać że zbliżają się do MDG bo ich podboje mówią co innego:) Chyba mają zepsute kompasy i obrali zły kierunek ekspansji xD.

Co do PNSA i Federacji to muszą wypowiedzieć się osoby które z nimi sąsiadują, podobnie jak z MDG.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry