Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17666

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Droga Marto, piszesz takie głupoty, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać...
Mieliśmy ustalony koniec gry na luty/marzec. Trochę nasz koniec przyspieszył fakt, że nasz kolega Machelzedek zakończył grę nie mówiąc nam o tym. Drogie sierotki, oprócz jednego miasta Maćka, braliście miasta graczą, którzy mieli bana bez ochrony albo skończyli grę, więc nie wiem, czy można to nazwać ,,ucieczką,, :p. Mimo wszystko jesteście zgraną drużyną i wiele ekip będzie miało z wami problem :).
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Droga Marto, piszesz takie głupoty, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać...
Mieliśmy ustalony koniec gry na luty/marzec. Trochę nasz koniec przyspieszył fakt, że nasz kolega Machelzedek zakończył grę nie mówiąc nam o tym. Drogie sierotki, oprócz jednego miasta Maćka, braliście miasta graczą, którzy mieli bana bez ochrony albo skończyli grę, więc nie wiem, czy można to nazwać ,,ucieczką,, :p. Mimo wszystko jesteście zgraną drużyną i wiele ekip będzie miało z wami problem :).

Darek wskaż słowa gdzie napisałem, że uciekliście. Fakt tylko pich stracił miasto będąc online, na więcej nam nie pozwoliliście bo po utracie fruwaków zakończyliście grę. Wcześniej nam kilka kolonów rozbiliście. Póki był event mogliście szybko odbudować straty. |ciach|.Zarówno wy jak i my wykorzystaliśmy momenty gdzie ktoś miał przymusowy urlop. U nas był 1 gracz na takim i też wbijaliście. Tylko my nie tłumaczymy się z tych utrat na forum. Powodzenia na kolejnych światach, my tutaj jeszcze troszke zostaniemy:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja się tak zastanawiam czy ekipie Picha nie jest żal tak ruszać na 2-3 miesiące na każdy świat, zawsze bany, zawsze restarty, co świat to samo.

Ale zobacz to w sumie dobre jest, nie muszą się męczyć jak my na danym świecie po roku czasem dwa lata, po 100 miast do ogarniania to tyle czasu zajmuje .... a tu 2-3 miesiace i nowy świat, nowe wyzwania heheheh
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A zobacz Adamie :p, ile osób brało udział w odbiciu okupacji, tylko 3. Spec i lizzi nie wstali. Napisałeś wcześniej, że zrobiliśmy reseta, bo straciliśmy fruwaki . Lizzi miala ich jeszcze ponad 200, tak samo jak spec + jego manty około 30, nie wiem dokładnie. Nie licząc tych co mieliśmy jeszcze w ekwipunku. Gdybyśmy grali dłużej, myślę że szybko byśmy je odbudowali :). Ale tego się nie dowiemy :D. Wy też rozbijaliście nam okupki u was dzięki eventowi 1moją :( i także szybko odbudowywaliście deffa, dzięki eventowi. Wiadomo, to idzie w dwie strony.
Dobra, nie ma co. Każdy ma swój punkt widzenia :D
Powodzonka ;)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie skończyliśmy bo rozbiliśmy ptaszory tylko rozbiliśmy ptaszory bo kończyliśmy. Taka mała różnica.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No i forum ucichło... Nie ma co czytać.
Coś nowego, coś ciekawego się dzieje?
Ja dopiero ogarniam, masakra, cały czas w biegu :)
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzieje się dzieje puki co widzę duże zmiany na świecie,ale stabilnie :)

Maratończycy 6 miast dzisiaj przejmują bardzo dobrze żeśmy się zgrali jak w każdym mieście po ponad 3,5 birem i 9k deff'a czasowo ostatnie wsparcie tylko u mnie 1h po kolonie wchodzi u reszty były to tylko minuty :) Wróg nawet nie odbija a nawet nie fejkuje więc ciekawie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Podobno Glorian powiększa swoją koalicję do walki z MDG :) klasyk

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przy okazji pozdrowienia dla wszystkich pań na tym serwerku od MDG
buzki.gif



29xvl1d.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No i forum ucichło... Nie ma co czytać.
Coś nowego, coś ciekawego się dzieje?
Ja dopiero ogarniam, masakra, cały czas w biegu :)

Poczekaj, niech Martusia wróci to będzie co czytać :D
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A no Drogie Panie Wszystkiego Najlepszego Dobrego i Dużo Miłości :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dziękujemy :)


A co tam nowego na świecie słychać.
Widzę, że zmieniają się właściciele czerwonych miast na moich wyspach.
Zmieniają skład na mocniejszy. Aż dziwne, dla takiego noba jak ja? :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No z tym to się zgodzę.
Mnie najbardziej wnerwia niepełne info od ludzi.
Później sobie wzajemnie wojo wybijamy.
Wkurzające takie coś.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

szczerze mówiąc to tam wojowników nie wis]dzę aby sporo masy
rzeźby nie ma
a co do pkt

ja mam 4k pw przy mieście 3k z którego handluje
nie buduje wojska bo mi szkoda surowców
tak na prawde mając event i tyle miast zastanawiam się jak można mieć tyle pw gdzie cała surka idzie w budynki i wojsko
czyżby prawde powiadali że atakujecie po10-15 ogni?
trochę to śmieszne
smiley_emoticons_lol.gif
Czy to wazne ile masz pkt? Mnie to w oczy wcale nie razi ile mam bo wiem, co mam w miastach i jak klikam, ale tlumaczyc sie nie bede
Przy całym szacunku - nie wierzę w to. Dlaczego? Dopóki nie znajdzie się lider z prawdziwego zdarzenia, który ogarnie sojusz, dobierze sobie kompetentnych ludzi to zapomnijmy o jakichkolwiek zmianach na lepsze.Na razie każdy robi co chce w Maratończykach.Rada powinna mieć posłuch wśród graczy, a jej założenia powinny realizowane. Przykład miał miejsce w trakcie rozmów o współpracy..nie mieliśmy się atakować, ale kilku graczy się wychyliło od Was i atakowało naszych, już nie wspominając o jednej osobie o niewyparzonej gębie, która powiedziała za dużo..tak to się fajnie rozmawiało...
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
no tak to jest jak kilku tupnie nogą, a rada nie ma kontroli nad sojuszem
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -




Tak, potwierdzam. Zazwyczaj 10 ogników na kilka miast, aż cud że jeszcze nikt ze strachu nie zrobił szaraków
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Hmm czepiacie sie tych 10 ogni jakby ode mnie tyle latalo. Pozatym czasem i tyle potrafi przewazyc na korzysc wygranej, no ale jak nie ma sie czego czepiac to trzeba non stop wywlekac 10 ogni, czy tam sytuacje z innych swiatow, czego na tym forum sporo i sie czytac nie chce bezustannych marudzen o retimno glownie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cisza na forum jak miesiąc po cudach
smiley_emoticons_lol.gif
nie ma żadnej afery czy ciekawych wojen ??
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wczoraj bylo cirkawe rozbijanie okupacji u nas :) jakies 6k birem padlo i ponad 5k ogni u nas:)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nowy sojusz na m55 powstał. M55 Team. Próbują nam graczy zabierać. Niektórzy ulegają pokusie grać obok złotników. Szkoda...
 
Do góry