Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Pako i parę osób z PNSA i Federacji. Jest ich coraz więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Brakuje tam jeszcze jednej osoby :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ciekawe kogo nazywacie złotnikiem o wy wielcy mędrcy tego forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Grają za Twoją kasę lub popełniają jakieś wykroczenie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Skoro mają pieniądze i chcą wydać je na grę to wydają.Ty też możesz,bo regulamin tego nie zabrania.Jeżeli nie masz na to ochoty lub Cię nie stać nie wypominaj tego innym.Ktoś ma być gorszy bo chce jeździć mercedesem a nie polonezem i go na to stać?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Heh zadales pytanie, odpowiedziano Ci a teraz zaczynasz filozofowc :) nie, nikt nikomu nie zabrania grac na zlocie, tak samo jak nikt nikomu nie zabrania nazywac kogos zlotnikiem :)
Ktos jest powiedzmy muzykiem i nie wolno mi go tak nazwac, bo ja nim nie jestem?:)

Btw, kogo tam brakuje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Skoro mają pieniądze i chcą wydać je na grę to wydają.Ty też możesz,bo regulamin tego nie zabrania.Jeżeli nie masz na to ochoty lub Cię nie stać nie wypominaj tego innym.Ktoś ma być gorszy bo chce jeździć mercedesem a nie polonezem i go na to stać?

Mniej żelków jedz :D
Jak na świecie? Bo jak tak patrzę to chyba spokój jak na teraz jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Broni swojej racji po prostu, a jak wiadomo punkt widzenia zależy od punku siedzenia - zagrałby przeciwko takiemu osobnikowi, zamiast w parze z nim i zmieniłby szybko pogląd - czy warto bić się na portfele w wirualnej rozgrywce?:eek: w dodatku tak dziurawej:cool: to już kwestia indywidualna - dla mnie bezsens. I nie porównuj tutaj mercedesa z polonezem, do wydawania kasy na grę przegądarkową - chyba, że ma to dla Ciebie takie same wartości :p

londi w sumie to nikogo, bo już mają pakt ;)
ciach ciach ciach :eek:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To o kogo Ci chodzilo? I skad wiesz, ze pakt?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Broni swojej racji po prostu, a jak wiadomo punkt widzenia zależy od punku siedzenia - zagrałby przeciwko takiemu osobnikowi, zamiast w parze z nim i zmieniłby szybko pogląd - czy warto bić się na portfele w wirualnej rozgrywce?:eek: w dodatku tak dziurawej:cool: to już kwestia indywidualna - dla mnie bezsens. I nie porównuj tutaj mercedesa z polonezem, do wydawania kasy na grę przegądarkową - chyba, że ma to dla Ciebie takie same wartości :p

londi w sumie to nikogo, bo już mają pakt ;)
ciach ciach ciach :eek:

Zawsze i wszędzie słabiki śpiewją te same piosenki. Tu im złotnicy przeszkadzają, tam brak pomnika, albo że im się należy bo mają ciężko.
Do szkoły się nie chciało, ale do brania gęby powystawiane szeroko. Hipokryzja aż kapie. W Grepo to pewnie zapominają, że premium za złoto kupione, a jak zarzynają prosiaka u siebie na wsi, to wątpię że gołymi rękami.

Grałem przeciwko takim, których tylko dzięki złotu było widać. Grałem też przeciwko takim, którzy potrafiąc grać dodatkowo mocno złocili.
Prawda jest taka, że dla gracza (w starym systemie) ma to niewielkie znaczenie. Jak ktoś nie umie grać, to znajdzie oczywiście winowajców swojej szarości .... to złotnicy sa winni i Tusk. Jedyne co złotnikom (tym, którzy mają kłopoty z własną wartością) ostatnio ułatwia grę, to te pogrzane pomysły Inno, czyli np grad katapult.

Zwracm się do tych, którzy tak pogardzaja złotnikami:
Bierzcie transparenty, opony, kufajki i pod sejm strajkować i wykrzykiwać, że niesprawiedliwość, bo ONI mają a ja nie mam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zawsze i wszędzie słabiki śpiewją te same piosenki. Tu im złotnicy przeszkadzają, tam brak pomnika, albo że im się należy bo mają ciężko.
Do szkoły się nie chciało, ale do brania gęby powystawiane szeroko. Hipokryzja aż kapie. W Grepo to pewnie zapominają, że premium za złoto kupione, a jak zarzynają prosiaka u siebie na wsi, to wątpię że gołymi rękami.

Grałem przeciwko takim, których tylko dzięki złotu było widać. Grałem też przeciwko takim, którzy potrafiąc grać dodatkowo mocno złocili.
Prawda jest taka, że dla gracza (w starym systemie) ma to niewielkie znaczenie. Jak ktoś nie umie grać, to znajdzie oczywiście winowajców swojej szarości .... to złotnicy sa winni i Tusk. Jedyne co złotnikom (tym, którzy mają kłopoty z własną wartością) ostatnio ułatwia grę, to te pogrzane pomysły Inno, czyli np grad katapult.

Zwracm się do tych, którzy tak pogardzaja złotnikami:
Bierzcie transparenty, opony, kufajki i pod sejm strajkować i wykrzykiwać, że niesprawiedliwość, bo ONI mają a ja nie mam!

Zapewne wieczny urlop na retimno i wieczna ucieczka od walk z topką to też wina tuska:eek:
Chciałbym zobaczyć jak walczysz z tymi dobrymi graczami bo póki co to tylko o tym piszesz a nikt tego nie widział. Zapowiada się kolejny świat gdzie twój sojusz nic nie osiągnie i ponownie przegra.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To że ludzie odchodzą z furii to też wina tuska byłbym zapomniał :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Heh wieczny urlop to też wina złota, bo kto bogatemu zabroni? :D

A wracając do sytuacji na świecie. Federacja dziś straciła prawie 5 tyś ogni odbijając
miasteczko, niestety jak dla nich, z marnym skutkiem :)
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Heh wieczny urlop to też wina złota, bo kto bogatemu zabroni? :D

A wracając do sytuacji na świecie. Federacja dziś straciła prawie 5 tyś ogni odbijając
miasteczko, niestety jak dla nich, z marnym skutkiem :)

A może chciał wykupić wczasy ? :D

To koalicja nie pomogła federacji ? :confused:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaa wczasy? Całe miasto i to ładnie usytuowane na wyspie bardzo blisko plaży :)
No ale jak już wspomniałam wcześniej - kto bogatemu zabroni? :D

Hm... jeszcze nie widziałam, żeby ktoś inny odbijał niż oni sami.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I co Sisi, przykro Tobie, że Ciebie nie stać na takie zakupy? :p hahahaha jaka Ty biedna jesteś i porządna, dobrze wpisałaś się w strukturę swojego sojuszu obecnego
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Marto mnie stać na złotko i kupuję sobie czasami tyle ile potrzebuję.
Nie kopło mnie jeszcze tak bardzo, żeby wydawać setki na grę,
ale też nie zazdroszczę innym, że wydają - ich sprawa i tego nie neguję.

Mój wpis był ironiczny i raczej nie mam ochoty Ci go tłumaczyć.
Zainteresowany jest na tyle inteligentny, że to zrozumie.
Ty nie musisz :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ojojoj jaka mądra Sisi :) i mądry zainteresowany
szkoda tylko Sisi, że czasami jakby jednak Ci tej mądrości brakowało przy niektórych przedsięwzięciach na grepo, o których miałam okazję słyszeć
nie pytaj jakich, bo przecież taka mądra jesteś więc na pewno wiesz kiedy i gdzie dawałaś totalną klapę
Pani wielce mądra Sisi
 
Do góry