Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wcale nie zaprzeczam, że kupujemy. Chodzi o to, że teraz gra straciła sens.

Nie ma znaczenia kto komu umie wstawić kolona, tylko kto ile ma mityków od kury.'

Wcześniej kolon po 30 min w 90% przypadków był nie do odbicia, a teraz w 90% przypadków jest nie do utrzymania!

Szybciej odbudowuje się mityki niż defa ... bzdura


Masówki zyskują przewagę (wcale nie mam zmiaru napisć, ze nasi przeciwnicy to masówki, bo tak nie jest), której takie małe zgrane sojusze jak Furia nie są w stanie skompensować umiejętnościmi. Ta gra stała się rąbanką dla noobów ... odechciewa się grać

Jeszcze na Retimno taka np Sisi traciła po kilka miast dziennie, a dzisiaj po kilka kolonów dziennie jej noobolandia z MDG mitykami odbije. Taka to teraz gra
Nie no jestem ciekawi i to bardzo :)
Po statach widać co Furia tylko podbije szaraki lub swoje :)
To właśnie zastanawiam się kto tie mitiki wysilają i okupacja rozbije :)
Nie no chyba kolega Glorian jakiś nie ten program od ruskich kupił :)
I własna okupacja rozbije szarakach :)
No i jak Glorian narzeka na kura
Zabrakło złota ?
Zbyt drogo chciałeś zapłacić za cuda ?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak miłość do furii szybko przechodzi :D
wystarczy parę kolonów i oto efekt
furia.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

I wielka koalicja na czele której stoi Furia zabrała sie za odbijanie okupacji :))

Przecież furia od dawna ma pakt z luzakami i m55 team:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ognie też z eventu? :p

Pewnie też, w koncu leciało paru graczy co sypią ostro złotem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie no jestem ciekawi i to bardzo :)
Po statach widać co Furia tylko podbije szaraki lub swoje :)
To właśnie zastanawiam się kto tie mitiki wysilają i okupacja rozbije :)
Nie no chyba kolega Glorian jakiś nie ten program od ruskich kupił :)
I własna okupacja rozbije szarakach :)
No i jak Glorian narzeka na kura
Zabrakło złota ?
Zbyt drogo chciałeś zapłacić za cuda ?

Weź tą złotą myśl na blogu pilnie zanotuj bo Ci jeszcze gdzieś zginie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak miłość do furii szybko przechodzi :D
wystarczy parę kolonów i oto efekt
furia.jpg


Niby komu?

i jakie są dowody, że mój sąsiad z wyspy o wskazanym nicku to sławetny Glorian?

Uczepiliście się jednego człowieka i się na nim wyżywacie

a jeżeli to istotnie mój sąsiad z wyspy, to jest bardzo miły i sympatyczny :)

Nic dodać nic ująć :)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

chyba sie nie zrealizowala w furii. btw Wielka koalicja ( furia + ich wasale:p) wsatwila kolona wezom, trwa odbijanie, bedzie zabawa :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wyprzedzę spekulacje. Okupacja miasta Szadzia padła. Dzień jak codzień. Tysiące latających, a jutro znów będą gotowe do odbijania kolonów, których moglibyśmy wstwiać po kilka dziennie. Tylko z powodu braku defa, znów przerwa.
Tak jak pisłem wcześniej, w Grepo przestały sie liczyć umiejętności. Teraz liczy się kura

Chwała odbijającym! Ave!
Ileż to są w stanie tych lataczy wyprodukować. Jestem pełen podziwu!



Brawo Inno. Miesiące testowania, lata doświadczeń "ekspertów" i tyle zostało z tej gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wyprzedzę spekulacje. Okupacja miasta Szadzia padła. Dzień jak codzień. Tysiące latających, a jutro znów będą gotowe do odbijania kolonów, których moglibyśmy wstwiać po kilka dziennie. Tylko z powodu braku defa, znów przerwa.
Tak jak pisłem wcześniej, w Grepo przestały sie liczyć umiejętności. Teraz liczy się kura

Chwała odbijającym! Ave!
Ileż to są w stanie tych lataczy wyprodukować. Jestem pełen podziwu!



Brawo Inno. Miesiące testowania, lata doświadczeń "ekspertów" i tyle zostało z tej gry

Tak tak już to widzę jak moglibyście wstawiać kilka kolonów dziennie buahaha chyba tylko takim których nie ma na kompie:eek:
Okupacja padła co było do przewidzenia ale ten ruch to już chyba irytacja
chlorek.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Padlem :D no po prostu leze i sie turlam :D rozbijac transy wlasnej koalicji :p Pozdrawiam i wspolczuje wszystkim ktorzy musza z nimi wspolpracowac
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wyprzedzę spekulacje. Okupacja miasta Szadzia padła. Dzień jak codzień. Tysiące latających, a jutro znów będą gotowe do odbijania kolonów, których moglibyśmy wstwiać po kilka dziennie. Tylko z powodu braku defa, znów przerwa.
Tak jak pisłem wcześniej, w Grepo przestały sie liczyć umiejętności. Teraz liczy się kura

Chwała odbijającym! Ave!
Ileż to są w stanie tych lataczy wyprodukować. Jestem pełen podziwu!



Brawo Inno. Miesiące testowania, lata doświadczeń "ekspertów" i tyle zostało z tej gry

Ach no tak ja nie mam tych umiejętności przykro mi Glorian :) Ale chyba jak leciałem na Jaicka pokazał wam jak celuje czy nie? Złapałeś mnie wczoraj na telefonie dlatego Playa wbiła mi kolona i do tego nie potrzebowaliście specjalnych umiejętności :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak tak już to widzę jak moglibyście wstawiać kilka kolonów dziennie buahaha chyba tylko takim których nie ma na kompie:eek:
Okupacja padła co było do przewidzenia ale ten ruch to już chyba irytacja
chlorek.jpg

Twierdzisz, że Szadzia nie było na kompie, kiedy wstawialiśmy kolona? Zapytaj, moze odpowie

ps
Nie mam zamiaru tłunmczyć po co ten ruch (atak po okupacji tymi 9-ciom ogniami), bo nie zrozumiesz
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Twierdzisz, że Szadzia nie było na kompie, kiedy wstawialiśmy kolona? Zapytaj, moze odpowie

ps
Nie mam zamiaru tłunmczyć po co ten ruch (atak po okupacji tymi 9-ciom ogniami), bo nie zrozumiesz

Nie twierdzę że jego nie było ale piszesz o kilku kolonach dziennie to napisałem w jaki sposób możesz to tylko zrealizować. Niestety na nic innego was nie stać i to przykre :p
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Byłem owszem Glorian ale z telefonu nawet rozmawiałem z pewną osobą bo liczyła mi czas kiedy mam zrobić klina z birem :) A sam dobrze wiesz że apka do dupy :) Kłamać nie musze bo nie ma po co ;)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Byłem owszem Glorian ale z telefonu nawet rozmawiałem z pewną osobą bo liczyła mi czas kiedy mam zrobić klina z birem :) A sam dobrze wiesz że apka do dupy :) Kłamać nie musze bo nie ma po co ;)

wiesz jak chlorek dostaje kolona to zazwyczaj nie ma neta albo prądu :) nie oszczędza go los jak widac
okupacje mu wszystkie też rozbijają, chlopak juz sensu gry nie widzi

ps
Nie mam zamiaru tłunmczyć po co ten ruch (atak po okupacji tymi 9-ciom ogniami), bo nie zrozumiesz


PAZERNOŚĆ

Bolało cie to że ktoś od nas zbije te transy, chcialeś być cwany ale nie wyszło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ach no tak ja nie mam tych umiejętności przykro mi Glorian :) Ale chyba jak leciałem na Jaicka pokazał wam jak celuje czy nie? Złapałeś mnie wczoraj na telefonie dlatego Playa wbiła mi kolona i do tego nie potrzebowaliście specjalnych umiejętności :)

Drogi Pinokio

Nie byłeś na telefonie, nie kłamczuszkuj znów
Zdołałeś z tego telefonu sie bronić i jednocześnie pisać na FO? To może lepiej było tylko się tylko bronić, a nie pisć równocześnie? :eek:

Nie musisz się wstydzić, ze dostałeś kolona, bo nie byle kto wstawiał. Kłamczuszkowanie zostaw sojusznikom.
Celowanie, którego uczyłeś się w Wulkanie nie jest dowodem umiejętności, drogi Szadzio
To jest tylko techniczne narzędzie które uchyla pewne drzwi, które dla Ciebie jeszcze nie są dostępne.

ps
To jak mnie nazywasz (na screenie to widać), świadczy drogi Szadzio o Tobie.
Rozumiem, że te zamazane wyrazy to przekleństwa.
Znam i pamiętam ten język obowizujący w kole gospodyń ... szacun
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po co ja mam mówić jak i ty tak wiesz lepiej :) U mnie w soju wiedzą że byłem na telefonie :) Uwierz mi celowania nie uczyłem sie w Wulkanie bo grałem wcześniej na starym systemie :) Nie nie byłeś moim nauczycielem :) Na fo pisze dopiero teraz :) ale co to ma za znaczenie tylko ty znasz prawde o alfo i omego świata grepolis ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

wiesz jak chlorek dostaje kolona to zazwyczaj nie ma neta albo prądu :) nie oszczędza go los jak widac
okupacje mu wszystkie też rozbijają, chlopak juz sensu gry nie widzi




PAZERNOŚĆ

Bolało cie to że ktoś od nas zbije te transy, chcialeś być cwany ale nie wyszło :D

TAKTYKA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po co ja mam mówić jak i ty tak wiesz lepiej :) U mnie w soju wiedzą że byłem na telefonie :) Uwierz mi celowania nie uczyłem sie w Wulkanie bo grałem wcześniej na starym systemie :) Nie nie byłeś moim nauczycielem :) Na fo pisze dopiero teraz :) ale co to ma za znaczenie tylko ty znasz prawde o alfo i omego świata grepolis ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



TAKTYKA

Szadzio

wiem, że jesteś ambitnym chłopcem, z kulturą troszkę słabiej, no ale to wada tego pokolenia licencjatów i wieczorowych magistrów, więc nie winię Cię tak w 100%. Przypomnę Ci, że jak przyszedłeś do Wulkanu, to niewiele umiałeś. Nie twierdzę, ze uczyłeś się ode mnie, bo w Wulkanie było co najmniej kilkoro graczy, od których każdy tu mógłby się uczyć. Ty sie uczyłeś i chwała Ci za to, bo wielu gra lata w tą gre, a uczyć się nie chce. Wpuszczenie kolona do miasta było efektem nonszalancji i przesadnej pewności siebie. To już nie raz w Twoim wydaniu kończyło się stratą miasta. Bywało, ze dostawałeś z to opiernicz.

Nazywania mnie szmaciarzem, albo pazernym powinieneś Szadzio zaprzestać. Zostaw to takim indywiduom jak Turek, czy Mogi albo kilku innym im podobnym.
 
Do góry