Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Szadzio

wiem, że jesteś ambitnym chłopcem, z kulturą troszkę słabiej, no ale to wada tego pokolenia licencjatów i wieczorowych magistrów, więc nie winię Cię tak w 100%. Przypomnę Ci, że jak przyszedłeś do Wulkanu, to niewiele umiałeś. Nie twierdzę, ze uczyłeś się ode mnie, bo w Wulkanie było co najmniej kilkoro graczy, od których każdy tu mógłby się uczyć. Ty sie uczyłeś i chwała Ci za to, bo wielu gra lata w tą gre, a uczyć się nie chce. Wpuszczenie kolona do miasta było efektem nonszalancji i przesadnej pewności siebie. To już nie raz w Twoim wydaniu kończyło się stratą miasta. Bywało, ze dostawałeś z to opiernicz.

Nazywania mnie szmaciarzem, albo pazernym powinieneś Szadzio zaprzestać. Zostaw to takim indywiduom jak Turek, czy Mogi albo kilku innym im podobnym.

Czy ambitny tego nie wiem :) Czy umiałem mało czy dużo to wiem tylko ja :) Dostałęm opiernicz za kolona na 20 ogniach? A ty niby lepsze ślesz? :) Wpuściłem kolona bo nie było mnie przed kompem i nie było to efektem zbytniej pewności siebie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czy ambitny tego nie wiem :) Czy umiałem mało czy dużo to wiem tylko ja :) Dostałęm opiernicz za kolona na 20 ogniach? A ty niby lepsze ślesz? :) Wpuściłem kolona bo nie było mnie przed kompem i nie było to efektem zbytniej pewności siebie :)

Życzę Ci Szadzio z sympatii, żeby kiedyś przyszedł czas, kiedy nie tylko Ty będziesz "wiedział" co potrafisz
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Cóż za emocje.. aż miło się czyta.. w szczególności tych bredni gloriana.. jak zawsze :) Tylko krul grepo potrafi grać, a reszta to nooby, których jeszcze nie podbił, bo kura jest :)

Dajcie więcej :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Była była gratki dla Furii za próbę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Była była gratki dla Furii za próbę :)

Zrobiliśmy 5 klocków na NFZ przed urlopem, ale wszystkie zostały wybronione.
Ładnie to wyszło Węzom i jeszcze trochę farta mieli, bo tam gdzie szczelina była na klina, tam był klin, gdzie była szczelina na ubicie od tyłu, tam było od tyłu. Wyszły wszystkie sekundówki i żaden kolon nie zparkował.

To była jedyna okazja na utrzymnie kolona na tym serwerze. Tym razem się nam nie udało. Mówię tu oczywiście o rejonach, gdzie się gra aktywnie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I taki poziom dyskusji bardzo lubię :)
Już się obawiałam, że zakończyły się bezpowrotne czasy na grepo gdy przeciwnik przeciwnikowi gratuluje fajnej akcji, a nie dyskusja polega tylko na wzajemnym wkładaniu "paluchów do oczu". Oczywiście, gdy trzeba dogadać to trzeba, ale gdy obie strony bawią się dobrze na akcji jest to bezcenne co daje ta gra.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I taki poziom dyskusji bardzo lubię :)
Już się obawiałam, że zakończyły się bezpowrotne czasy na grepo gdy przeciwnik przeciwnikowi gratuluje fajnej akcji, a nie dyskusja polega tylko na wzajemnym wkładaniu "paluchów do oczu". Oczywiście, gdy trzeba dogadać to trzeba, ale gdy obie strony bawią się dobrze na akcji jest to bezcenne co daje ta gra.

A to ciekawe chyba będzie koniec świata , albo co najmniej krach na giełdzie :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zrobiliśmy 5 klocków na NFZ przed urlopem, ale wszystkie zostały wybronione.
Ładnie to wyszło Węzom i jeszcze trochę farta mieli, bo tam gdzie szczelina była na klina, tam był klin, gdzie była szczelina na ubicie od tyłu, tam było od tyłu. Wyszły wszystkie sekundówki i żaden kolon nie zparkował.

To była jedyna okazja na utrzymnie kolona na tym serwerze. Tym razem się nam nie udało. Mówię tu oczywiście o rejonach, gdzie się gra aktywnie

Czy Fart, czy przypadek czy umiejętności ważne że udanie wyszło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Życzę Ci Szadzio z sympatii, żeby kiedyś przyszedł czas, kiedy nie tylko Ty będziesz "wiedział" co potrafisz
smiley_emoticons_winken4.gif
Rozwala mnie Glorian Twoje mnie manie o sobie, Szadzia bardziej cenie za to kim jest nie tak jak Ciebie , niestety nie udalo mi sie wyslac nawet jednego ataku na Wasza okupacjie ale jak to sam stwierdziles "pazie" czy Wasale Turka rozwlili okupke, Marcin (Phiryt) i jego Manty stracily juz prawie Waszego kolona, az dziw bieze ze Marcin polecial atakami(Przeciez Banda to wasale MDG), co jak co ale Furia nie jest w stanie utrzymac kolona, no chyba ze kupi to hihi Strasznie placzesz na Event to powiedz mi dlaczego nie atakowaliscie kolonow Bandy w Waszych wiochach, toc to darmowe Manty, darmowe pkt, kurde ja bym wysylal a co tam no ale widocznie lepiej inaczej pkt zdobywac, a moze Martusia nie jest tak lubiana przez PANA G? Moze Pan G to nie to sam,o co pkt G hihi
Glorian poczekam i doczekam sie jak odpalisz magiczne haslo na greppo -Wybie...... wiesz co dalej hihi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I taki poziom dyskusji bardzo lubię :)
Już się obawiałam, że zakończyły się bezpowrotne czasy na grepo gdy przeciwnik przeciwnikowi gratuluje fajnej akcji, a nie dyskusja polega tylko na wzajemnym wkładaniu "paluchów do oczu". Oczywiście, gdy trzeba dogadać to trzeba, ale gdy obie strony bawią się dobrze na akcji jest to bezcenne co daje ta gra.

Nieprawda, czasem się trafi na fajnego przeciwnika "na poziomie", np. ANTARES1976, chociaż fakt, że coraz rzadziej takie osoby się spotyka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Rozwala mnie Glorian Twoje mnie manie o sobie, Szadzia bardziej cenie za to kim jest nie tak jak Ciebie , niestety nie udalo mi sie wyslac nawet jednego ataku na Wasza okupacjie ale jak to sam stwierdziles "pazie" czy Wasale Turka rozwlili okupke, Marcin (Phiryt) i jego Manty stracily juz prawie Waszego kolona, az dziw bieze ze Marcin polecial atakami(Przeciez Banda to wasale MDG), co jak co ale Furia nie jest w stanie utrzymac kolona, no chyba ze kupi to hihi Strasznie placzesz na Event to powiedz mi dlaczego nie atakowaliscie kolonow Bandy w Waszych wiochach, toc to darmowe Manty, darmowe pkt, kurde ja bym wysylal a co tam no ale widocznie lepiej inaczej pkt zdobywac, a moze Martusia nie jest tak lubiana przez PANA G? Moze Pan G to nie to sam,o co pkt G hihi
Glorian poczekam i doczekam sie jak odpalisz magiczne haslo na greppo -Wybie...... wiesz co dalej hihi

Nie wiem jaką to chowsz potrzebę pisania do mnie lub o mnie? Jest mi miło, ale nie ma potrzeby, bo nic nowego nie piszesz.
Najlepiej idźcie razem z Phiritem na dywan do szefa. Phirit za jednyma zmachem będzie mógł przeprosić pryncypła za , delikatnie mówiąc, niemiłe słowa w Jego kierunku i Wasze deklracje, ze "zawsze przeciwko tym ... z MDG" . Turek to Twój pryncypał i nie wyrywaj się przed szereg.
Oszczędzisz sobie też czasu jak weźmiesz teksty od Niego (przechowuje całą bibliotekę) i będziesz wklejał.
On już wykorzystał cały arsenał bzdur i tchórzowskich wykrzykiwań.
Tylko pamietaj, zeby brać te po korektach, bo inaczej nikt niczego nie pojmie

ps
nie wiem jakie magiczne słowo "wybie..."
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

juje czy wy wszyscy nie mozecie normalnie jakos gadac, tylko w kolo kazdy do kogos jakies sapy musi miec??
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dzisiaj byliśmy świadkami strategii sojuszu Furia :D 2 graczy nie wróciło z urlopu ( migal i pimpus-17) i bastek0211 po godzinie 8 sprawdzał porty w miastach 1 harpią :) Gdy zobaczyli że Sieroty okupują pimpusia to go wyrzucili a migala zaczeli szybko rozbierac i zostawili w sojuszu zeby nie wzbudzac podejrzen ze skonczyl sie urlop :) Niestety plan nie wypalil bo Kozacy i Dzikie Węże rozbili okupacje w miastach migala :D Oj ktoś tu chyba przejmuje się statystykami :eek: Chociaz jak na jednym profilu widać to te statystyki są tak tragiczne że sttraty kolejnych miast nic nie zmienią hihih
http://pl.grepostats.com/world/pl46/alliance/2219/colonizations?type=lose&enemy_alliance=-1&min_points=&max_points=


Pamiętam jak obecna Furia wyśmiewała MDG za takie zachowanie na Koryncie albo innym świecie :) to już mniejsza o to gdzie to było.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

juje czy wy wszyscy nie mozecie normalnie jakos gadac, tylko w kolo kazdy do kogos jakies sapy musi miec??

Póki nie powalczą przeciwko sobie wojem to tak bedzie. Dzielą ich 2 morza to musza sobie pokrzyczec ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nieprawda, czasem się trafi na fajnego przeciwnika "na poziomie", np. ANTARES1976, chociaż fakt, że coraz rzadziej takie osoby się spotyka.

To słabo trafiacie:p Nam ostatnio bardzo często gratuluja przeciwnicy. Jeszcze nie spotkaliśmy sie tutaj z chamstwem nojakies tam małe przypadki braku kultury byly :p lecz to nic poważnego

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czy Fart, czy przypadek czy umiejętności ważne że udanie wyszło :)

Racja, najważniejsze że miasta obronione:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na akcjum mamy nawet proroka który wie co będzie się działo za 6 miesięcy na serwerze ale dzisiaj znowu pokazał klasę :D oto co prorok pisze xD

Dżony 11 palców dzisiaj o godz. 12:33

Znam sieroty chocby dlatego ze mielismy pakty. odp - ( Dżony co ty bierzesz bo ja paktu jakoś nie pamiętam)
Sieroty sa tu dla mnie sojuszem treningowym odp - ( Tak oczywiście, lejemy was bez żadnego oporu i pól sojuszu Ci na urlop uciekło z tego powodu)
wysylam na nich graczy ktorych gry nie jestem pewny - tak by sie szkolili w walce.

Niestety przez specyfike serwera mam za duzo graczy ktorzy musza miec z kim walczyc.
Musza dostawac lomot lub samemu go spuszczac.
Wiec sparingpartnerzy sa potrzebni.

W sierotach jest kilkoro dobrych graczy (uwielbiam miss piggy :D, mam takie jak ona 3 w sojuszu dziewczyny i kocham ten styl amazonki ) + duzo pyskaczy z srednimi umiejetnosciami. odp - (Ciekawe o kim piszesz :) o tych cykorach co na urlop uciekły?
Dzieki temu fajna jest zabawa.

Sa tez humorystyczne wady twojego sojuszu np przedwczoraj ubawilo mnie ze Sierotki wpisaly na liste pokonanych sojusz Oultaw.
ktory rozpadl sie w wyniku naszych ataków i tego ze ich czolowy gracz sie wykasowal. odp - ( Pokaż chociaż 1 raport z ataku na Citko, gdybyś nie wiedział to my mu wstawiliśmy kolona a nie wy, to my mu zjechaliśmy ognie i ofy więc nie przypisuj sobie czegoś czego nie zrobiłeś, my mamy raporty
Przypisywanie sobie czyichs osiagniec swiadczy o nadetym ego juz sie okoliczni gracze z was smieja.
A szkoda, bo jesli kilka osob gra ok, a kolejni robia z siebie klaunow to nie wiadomo jak traktowac reszte ?
Sojusz powinien bys spojny, albo gracze albo klauni.

Ciekawe czy bedziesz rownal do wiekszosci czy do mniejszosci
W kazdym razie powodzonka


Sieroty pozdrawiają naczelnego klauna akcjum :) (dzonego)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tutaj jeszcze wizja wszechwiedzącego proroka :D

serdel75 dzisiaj o godz. 01:11
jesli bedzie jak zawsze to rada puchaczy bedzie w top 3 conajmniej na serwie a ja w top 3 w ataku conajmniej wiec dzieki za dobre wrózby
tylko jedno mnie martwi bo myslałem ze traktujemy sie na równi jak kolesie
skad pomysł ze widzisz wiecej wiesz wiecej ?
Dżony 11 palców dzisiaj o godz. 01:09
stawiacie ladny opor
wasz los jest przesadzony
choc teraz tego nie widzisz
bo i dlaczego
widzicie tylko otoczke
ja planuje miesiace naprzod :D

a czas pokaze ze bedzie jak zawsze
jest walka jest zabawa :)
serdel75 dzisiaj o godz. 01:07
stawiamy opor ładnie to nazywasz :) a ja uwazam ze jestescie dawcami punktow co do tego co bedzie za poł roku to jak wybitnbym strategiem bys nie był nikt nie jest w stanie tego przewidziec ale tak jak napisałem pozyjemy zobaczym Ty zjadłez zeby na tej grze ja rowniez teraz przyszło nam skrzyzowac miecze zobaczymy co czas pokarze i jaka nasza karma :)
Dżony 11 palców dzisiaj o godz. 01:03
ja juz wiem co bedzie w grze za pol roku
wiec dla mnie to tylko realizacja planow
ktore jak narazie ida idealnie tak jak zaplanowalem

17 wojen
duzo nowych ludzi
ciagly rozwoj

dzieki temu ze stawiacie opor moge eliminowac slabe ogniwa
i oto wlasnie chodzi
serdel75 dzisiaj o godz. 01:00
pozyjemy zobaczymy :)
Dżony 11 palców dzisiaj o godz. 00:58
strategia najlepsza
dlatego pod koniec gry to my bedziemy na szczycie
a z wiekszosci twoich kolegow nie bedzie co zbierac

taka wasza karma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry