Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tam jeszcze zdążyłem fragmencik skopiować ;)
albo pastwienie się nad graczem 24/24 w kilka osób i fejkowanie bez celu, bez próby przejęcia przez wiele dni ... to jest buractwo nastawione na wyeliminowanie gracza lepszego od siebie poprzez zniechęcenie

i pisze to gracz, który nie stosował nigdy takiej pratyki :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i masz serdel swoje wypowiedzi , subiektywne czy nie , moje czy twoje, niezgodne z czyms tam :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przykro mi, ze musiałem pokasować niektóre posty. Od wielu godzin ta dyskusja niczego nie wnosiła, tylko nakręcała spiralę niechęci i wzajemnego niezrozumienia.
Kiedy zastanowicie się nad tym, to mam nadzieję na obniżenie temperatury wypowiedzi, na ochłoniecie.
Tylko to było powodem tej decyzji. Gramy w grę, która ma nam przynosić przyjemność, dawać rozrywkę. A co można było wyczytać z Waszych, skasowanych postów? Chyba wiadomo, co mam na myśli.
Mam nadzieje, że kolejne wpisy nie będą tak naładowane złymi emocjami.
Zanim rozdam kartki, dam szansę graczom, żeby wycofali się z opinii o mnie - oczywiście żartowałem :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie no czasami to aż czytać sie nie chce tych postów :) nie lepiej poatakować? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Przykro mi, ze musiałem pokasować te posty.

No mi też przykro. Temat był ciekawy - zwłaszcza o użyciu czarów oraz atakowaniu w nocy by nie dać ludziom spać.

Myślę że punkt widzenie jest od punku siedzenia. Zamiast co niektórzy oglądać się na kogoś co robi w grze niech patrzą na samych siebie.

zauważyłem pewną rzecz:
Jak przeciwnik atakuje w nocy to lamer ale jak ja to super ze mnie grajek
jak przeciwnik bunkruje wioski na froncie to lamer ale jak ja to znaczy że to dobre posunięcie strategiczne
jak przeciwnik atakuje gracza nieaktywnego to lamer ale jak ja to robie to znaczy że szukam słabych punktów
jak itd.
|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No mi też przykro. Temat był ciekawy - zwłaszcza o użyciu czarów oraz atakowaniu w nocy by nie dać ludziom spać.

Myślę że punkt widzenie jest od punku siedzenia. Zamiast co niektórzy oglądać się na kogoś co robi w grze niech patrzą na samych siebie.

zauważyłem pewną rzecz:
Jak przeciwnik atakuje w nocy to lamer ale jak ja to super ze mnie grajek
jak przeciwnik bunkruje wioski na froncie to lamer ale jak ja to znaczy że to dobre posunięcie strategiczne
jak przeciwnik atakuje gracza nieaktywnego to lamer ale jak ja to robie to znaczy że szukam słabych punktów
jak itd.
|ciach|

Dodałabym jeszcze, że:
- jak inni narzekają na nocne fejki to beksy, a jak mi tak fejkują to krytykuję bachorów i niehonorową grę...
- jak innym wjeżdżają katasami to im się należy, jak mi to chamstwo i niehonorowa gra...
itd. itp.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

+ jak przeciwnik zmienia nazwe miasta na obrazliwa to jest noob a jak zmieniam ja to jestem super koks :p
 

DeletedUser24607

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

//cytat usuniętego posta//


Swoją drogą niezła Moda na Sukces na tym forum... każdy po każdym jeździ jak może ;) Zamiast pierdzielić głupoty napisalibyście co się dzieje.. i czemu M55TEAM pojawili się na m24? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak daleko ktoś się tam od nich pojawił?
Ja sobie z nimi walczę na M55, a do M24 to szmat drogi.
I o zgrozo, z niektórymi fajnie się walczy i fajnie rozmawia :)
 

DeletedUser24607

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Będzie M55iM24TEAM.. tak to sobie rozplanowali. Taktycznie XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nocne zabawy z wysyłaniem i cofaniem ataków w Sierotach trwaja nadal.
Nie będę się tu rozpisywał co myślę i kim jest robiący to matolek, bo wszystko jest kasowane
Szkoda czasu

Musicie Sierotki wiedzieć, że każda taka sytuacja spotka się z budzeniem całego tego "wojowniczego" sojuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

2304459_2015-04-23_08h54_35.png
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mnie dzisiaj też budzili z M55 team ;) a To wasi dobrzy znajomi czyli co tylko wy możecie a Sieroty już nie?
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mnie dzisiaj też budzili z M55 team ;) a To wasi dobrzy znajomi czyli co tylko wy możecie a Sieroty już nie?

Wychodzi na to że furii wolno wszystko a innym nic w myśl zasady którą opisuje te przysłowie :
5768120368_co_wolno_wojewodzie_to_.jpg


My jakoś nie latamy na ogólne z płaczem że nas budzą, że atakują nas fejkami, że atakuja katapultami z gradem :) Widocznie dorosłe osoby tak robią a my nimi nie jesteśmy :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

|ciach|
Szadzio Szadzio jest offline


Rejestracja
Sep 2013
Miasto
Gdańsk
Posty
420
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum
Mnie dzisiaj też budzili z M55 team a To wasi dobrzy znajomi czyli co tylko wy możecie a Sieroty już nie?

Szadzio, puknij się w łeb
Czy ja oskarżam Węże o to, że mają pakt z blokersmi, i że blokersi bawią się w podblokowe zabawy?
Nie przepadam za Tobą i mam wiele zastrzeżeń do Twojej prawdomównosci, ale nie mam Cię za idiotę
Nie lepiej jeśli tak zostanie?
Czy może wolisz być wymieniny jednym tchem z GosiamiWiesiami, Sisi, Adamkiem, itp , bo to Twoje zdanie, to ich "logika"?
No chyba, ze Ci to towarzystwo odpowiada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak widać woli nasze towarzystwo od twojego :) strasznie cie to boli jak widzę.
 
Do góry