Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

|ciach| Glorian nie musisz mnie lubić :) Wczoraj fajnie sie przynajmniej bawiliśmy nie dość że akcja to i kolonika na mnie słaliście fajnie było w końcu zabawa :)

PS Mam nadzieje że M55 team również się podobało :) Jeden aż sie wyszarzał z radości :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

najgorsze jest to, że kogo ja będę teraz czytał do poduszki :)) czasami lubiłem jak ten gość któremu słoma z bucików wystaje ubrał garnitur i mędrkuje na forum jaki z niego nie jest inteligent. Mam nadzieje że Glorek szybko do nas wróci :)

tak to jest gloruś - gajer i okulary nie zrobią z Ciebie inteligenta. Sam jesteś blokers i to dużo lepszy niż Ci których tak nazywasz. Już Ci kiedyś powiedziałem zacznij szanować innych to i może Ciebie będą - wtedy nie będziesz musiał z siebie robic ofiary
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

|ciach|


Szadzio, puknij się w łeb
Czy ja oskarżam Węże o to, że mają pakt z blokersmi, i że blokersi bawią się w podblokowe zabawy?
Nie przepadam za Tobą i mam wiele zastrzeżeń do Twojej prawdomównosci, ale nie mam Cię za idiotę
Nie lepiej jeśli tak zostanie?
Czy może wolisz być wymieniny jednym tchem z GosiamiWiesiami, Sisi, Adamkiem, itp , bo to Twoje zdanie, to ich "logika"?
No chyba, ze Ci to towarzystwo odpowiada

Ten to się uczepił jak rzep psiego ogona no.
Jeju, aż tak ważna jestem dla niego czy jak?
Ale wreszcie spokój i można spokojnie pogadać.

Ja od kilku dni analizuję te cholerne katapulty z gradem.
Toć to totalny bez sens jest - już nie wiem jak się przed nimi bronić.
Buduję mur na cito i ok. Jest full prawie. Wstawiam woja w cholerę
i jedyny efekt to rozwalenie wojska z katasami, ale nie ma szans obronić
się przed niszczycielskim gradem.

Wchodzi taki człeczek katasami na pełny mur i full woja i w nosie
za przeproszeniem ma ile tego jest bo katasy i tak zniszczą mur i jeszcze
coś skubną innego. Później poprawka fruwajkami i po woju.

Ma ktos pomysł jakiś? Aaaa i próbowałam się bronić przez atak,
ale co z tego? W nocy rozwaliłam katasy, o 17 dostałam
atakiem 81 szt. i full woja...

Sytuacja się powtarza co dzień - ktoś coś poradzi? A i dodam, że
tymi lata nie jedna osoba, bo jak jednej padną wszystkie to dobija druga
osoba i tak w kółko macieju. Wrr...

Serio brakło mi pomysłów na ten grad.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ten to się uczepił jak rzep psiego ogona no.
Jeju, aż tak ważna jestem dla niego czy jak?
Ale wreszcie spokój i można spokojnie pogadać.

Ja od kilku dni analizuję te cholerne katapulty z gradem.
Toć to totalny bez sens jest - już nie wiem jak się przed nimi bronić.
Buduję mur na cito i ok. Jest full prawie. Wstawiam woja w cholerę
i jedyny efekt to rozwalenie wojska z katasami, ale nie ma szans obronić
się przed niszczycielskim gradem.

Wchodzi taki człeczek katasami na pełny mur i full woja i w nosie
za przeproszeniem ma ile tego jest bo katasy i taj zniszczą mur i jeszcze
coś skubną innego. Później poprawka fruwajkami i po woju.

Ma ktos pomysł jakiś? Aaaa i próbowałam się bronić przez atak,
ale co z tego? W nocy rozwaliłam katasy, o 17 dostałam
atakiem 81 szt. i full woja...

Sytuacja się powtarza co dzień - ktoś coś poradzi? A i dodam, że
tymi lata nie jedna osoba, bo jak jednej padną wszystkie to dobija druga
osoba i tak w kółko macieju. Wrr...

Serio brakło mi pomysłów na ten grad.

masz rację to badanie naprawdę psuję tą grę bo zamiast przejmować miasta sporo napaleńców woli je niszczyć skoro przejąć nie umie.. ale sobie postanowiłem ostatnio skoro nie umieję grać normalnie ja też się zabawię i nie będę dłużny... od nowych światów powinni wywalić to badanie bo zrobi się 130 katapult offa i mimo woja w mieście jest parę poziomów w dół budynków.. skoro tak wszyscy gracze tego nie lubią czemu wrogie strony się nie dogadają że obie nie używają gradu?? a sory zapomniałem bo tu gra sporo ludzi bez honoru co ich słowo jest nic nie warte.. na Troi też był grad i co latali tak wszyscy? nie.. bo tam było dużo lepszych i nie chorych na umyśle ludzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiesz, ja tam nie krytykuję tego, bo niestety jest elementem tej gry.
Ja osobiście nigdy nie robiłam katasów, bo gram głównie na starym systemie
i dla mnie bez sens jest rozwalanie murka, tym bardziej teraz jak manty staniały
już jakiś czas temu.

I owszem, rozwalają miasto, bo wiedzą, że nie dają rady przejąć. Mur zerowy.
Nikłe szanse na przejęcie po evencie.

Ale dobra - jest taka możliwość w grze, ale pomóżcie mi znaleźć na nie sposób.
No coś musi się znaleźć, by to zatrzymać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiesz, ja tam nie krytykuję tego, bo niestety jest elementem tej gry.
Ja osobiście nigdy nie robiłam katasów, bo gram głównie na starym systemie
i dla mnie bez sens jest rozwalanie murka, tym bardziej teraz jak manty staniały
już jakiś czas temu.

I owszem, rozwalają miasto, bo wiedzą, że nie dają rady przejąć. Mur zerowy.
Nikłe szanse na przejęcie po evencie.

Ale dobra - jest taka możliwość w grze, ale pomóżcie mi znaleźć na nie sposób.
No coś musi się znaleźć, by to zatrzymać.

wg mnie jedyny sposób na to to kontra , zrób tak samo pełno kat , daj nauczkę , zburz to miasto z którego przeciwnik wysyła grad , zburzysz akademie , koszary i po sprawie ... pewnie mu się to znudzi ... no jest też drugi sposób - pozbyć się kolesia z wyspy :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ni ma szans się pozbyć, bo to ja jestem nieproszonym gościem na czerwonej wyspie.
Ale też o tym pomyślałam, bo oni poburzyli murki we wszystkich miastach,
bym mogli odbijać jak im kolonem wjadę. Zrobię te katasy i będę śmigać tak jak oni.
Ale nie zacznę od kolesi co mi to robią. Zacznę od ludzi, którzy są bliżej mojego soja,
więc na pozycji takiej jak ja u nich. Zobaczymy co będzie.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dla mnie ten grad o tyle jest bez sensu ze czy atak sie przebije czy nie to budynki i tak padaja moze by to chociaz dopracowac i niech niszcza budynki ale tylko te co sie przebija wtedy bedzie szansa na obrone na razie jedyna dostepna metoda obrony jest poprostu atak
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Badanie jest niedopracowane, propozycja poprawy pojawiła się na forum. Badanie samo w sobie ma jakiś sens natomiast brak obrony przed nim już nie. Mi też próbują zniszczyć miasto ale jakoś im się to nie udaje. Pomysł zapewne miał zwiększyćprzypływ $ bo wielu graczy takie zniszczone miasto ponownie wyzłoci.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No właśnie nie każdy. Popatrz - wjazd katasami, poleciał senat. Drugi wjazd katasami - poleciało gospodarstwo.
Po katasach (mur zburzony), wjeżdżają mitykami i wiadomo, że przy zerowym murku rozwalą bunkier.
Moje straty do ich? Zburzony mur, zburzone dwa ważne budynki (nie licząc innych, bo katasy latają non stop),
strata woja z 340 transów (swoją drogą transy też poleciały, przez mój błąd).

Strata atakującego? Katasy i wojo, które do wieczora odbuduje na złocie.

Mój bilans tragiczny. Jako, że miasto ogniowe, a ognie schowane, mam - 179 mieszkańców.
By cokolwiek zbudować muszę odbudować gospodarstwo. Jako, że poleciał senat - czas budowy
gospodarstwa 7h. Odpuściłam to miasto, na razie zajmę się czymś innym.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To po co na zerowym murku trzymałaś tam wojsko?
Trzeba było szybko odesłać, to nie płakałabyś teraz nad takimi stratami, gdy straty byłyby o wiele mniejsze.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po pierwsze analizuję sytuację, co zrobić z kamiennym gradem a nie płaczę.
Po drugie, poleciało wszystko, bo mnie nie było, ale to szczegół.
Piszę tylko, że nie ma przed tym badaniem żadnej obrony - brak tu zrównoważenia rozgrywki.
Na katasy zwykłe obroną jest deff.
NA ognie - biremy itd. itp.
Przed tym czymś nie ma żadnej obrony.
To stwierdzenie faktu.

Pozostaje tylko atak, trochę kiepsko, jak się ma miasta daleko od swoich,
a oni są bliziutko. Zostają mi manty na szybki strzał, co za tym idzie,
zabraknie mi ich na szybki strzał jak mi wstawią kolona.

Dla deffowca, te badanie jest zabójstwem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie zgadzam się ja się bardzo ładnie bronię przed katami. Fakt trochę podburzą mi miasto ale nic więcej nie zrobią. u mnie nawet 130 katów w jednym rzucie nic nie zrobi murek drgnął o 1 poziom... ale strata katów większa. żłotniczek się uparł ze mi miasto zniszczy skonczylo sie na 5x130 katów w odstępie 3h (musiał nieźle przyzłocić) a ja wyszłam bez szwanku ... a ile pw :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Chciałabym to widzieć, że wyszłaś bez szwanku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

oberwał senat trochę kopalnie trochę gospodarstwo... szybko nadrobiłam a między jednym atakiem a drugim zdążyłam odbudować murek.. więc murek cały czas stał :)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po pierwsze analizuję sytuację, co zrobić z kamiennym gradem a nie płaczę.
Po drugie, poleciało wszystko, bo mnie nie było, ale to szczegół.
Piszę tylko, że nie ma przed tym badaniem żadnej obrony - brak tu zrównoważenia rozgrywki.
Na katasy zwykłe obroną jest deff.
NA ognie - biremy itd. itp.
Przed tym czymś nie ma żadnej obrony.
To stwierdzenie faktu.

Pozostaje tylko atak, trochę kiepsko, jak się ma miasta daleko od swoich,
a oni są bliziutko. Zostają mi manty na szybki strzał, co za tym idzie,
zabraknie mi ich na szybki strzał jak mi wstawią kolona.

Dla deffowca, te badanie jest zabójstwem.

Dlatego napisałem że jest niedopracowane bo obrony przed tym nie ma. W propozycjach napisałem by zmniejszyć skuteczność tych katapult gdy miasto jest zabunkrowane itd. Czy coś z tym zrobią ? nie wiem ale mi aż tak te badanie nie przeszkadza, trzeba się przyzwyczajać do zmian. Teraz jest grad a za pól roku może być jeszcze coś gorszego i mniej dopracowanego. A grad choć nowością nie jest powinien działać inaczej niż dotychczas.

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?23514-Ochrona-miasta-ochroni-przed-gradem-katapult&p=399798&viewfull=1#post399798
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

oberwał senat trochę kopalnie trochę gospodarstwo... szybko nadrobiłam a między jednym atakiem a drugim zdążyłam odbudować murek.. więc murek cały czas stał :)

Z całym szacunkiem, niech Ci wjedzie mitykami po katasach, póżniej znów katasami i znów mitykami.
Nie ma przed tym obrony. A jeśli w ciągu 3h odbudowywałaś murek i budynki, to świadczy tylko o tym,
że straciłaś nie mniej złota niż atakujący o którym pisałaś.

Dlatego napisałem że jest niedopracowane bo obrony przed tym nie ma. W propozycjach napisałem by zmniejszyć skuteczność tych katapult gdy miasto jest zabunkrowane itd. Czy coś z tym zrobią ? nie wiem ale mi aż tak te badanie nie przeszkadza, trzeba się przyzwyczajać do zmian. Teraz jest grad a za pól roku może być jeszcze coś gorszego i mniej dopracowanego. A grad choć nowością nie jest powinien działać inaczej niż dotychczas.

Zmiany w grepo musieli by robić ludzie aktywnie grający, a nie tacy co liznęli troszkę gry.
A czy tacy robią grepo i poprawki i innowacje i eventy? To mnie się nie pytaj.
Z racji tego co widać, to raczej nie bardzo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czytanie ze zrozumieniem: murek odbudowywałam miedzy atakami. budynki pikuś też odbudowałam, ale nie było to niewiadomo jakim problemem. złota nie poświęciłam ani grama... naucz się bronić skoro jesteś deffowcem. Bo jak widać średnio Ci to idzie.. A i nawiasem deffowiec na froncie? gratuluję
 
Do góry