Sytuacja na świecie Akcjum

Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sprostowanie ***PAKO*** na urlopie tylko dla tego że syn mu sie urodził i ma kope spraw na głowie .

Złotko jest i wszystkie miasta na full odbudowane wojem.Schowek pełny więc spokojnie ale tak jak modo napisał są czasem ważniejsze sprawy w realu:)

No to gratulacje :)

DeletedUser20622

Guest

Powiedział co "wiedział"...
Tak masz rację siedzę non stop na FO i gadam sama do siebie.
Z domu to w ogóle nie wychodzę, tylko cały czas pilnuję co tam
napisać na forum. Brawo za spostrzegawczość :)
W końcu to dotarło

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dzięki Sisi kawał chłopa ale niestety wcześniaczek i jeszcze w szpitalu :(
Będzie dobrze, gratulacje

Lol no ładne rzeczy dostaję na PW :)

Powiedział co "wiedział"...
Tak masz rację siedzę non stop na FO i gadam sama do siebie.
Z domu to w ogóle nie wychodzę, tylko cały czas pilnuję co tam
napisać na forum. Brawo za spostrzegawczość :)
No prawie. W przerwach na ględzenie na FO kreujesz swój wizerunek obrońcy stulecia albo i samego milenium.
--------

Pako gratulacje!

Janicus i Szarańcz Pijak - Waszych wypowiedzi komentować nie będę.

Pako, to tym bardziej zdrówka życzę maleństwu.
Daj znać jak już będzie wszystko ok :)
A grą się nie przejmuj, masz ważniejsze sprawy na głowie,
niż czytanie, że Ci złota brakło :D

***PAKO***

Guest

Tak robie synek najważniejszy :)

Nadal w szpitalu może po Majówce wyjdzie .

Co do złotka w tych czasach jak ktoś myśli ma go dużo i za darmo :)

DeletedUser20622

Guest

No prawie. W przerwach na ględzenie na FO kreujesz swój wizerunek obrońcy stulecia albo i samego milenium.
Trafnie ujęte
inaczej jak ględzeniem nie można było tego nazwać

Janicus i Szarańcz Pijak - Waszych wypowiedzi komentować nie będę.
a co to jakaś kara?? bardzo mnie to cieszy

kafelpl73

Guest

Tak robie synek najważniejszy :)

Nadal w szpitalu może po Majówce wyjdzie .

Co do złotka w tych czasach jak ktoś myśli ma go dużo i za darmo :)
Pako z opuznieniem ale gratki dla Ciebie i mlodego i mamy, a co do niedowagi to nie przejmuj sie ja cale zycie mam takowa i zyje, mniej kilogramow do noszenia jest hihi Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:D

Ale kolona Ci wstawili, o tym nie wspomniałeś.

Equilibrium-08.1 10,439 Polish Dog Marcin2459 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-05-01 09:23:43
Big Gete Star 11,575 Polish Dog Andre300 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-30 11:34:47
Ostatni Bastion 5,671 Polish Dog Przeklęty1 Tsunami Most Dangerous Group 2015-04-30 06:06:28
Braterstwo wilków 3,053 Polish Dog Azim1 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-29 23:04:10

Jak widać nei tylko jedno stracił:D
moda na sukces hehe azim wstawił mi kolona no pacz.. wszyscy rzucili się ze wsparciami.. a może pomyśl że nie broniłem nawet tej wiochy skoro leci na nią drugi kolon od Jareczka? co? :D a Ty się szczycisz.. slota będę akurat miał zwolnionego.. bo ta wiocha za dużo nie wnosiła nic..
A od kiedy to nie można slac fejków?
9 ogni i 2 manty? a wpadłeś może na to, że mieli full wojska w miastach i to była najmniejsza ilość wojska jaką mogli wysłać? A skoro mieli full, to nie było im szkoda tych 2 mant bo są w stanie w chwile je zrobić?
No tak, czasem trzeba pomyśleć :)

DeletedUser20622

Guest

9 ogni i 2 manty? a wpadłeś może na to, że mieli full wojska w miastach i to była najmniejsza ilość wojska jaką mogli wysłać? A skoro mieli full, to nie było im szkoda tych 2 mant bo są w stanie w chwile je zrobić?
Pokaż lepiej swoje staty, zanim zaczniesz się wymądrzać na temat czyichś przejęć...
https://grepolis.potusek.eu/player/pl46/358008

O zgrozo...medal się należy za tyle przejęć wewnętrznych:) jesteś w tym najlepsza:)Ambitna jesteś

A co do myślenia, to zostaw je innym, jak wszystkie maratońce zadzierasz nosa i nic poza tym.masówka, w której tylko kilku dobrych graczy.Oglądanie seriali lepiej ci wychodzi

Uuuu następny ważniak, który pisze z konta widmo. To takie dzielne :D
Mam takie staty i co? przynajmniej się nie wypieram tego tak jak wy, ciągle kręcenia i nie wiadomo co jeszcze.

Equilibrium-08.1 10,439 Polish Dog Marcin2459 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-05-01 09:23:43
Big Gete Star 11,575 Polish Dog Andre300 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-30 11:34:47
Ostatni Bastion 5,671 Polish Dog Przeklęty1 Tsunami Most Dangerous Group 2015-04-30 06:06:28
Braterstwo wilków 3,053 Polish Dog Azim1 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-29 23:04:10

..
Droga koleżanko, co ja mówię przecież ani droga ani koleżanka.. Po pierwsze 2 miasta na m54 traciłem z pełną świadomością, ponieważ zostaliśmy tam w kilka osób a jak wiadomo zmieniliśmy położenie. więc miasta były dla mnie tam tylko ciężarem zajmującym sloty.. ciekawe, że dopiero teraz zaczęłaś pisać a wcześniej nie wiem gdzie Cię wywiało.. a 2 miasta na m53 straciłem, ponieważ załączyłem urlop na majówkę i nie mogłem się skutecznie bronić.. Co do przejęć Wasz sojusz jest najśmieszniejszym sojuszem na tym świecie.. wrócę z urlopu to mogę powstawiać rapki jak pustych miast nie umiecie zabrać albo rozwalacie katapultami gospodarstwo o 17 poziomów a za chwilę wbija tam kolonem Wasz sojusznik MDG.. ponadto pochwal się jak sami sobie rozbijacie kolony.. Słać po 2 manty fejków na każde miasto tracąc w ten sposób 70 mant na wieśniakach? hmm :confused: bardzo ciekawa strategia róbcie tak dalej.. i co do moich statystyk grzecznie proszę o nieumieszczanie ich na FO.. lepiej napisz swoje, bo jak nie masz pojęcia o inncyh to się nie wypowiadaj a tamten post ma zostać skasowany przez Cb albo usunie go administracja na moją prośbę

widzisz a to czasem jest problemem dla Ciebie, ale ja już na to nic nie zdziałam.. może udaj się do specjalisty

Ostatnia edycja:

Witam wszystkich,
Myślałem że na tym forum można coś ciekawego przeczytać, ale z tego co widzę to są tutaj jedynie 182 strony w których ktoś kogoś ciśnie :D
Naprawdę nie macie ciekawszych tematów do rozmów ? :)

DeletedUser22282

Guest

Witam wszystkich,
Myślałem że na tym forum można coś ciekawego przeczytać, ale z tego co widzę to są tutaj jedynie 182 strony w których ktoś kogoś ciśnie :D
A to ty nie wiedziałeś?:D tak tu już jest... zamiast wyjść z domu i jak dresiarze sie pobić i po przeklinać to robią to tutaj ...

Hehe, "Kto dużo gada, ten mało robi..." dosyć celne stwierdzenie, które jak widać ma pokrycie w niektórych tutejszych przypadkach :)

DeletedUser20622

Guest

Uuuu następny ważniak, który pisze z konta widmo. To takie dzielne :D
Mam takie staty i co? przynajmniej się nie wypieram tego tak jak wy, ciągle kręcenia i nie wiadomo co jeszcze.
"Widmo" to twoje staty na akcjum, więc za przeproszeniem zanim kogoś ocenisz sama daj przykład.Mądrości z Mody na Sukces zostaw sobie na 'wieczory panieńskie'. A ważniak to chyba w 'Smerfach' był, pomyliłaś bajkę z grą

Witam wszystkich,
Ciekawiej jest na grze, żałosne ataki maratończyków...choćby dzisiaj...:
- kolon bez żadnych ataków poprzedzających
- 10 wsparć po kolonie, pierwsze wsparcie wchodzące 10 minut po kolonie,
- sam kolon to kilka ogni i trochę lądu..

Takie obrazki to codzienność, ten sojusz żyje tylko dzięki temu że ma wielu graczy, jak jeden skończy, zastąpi go nastepny..jeszcze gorszy:)szkoda gadać:D

"Widmo" to twoje staty na akcjum, więc za przeproszeniem zanim kogoś ocenisz sama daj przykład.Mądrości z Mody na Sukces zostaw sobie na 'wieczory panieńskie'. A ważniak to chyba w 'Smerfach' był, pomyliłaś bajkę z grą
Zgodzę się tutaj, "Pomoc dla swoich, szacunek dla wroga", tak to jakoś chyba szło w każdym razie wiemy o co chodzi..... Porażki, niepowodzenia innych, nie powinniśmy się nabijać, publikować to itd..... Jest to bynajmniej nie na miejscu i jest to osobista zniewaga, ja też nie chciałbym, by ktoś mi publicznie wrzucał moje niepowodzenia, porażki.... To tak jakby kogoś obrażać, przynajmniej ja tak uważam, być może się mylę.