Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czemu nie MoD?
Za mało czasu na modkowanie miałam,
teraz mam ciut więcej to sobie znowu gram.

Jaki nick? Zdradzam każdemu kto zapyta :D
No może prawie każdemu :)
To zdradz i mi :)
Plosie :-D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Zapraszam na PW w grze :)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nigdy nie odpisują ;p albo wciskają kit ^^ a tak się składa ze to ja zakładałem TBC na RHO i na kilku na paru jeszcze światach . A plagiat ciągle się pojawia ;( aż tak ciężko jest wymyślić sobie nazwę ?^^
no o to ciężko hehe
 

DeletedUser24155

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiadomo może dlaczego nie idzie się od godziny zalogować na Akcjum ?
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiadomo może dlaczego nie idzie się od godziny zalogować na Akcjum ?
smiley_emoticons_irre4.gif

Powód nie jest nam dobrze znany, ale "Technicy" Nad tym pracują :p za tydzień serwer powinien chodzić.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hej, powie mi ktoś kto leje Nieśmiertelnych? Bo po statach widać, że padają im miata :p

Ostatnio przyjęli jakąś farmę i szedł na nią mój kolon, zaczęli mi grozić, że jak go nie wycofam to mnie rozbiorą Xd chyba muszę już żegnać się z tym światem ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mam wrażenie że ich biją wszyscy samemu podbiłem im jednego ale oddałem xd
 

DeletedUser21586

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Witam. mam pytanie: od czego sa zalezne morale na swiecie Akcjum? jeden z kolegow mowi ze obliczany jest przez wzor :D
2. gdzie mozna znalesc informacje dotyczace poszczegolnych swiatych, tych aktualnych oraz tych zamknietych?
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Powód nie jest nam dobrze znany, ale "Technicy" Nad tym pracują :p za tydzień serwer powinien chodzić.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hej, powie mi ktoś kto leje Nieśmiertelnych? Bo po statach widać, że padają im miata :p

Ostatnio przyjęli jakąś farmę i szedł na nią mój kolon, zaczęli mi grozić, że jak go nie wycofam to mnie rozbiorą Xd chyba muszę już żegnać się z tym światem ^^

My też ich trochę kąsamy
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Witam. mam pytanie: od czego sa zalezne morale na swiecie Akcjum? jeden z kolegow mowi ze obliczany jest przez wzor :D
2. gdzie mozna znalesc informacje dotyczace poszczegolnych swiatych, tych aktualnych oraz tych zamknietych?

Ehh, czy zaglądanie do wiki jest taką ciężką sprawą?
Wzór na Morale: [(punkty_obrońcy / punkty_agresora) * 3 + 0.3] * 100 Jeśli ze wzoru wychodzi więcej niż 100% to przyjmujemy że jest 100%
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

My też ich trochę kąsamy

My też ich ostatnio podkąsiliśmy ;)

Wstawiliśmy im do miasta 280 birem i aż łezka ze szczęścia uleciała jak patrzyliśmy na ataki łódkami bez ogni, albo jak wysyłali po 5 ogni na ataki ^^
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czemu nie MoD?
Za mało czasu na modkowanie miałam,
teraz mam ciut więcej to sobie znowu gram.

Jaki nick? Zdradzam każdemu kto zapyta :D
No może prawie każdemu :)

nie miałaś za mało czasu kłamczuszko :) z tego co nam mówiłaś wkurzyłaś się, gdyż wywalili twoją psiapsiółke z supportu. Bardzo sie nam żaliłaś przecież ona taka dobra i fajna była. Nie wciskaj ciemnoty ludziom

PS mi zdradzisz swój nick? i uwierz mi nie płyne w twoją strone :)
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Forum zamarło, jaka jest sytuacja na świecie ? już dzieje sie cos czy tylko farmienie i podbijanie slabszych?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Forum zamarło, jaka jest sytuacja na świecie ? już dzieje sie cos czy tylko farmienie i podbijanie slabszych?
Hehehe u nas sie dzieje - rozwalanie kolonow z mobilek, bo nie widac rezerwacji a forum jest tak lliche, ze aby wgl miec chec na nie wejsc trzeba wypic. Chyba widro melisy lub innych ziolek xD
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie miałaś za mało czasu kłamczuszko :) z tego co nam mówiłaś wkurzyłaś się, gdyż wywalili twoją psiapsiółke z supportu. Bardzo sie nam żaliłaś przecież ona taka dobra i fajna była. Nie wciskaj ciemnoty ludziom

PS mi zdradzisz swój nick? i uwierz mi nie płyne w twoją strone :)

Przecież go znasz. Ja się nie ukrywam. Mówiłam kilka razy dlaczego poszłam na nowym nicku.
I nie pisz proszę bezpośrednio do mnie na forum, bo to ostatni raz jak Ci odpisuję.

Forum zamarło, jaka jest sytuacja na świecie ? już dzieje sie cos czy tylko farmienie i podbijanie slabszych?
Oj sporo się dzieje w niektórych rejonach. Widziałam już ataki ponad 150 ogni w 3 dni po ochronce
i rozwalanie okupacji z 300 birem, chociaż to jeszcze nie u nas :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Forum zamarło, jaka jest sytuacja na świecie ? już dzieje sie cos czy tylko farmienie i podbijanie slabszych?

Dokładnie tak.... Cichociemni idą teraz na nas- Akatsuki, bo chyba boją się konfronatacji z silniejszymi :(((

Mam przeczucie, że wyjdzie z tego takie drugie zarkos- topka, pakty, lejemy słabszych :(
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dokładnie tak.... Cichociemni idą teraz na nas- Akatsuki, bo chyba boją się konfronatacji z silniejszymi :(((

Mam przeczucie, że wyjdzie z tego takie drugie zarkos- topka, pakty, lejemy słabszych :(


Tylko tutaj CichoCiemni przegrają
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak tak ten twój atak biremami ? przebiłeś się ?

shaiqi.jpg

Bronić się trzeba czymkolwiek w takij sytuacji ;d

A skoro wojsko miał po swojej okupacji w 2 mieście z pierwszego to po okupacji i tak by te biremy przepadły ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry