Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A jakieś inne wojny są na świecie????


- - - Automatycznie połączono posty - - -

A kto z kim walczy, jakieś koalicje, walki czy coś???? :p
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze poważnych wojen jak i akcji zacznie się jak już będzie po kilkanaście miast
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja tak dawno sie budowalem od nowa że już mnie coś bierze od klikania tych wiosek i budybków pod kolona i to bez zlota :-(
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Garstka, ale dopiero co rozbiliśmy okupację od topki :p jeżeli zależałoby mi na topce to zrobiłbym masówę jak wszyscy klikając monotonnie "Zaproś Gracza", ale po co? Wolę mieć garstkę zaufanych i wiernych graczy, którzy nie stchórzą, gdy zrobi się gorąco...

heh u nas jest 108 osób, z czego z 90 jak nie więcej z zaproszeń poprzez linki i mamy tą pewność, że damy radę. Np wczoraj atak na okupację - po haśle o wsparcia wlazło ponad 500 birem na okupkę, z czego to nie były wszysctkie bo trochę też w innych miejscach było :p A jesteśmy na świecie ydzień:D
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

heh u nas jest 108 osób, z czego z 90 jak nie więcej z zaproszeń poprzez linki i mamy tą pewność, że damy radę. Np wczoraj atak na okupację - po haśle o wsparcia wlazło ponad 500 birem na okupkę, z czego to nie były wszysctkie bo trochę też w innych miejscach było :p A jesteśmy na świecie ydzień:D

Nas jest 16 i do okupacji wstawiamy 200 birem :)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

noo trochę więcej ;d mi na okupacji 2 dni temu 280 stało...

ja wczoraj miałem 200 :D To tym bardziej lepiej jak 280 wsadzamy :D Na 16 osób to dobry bilans :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja wczoraj miałem 200 :D To tym bardziej lepiej jak 280 wsadzamy :D Na 16 osób to dobry bilans :D

Jestescie od poczatku, my mamy 3,5 dnia straty, poza tym jak mowie nie tylko tam byly nasze biremy. Tyle sie uzbieralo w godzine
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jestescie od poczatku, my mamy 3,5 dnia straty, poza tym jak mowie nie tylko tam byly nasze biremy. Tyle sie uzbieralo w godzine

Londi, jak na 103 osoby to tak średnio ;p z samego samouczka jest 20 birem co nie??? Jak np 50 osób będzie je miało no to mamy łącznie 1000 biremek, ale zakładam, że u was co najmniej te 100 osób będzie miało jak mówisz, że wszyscy aktywni i pomocni są no to jest już 2000 biremek+ Na pewno jakieś 500 się znajdzie, bo wiadomo, że nie każdy na tych 20-stu stanie czyli może być około 2500-3000 biremek na wasz sojusz :)

No ale trzeba wam pogratulować za zgranie jeżeli w godzinę tyle się uzbierało :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O! widzę, że pich tutaj zawitał :D jeszcze mi tylko Adasko brakuje ;P wie ktoś gdzie on teraz gra???
 

DeletedUser23686

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Azir przeszedł byś się na spacer
 

DeletedUser22097

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Londi, jak na 103 osoby to tak średnio ;p z samego samouczka jest 20 birem co nie??? Jak np 50 osób będzie je miało no to mamy łącznie 1000 biremek, ale zakładam, że u was co najmniej te 100 osób będzie miało jak mówisz, że wszyscy aktywni i pomocni są no to jest już 2000 biremek+ Na pewno jakieś 500 się znajdzie, bo wiadomo, że nie każdy na tych 20-stu stanie czyli może być około 2500-3000 biremek na wasz sojusz :)

No ale trzeba wam pogratulować za zgranie jeżeli w godzinę tyle się uzbierało :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O! widzę, że pich tutaj zawitał :D jeszcze mi tylko Adasko brakuje ;P wie ktoś gdzie on teraz gra???

Mówił że już nie zagra w grepo bo to nie jest ta gra co kiedys
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty również :p

Ja tego zrobić nie mogę... Czuwać trzeba ^^


ty a czuwac:D ja juz cie tam znam:D
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Londi, jak na 103 osoby to tak średnio ;p z samego samouczka jest 20 birem co nie??? Jak np 50 osób będzie je miało no to mamy łącznie 1000 biremek, ale zakładam, że u was co najmniej te 100 osób będzie miało jak mówisz, że wszyscy aktywni i pomocni są no to jest już 2000 biremek+ Na pewno jakieś 500 się znajdzie, bo wiadomo, że nie każdy na tych 20-stu stanie czyli może być około 2500-3000 biremek na wasz sojusz :)

No ale trzeba wam pogratulować za zgranie jeżeli w godzinę tyle się uzbierało :)
Ale nie każdy zaczynał w jednym czasie:) A z samouczka ma się chyba 15 brem:)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ty a czuwac:D ja juz cie tam znam:D
smiley_emoticons_irre4.gif

Hmm.... Zależy :p alarm zawsze jest, ale to czy go usłyszę zależy od tego jaką mam fazę :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale nie każdy zaczynał w jednym czasie:) A z samouczka ma się chyba 15 brem:)

Nie, zmienili to :p najpierw masz, żeby zbadać biremy i masz 3 darmówki, potem masz wyprodukować 10 i masz 5 za free czyli 15 i na koniec atak na miasto na innej wyspie masz free 5 czyli łącznie 20 ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

huehue, ja jeszcze nie jestem na etapie samouczka tak daleko, by kazał mi atakować inne wyspy:D Raczej na spokojnie do tego podchodzę bez pośpiechu.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dlaczego cichociemni zniknęli z mapy? Nie mówcie mi, że z tego świata drugie zarkos będzie..... :mad:
 
Do góry