Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No wiesz Glorian, w sumie nie napisałeś niczego spektakularnego ani nowego. Wszak tak jest zawsze i w zasadzie na każdym świecie.

Sądzę, że spośród czołowych masówek wytrwa do końca może ze dwie - to góra.

no, a gdzie widzisz wniosek patentowy na moją ocenę?
Ja tylko dementuję czyjś wpis dotyczący tego, kto będzie sie na tym świecie liczył na podstawie składów tych masówek. W obecnych sojuszach "TOP" jest wielu złotników, którzy jak wiadomo kończą się po 2-3 miesiącach, bo kasy na złoto aczyna iść za dużo.
Oczywiście jest też tam kilka ważnych na Grepo nicków, ale niewielu przywódców (bo to nie zawsze to samo). Za to jest kilka mniejszych sojuszy, które mają znacznie większy potencjał pod kątem kadrowym.
Nie pisz, ze wszędzie tak jest bo na wielu światach, nawet szybkich, było wiadomo od początku między którymi sojuszami będzie się toczyła walka o prymat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no, a gdzie widzisz wniosek patentowy na moją ocenę?
Ja tylko dementuję czyjś wpis dotyczący tego, kto będzie sie na tym świecie liczył na podstawie składów tych masówek. W obecnych sojuszach "TOP" jest wielu złotników, którzy jak wiadomo kończą się po 2-3 miesiącach, bo kasy na złoto aczyna iść za dużo.
Oczywiście jest też tam kilka ważnych na Grepo nicków, ale niewielu przywódców (bo to nie zawsze to samo). Za to jest kilka mniejszych sojuszy, które mają znacznie większy potencjał pod kątem kadrowym.
Nie pisz, ze wszędzie tak jest bo na wielu światach, nawet szybkich, było wiadomo od początku między którymi sojuszami będzie się toczyła walka o prymat.

Nom złoto wygrywa gre XD


Dobrze że się nie da jeszcze miast kupić tutaj , wtedy to cudaki były by ciekawe ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hahaha kolega, którego cytowałeś już znalazł sposób-patrz link w moim podpisie.


Hahahaha sestero rozwaliłeś mnie tym linkiem spadłem z fotela chyba z 3 razy XD


I tylko 1k? Wybuchłem śmiechem , ta rozmowa to jakby dwóch 12latków rozmawiało XD
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i to niszczy grepo, niestety

na starych światach było jakoś inaczej: inna kultura, szacunek wzajemny każdy do każdego, żadnych takich sztuczek
oczywiście, kreciki działały chyba od początku, ale to co teraz się dzieje to jakaś porażka ; bardzo smutna porażka
na temat tej rozmowy była już ostra dyskusja na Retimno i ja nie wnikam, czy to dosłowny skrin, czy zmieniony, coś musiało być jednak na rzeczy, nie wiem dobrze co, ale cosik było - nie ważne zresztą, to przecież nie ten świat

Glorianie - tak czy siak ja wciąż mam wiele szacunku do Ciebie jako do wojaka. Wiem, że potrafisz uderzyć, ale chyba troszkę uległeś złym podszeptom. Słusznie zauważasz, że czasami było jasne kto będzie rządził na świecie, ale były też i niespodzianki. No i chyba na każdym świecie powstawały masówki, który miały wydawać by się mogło hegemonię a później ich upadek był głośny i okrutny. Nawet zwykło się na takie sojusze mówić/pisać - "kolosy na glinianych nóżkach".

Na tym świecie MDG raczej nie upadnie szybko, chociaż jest kolosem, nogi mu nieco glinieją, ale wciąż jest to godny przeciwnik. Więc który z kolosów runie z impetem? Myślę, że to okaże się w niedługim czasie. Bo zapewne kilka wojen zostało rozpętanych niepotrzebnie i niestrategicznie, tak samo zawiązano wiele niepotrzebnych paktów. Po prostu zobaczymy co z tego dalej wyjdzie....
Prawdą jest, że są niewielkie sojki, które sporo rokują i wiem, że mój sojusz też jest właśnie taki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i to niszczy grepo, niestety

na starych światach było jakoś inaczej: inna kultura, szacunek wzajemny każdy do każdego, żadnych takich sztuczek
oczywiście, kreciki działały chyba od początku, ale to co teraz się dzieje to jakaś porażka ; bardzo smutna porażka
na temat tej rozmowy była już ostra dyskusja na Retimno i ja nie wnikam, czy to dosłowny skrin, czy zmieniony, coś musiało być jednak na rzeczy, nie wiem dobrze co, ale cosik było - nie ważne zresztą, to przecież nie ten świat

Glorianie - tak czy siak ja wciąż mam wiele szacunku do Ciebie jako do wojaka. Wiem, że potrafisz uderzyć, ale chyba troszkę uległeś złym podszeptom. Słusznie zauważasz, że czasami było jasne kto będzie rządził na świecie, ale były też i niespodzianki. No i chyba na każdym świecie powstawały masówki, który miały wydawać by się mogło hegemonię a później ich upadek był głośny i okrutny. Nawet zwykło się na takie sojusze mówić/pisać - "kolosy na glinianych nóżkach".

Na tym świecie MDG raczej nie upadnie szybko, chociaż jest kolosem, nogi mu nieco glinieją, ale wciąż jest to godny przeciwnik. Więc który z kolosów runie z impetem? Myślę, że to okaże się w niedługim czasie. Bo zapewne kilka wojen zostało rozpętanych niepotrzebnie i niestrategicznie, tak samo zawiązano wiele niepotrzebnych paktów. Po prostu zobaczymy co z tego dalej wyjdzie....
Prawdą jest, że są niewielkie sojki, które sporo rokują i wiem, że mój sojusz też jest właśnie taki :)


Ja nie mam tu znów zamiaru polemizować z kłamcami i mięczakami, którzy nie potrafiąc grać, próbują poprzez preparowanie rzeczywistości kogoś obrzucić błotem. W przypadku sestero nawet nie trzeba zostać obrzuconym, wystarczy grać z nim na jednym świecie, a nieprzyjemny zapach przesiąknie na długo.
Bardzo trudno jest sie bronić jak ktoś cie nazwie oszustem, a że wielu słabiaków chciałoby, żeby tak było (dzięki temu mogą usprawiedliwić swój brak umiejętności), to i tego typu klamstwa pozostają.

Na szczęscie większość trzeźwo myślących i inteligentnych wie jak było i nazwało w odpowiedni sposób przekręt OZ na Retimno.
Na opinii wierzących w infantylne kłamstwa imbecyli, kłamców i półgłówków mi nie zależy.

Tak myślę, jak wielka zazdrość wiedzie takie sestero, żeby tu z tymi kłamstwami się jeszcze obnosić
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja nie mam tu znów zamiaru polemizować z kłamcami i mięczakami, którzy nie potrafiąc grać, próbują poprzez preparowanie rzeczywistości kogoś obrzucić błotem. W przypadku sestero nawet nie trzeba zostać obrzuconym, wystarczy grać z nim na jednym świecie, a nieprzyjemny zapach przesiąknie na długo.
Bardzo trudno jest sie bronić jak ktoś cie nazwie oszustem, a że wielu słabiaków chciałoby, żeby tak było (dzięki temu mogą usprawiedliwić swój brak umiejętności), to i tego typu klamstwa pozostają.

Na szczęscie większość trzeźwo myślących i inteligentnych wie jak było i nazwało w odpowiedni sposób przekręt OZ na Retimno.
Na opinii wierzących w infantylne kłamstwa imbecyli, kłamców i półgłówków mi nie zależy.

Tak myślę, jak wielka zazdrość wiedzie takie sestero, żeby tu z tymi kłamstwami się jeszcze obnosić

otóż mylisz się, że czegokolwiek Tobie drogi Glorianie zazdroszczę :)
wpadam tutaj poczytać i pokibicować swoim znajomym, ale za każdym razem, gdy tylko zobaczę Twój wpis, będę go odpowiednio komentował, bo właśnie takie zachowanie zniszczyło tę grę do tego stopnia, że coraz więcej osób przestaje w nią grać :)
btw-skoro grasz na tym świecie-pochwal się proszę, bo ja dostępu nie mam na akcjum-zmieniłeś opis w profilu i liczbę straconych miast? czy zwyczajnie Twoją porażkę z retimno wykasowałeś z pamięci?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Na szczęscie większość trzeźwo myślących i inteligentnych wie jak było i nazwało w odpowiedni sposób przekręt OZ na Retimno.

czaruś :)) - No tak większość czyli trzech :)

jak zwykle Inno i OZ oszukało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

otóż mylisz się, że czegokolwiek Tobie drogi Glorianie zazdroszczę :)
wpadam tutaj poczytać i pokibicować swoim znajomym, ale za każdym razem, gdy tylko zobaczę Twój wpis, będę go odpowiednio komentował, bo właśnie takie zachowanie zniszczyło tę grę do tego stopnia, że coraz więcej osób przestaje w nią grać :)
btw-skoro grasz na tym świecie-pochwal się proszę, bo ja dostępu nie mam na akcjum-zmieniłeś opis w profilu i liczbę straconych miast? czy zwyczajnie Twoją porażkę z retimno wykasowałeś z pamięci?

Glorian tak szybko wypełzł z pod kamienia? :D

W średniowieczu mądrzy ludzie obcinali złodziejowi ucho, żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia. Nam pozostaje pamięć i ....link w twoim profilu :D
Tak czy inaczej gracze Akcjum - uważać na portfele :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wszędzie kłótnie, czemu przenosicie Retimno na Akcjum?
 

DeletedUser13873

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

CO racja to racja
Jak macie zamiar dalej ciągnąć ten temat to na Retimno a nie tutaj
Tam nie za dużo osób uwierzyło w tą super uczciwość to teraz trzeba przekonywać do tego inne światy?
Misiek co cała sytuacja ma wspólnego z twoim tekstem żeby uważać na portfele?
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

CO racja to racja
Jak macie zamiar dalej ciągnąć ten temat to na Retimno a nie tutaj
Tam nie za dużo osób uwierzyło w tą super uczciwość to teraz trzeba przekonywać do tego inne światy?
Misiek co cała sytuacja ma wspólnego z twoim tekstem żeby uważać na portfele?

To taka przenośnia :) I tak, jak widzę wpisy drobnego oszusta + ciągle wiszące oferty złota na Akcjum, za które miały być kupione moje cuda to jakoś mi sie ciągle to Retimno z Akcjum wiąże :rolleyes:
Gdziekolwiek Glorian wypełznie z pod kamienia tam przyjdę rozdeptać :p
 

DeletedUser24294

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I jak Wam się gra na Akcjum? Ja jestem bardzo zadowolona. :)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Gdziekolwiek Glorian wypełznie z pod kamienia tam przyjdę rozdeptać :p

To ja bardzo chętnie poznam Twój nick ;) Glorian to legenda grepolis tak jak wielu innych wspaniałych osób których się poznało i nie wracajcie do starych światów - tutaj każdy zaczyna z czystym zeszytem .

PS : Bardzo w to wątpię by Glorianek dał sobie zrobić krzywdę - jak pisałem jeden z lepszych graczy , nie ważne czy ma się złoto bo jak się jest głupim to nawet kilkaset tysiecy zlota Cie nie wybroni, trzeba miec czas i pojecie o grze .
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niestety to jest najgorsze :(
Prawda jest taka że wielu graczy nie potrafi rozdzielić dwóch światów
No cóż, a potem wszyscy siedzą i muszą czytać o rzeczach nie wiadomo skąd wziętych :)

A powiem ci że całkiem nieźle powoli do przodu :) Walka z kolosem na słomianych nogach przynosi pw

Komu jak komu, ale nam pkt przybywa sporo, a i miasto pozostanie tam, gdzie powinno :)
Później zobaczymy czy takimi słomianymi.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi Ty zawsze miałaś pecha do idiotów :)
E tam, już się przyzwczaiłam - teraz blokuję od razu, nie wgłębiam się w dyskusje
i jestem o wiele zdrowsza.

A Ty tu grasz?

Wracając do sytuacji na Akcjum, to ja się obijam i to nie z własnych chęci.
Ale spoko, jakieś tam małe punkciki wpadają co chwilkę.
Mamy wojenkę z Tsunami - jak tak patrzę, to serio tam sporo osób z OZetków.
Smutno, ale na szczęście nie w moim zasięgu.
 
Do góry