Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

3 soje ( w tym 2 pelne ) na 1 ( slownie: jeden ) maly ( 39 osob )
szacuneczek
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak dla mnie Maratończycy to kolos na słomianych nogach potrzebowali pomocy sojuszników w odbijaniu a liczby nie kłamią

Maratończycy 124 osoby w sojuszu
Maratończycy II 75 osób w sojuszu
MDG 133 osoby w sojuszu (szacunek dla nich za pomoc na Retimno)
VS
Tsunami 39 osób w sojuszu

No lekki wstyd ale jak kto lubi:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To teraz podaj ile osób wysłało ataki:) pośle jedna osoba z sojszu w którym jest 133 i od razu jest info, że cały sojusz - jak ktoś lubi nadinterpretować :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

powinniscie sami to zalatwic bez dwoch zdan
mimo wszystko... 199>39
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak dokładnie nie liczyłem ale powiedzmy na twoje jakieś 40/45 osób ataki a wsparcia jakieś 10/15 więc jak by nie było 3 do 1 i tak wstyd
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wstyd, że odbiliśmy kolona? Czyli Waszą logiką powinniśmy zostawić Wam miasto, żebyście się nie czuli pokrzywdzdeni tym, że je odbijamy?
Po co w takim razie porywacie się z motyką na słońce?

jakieś 40/45 osób ataki a wsparcia jakieś 10/15
Wydaje mi się, że tych osób wspierających bbyło znacznie więcej, dodatkowo może i u nas tyle ataków było, ale na pewno nie tyle osób, bo niektórzy słali po kilka.
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Odbiliście i gratulacje dla was. Pokrzywdzenie no raczej nie bo to tylko gra a popołudnie miło leciało :) Z motyką na słońce :) śmiałe twierdzenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

dobra
bylo minelo
show must go on:))
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wy we dwoje jak takie bliźnięta syjamskie?:d jak jedno odpowiada, to i drugie?:D

Dlaczego śmiałe stwierdzenie? Daliśmy radę i jeszcze sporo ataków leciało od nas.
Owszem, miło zleciało :)
 

DeletedUser21753

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

bracia siostry kuzynowie kuzynki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wstyd, że odbiliśmy kolona? Czyli Waszą logiką powinniśmy zostawić Wam miasto, żebyście się nie czuli pokrzywdzdeni tym, że je odbijamy?
Po co w takim razie porywacie się z motyką na słońce?
Ależ nie o to chodzi, bardzo dobrze że próbowaliście to zrobić. Istotą tego tematu jest to, że sojusze, które w sumie składają się z blisko 200u graczy nie był w stanie rozbić okupacji 39 graczy. Pokazuje to tylko i wyłącznie to, jak słabe te sojusze są (albo klasyczna masówka, brak zgrania lub zainteresowania, albo kupa nieaktywnych graczy). Musieliście się zgłosić do dużo silniejszego sojuszu, jakim jest MDG aby wam pomogli (i pomogli, bo bez nich miasto by przepadło). Dlatego stwierdzenie że jesteście kolosem na glinianych nogach. Akcja pokazała że będziecie w przyszłości bardzo łatwym sojuszem do rozbiórki, bo skoro 39 osób było w stanie zatrzymać 190 (i to skutecznie), to co się stanie jak np. MDG się wami zainteresuje (a zainteresuje się bardzo szybko)?
MDG już wie że nie stanowicie żadnej siły i dlatego wam pomaga (do czasu), bo silnemu sojuszowi by nie pomagali, wiedząc że może stanowić w przyszłości dla nich zagrożenie. Nie pomogli nam (np nie ingerując w odbijanie), bo wiedzą, mimo małej liczebności, jesteśmy dużo groźniejsi jak wasze 190 osób.
I tylko o to chodziło, a nieaktywni gracze występują wszędzie, nie tylko u was.
Reasumując:
Dwa sojusze, Maratończycy (blisko 130 osób); Maratończycy II (blisko 80 osób) nie jest w stanie odbić miasta, który okupuje sojusz Tsunami (blisko 40 osób) i musi zwracać się do bardzo mocnego sojuszu jakim jest MDG aby wam pomóc.
Udało wam się odbić, ale tak naprawdę to my wygraliśmy tą samą sytuacją, a MDG już wie (albo zawsze wiedziało), kto tak naprawdę jest dla nich przeciwnikiem.
Koniec podsumowania :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16910

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

E tam, już się przyzwczaiłam - teraz blokuję od razu, nie wgłębiam się w dyskusje
i jestem o wiele zdrowsza.

A Ty tu grasz?

Wracając do sytuacji na Akcjum, to ja się obijam i to nie z własnych chęci.
Ale spoko, jakieś tam małe punkciki wpadają co chwilkę.
Mamy wojenkę z Tsunami - jak tak patrzę, to serio tam sporo osób z OZetków.
Smutno, ale na szczęście nie w moim zasięgu.

gram ;)
pod tym samym nikiem co zawsze
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ależ nie o to chodzi, bardzo dobrze że próbowaliście to zrobić. Istotą tego tematu jest to, że sojusze, które w sumie składają się z blisko 200u graczy nie był w stanie rozbić okupacji 39 graczy. Pokazuje to tylko i wyłącznie to, jak słabe te sojusze są (albo klasyczna masówka, brak zgrania lub zainteresowania, albo kupa nieaktywnych graczy). Musieliście się zgłosić do dużo silniejszego sojuszu, jakim jest MDG aby wam pomogli (i pomogli, bo bez nich miasto by przepadło). Dlatego stwierdzenie że jesteście kolosem na glinianych nogach. Akcja pokazała że będziecie w przyszłości bardzo łatwym sojuszem do rozbiórki, bo skoro 39 osób było w stanie zatrzymać 190 (i to skutecznie), to co się stanie jak np. MDG się wami zainteresuje (a zainteresuje się bardzo szybko)?
MDG już wie że nie stanowicie żadnej siły i dlatego wam pomaga (do czasu), bo silnemu sojuszowi by nie pomagali, wiedząc że może stanowić w przyszłości dla nich zagrożenie. Nie pomogli nam (np nie ingerując w odbijanie), bo wiedzą, mimo małej liczebności, jesteśmy dużo groźniejsi jak wasze 190 osób.
I tylko o to chodziło, a nieaktywni gracze występują wszędzie, nie tylko u was.
Reasumując:
Dwa sojusze, Maratończycy (blisko 130 osób); Maratończycy II (blisko 80 osób) nie jest w stanie odbić miasta, który okupuje sojusz Tsunami (blisko 40 osób) i musi zwracać się do bardzo mocnego sojuszu jakim jest MDG aby wam pomóc.
Udało wam się odbić, ale tak naprawdę to my wygraliśmy tą samą sytuacją, a MDG już wie (albo zawsze wiedziało), kto tak naprawdę jest dla nich przeciwnikiem.
Koniec podsumowania :)

Powiedz mi ile atakow MDG weszlo do czasu odbicia kolona? Ile weszlo od nas? Ile szlo jeszcze od nich i ile od nas? Dlacego uwazasz, zebez nich nie dalibysmy rady?
Trzeba wziac poprawke na to, ze jest sobota i sporo ludzi po prostu nie ma przy komputerach/na grepo.
Druga rzecz - czemu uwazasz, ze MDG sie odwroci od nas? A moze jednak wspolpraca nasza bedzie n tyle silna i dobra, ze bedzie trwac do konca, albo przynajmniej dosc dlugo? Wychodzicie z zalozenia, ze jestesmy nikim. owszem, pewnie sporo graczy odpadnie, ale do tego czasu moze sie wiele zmienic. Wyplukaliscie sie z birem,nam ogni starczyloby pewnie na jeszcze raz taka okupacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Powiedz mi ile atakow MDG weszlo do czasu odbicia kolona? Ile weszlo od nas? Ile szlo jeszcze od nich i ile od nas? Dlacego uwazasz, zebez nich nie dalibysmy rady?
Atakowało conajmniej 5u graczy, z czego dwa ataki były bardzo kluczowe, bo ogólnie od nich zaatakowało ponad 250 ogni. A dlaczego uważam że nie dalibyście rady? cóż, chyba zwrócenie się do MDG odpowiada samo przez się, nie sądzisz?
Czy wypłukaliśmy się z birem? owszem, tak jak wy z ogni, tyle że biremy buduje się szybciej a wy bez MDG sobie nie poradzicie (co pokazała dzisiejsza okupacja). I podsumowując, dlaczego okupowany wysyłał do nas masówkę aby cofnąć wsparcia? Czyżby on sam za bardzo nie wierzył w "siłę" swojego sojuszu?
I racja, jest sobota, ale wyobraź sobie (to będzie nasza słodka tajemnica), nie tylko Maratończycy mieli sobotę... tak się nieszczęśliwie złożyło (chyba przypadek) że my też mieliśmy sobotę :)
Cała sytuacja pokazuje tylko kto i jak bardzo jest aktywny i zgrany.
Druga rzecz - czemu uwazasz, ze MDG sie odwroci od nas? A moze jednak wspolpraca nasza bedzie n tyle silna i dobra, ze bedzie trwac do konca, albo przynajmniej dosc dlugo?
Mieliśmy dokładnie to samo, uważasz że ktoś uszanuje to, co wyście sami złamali? (cóż za naiwność). Myślę że MDG nie będzie trzymać paktu z farmami. Bardzo szybko się o tym przekonacie, jak my się przekonaliśmy w stosunku do was
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a ja myślę Arku,że gracze mają po to wojsko,żeby nim walczyć i w ten sposób punkty zdobywać.
skoro te sojusze, o których mówisz, mają pakt i wspólne zakładki na forum, przy czym okupacja była założona na jednym tylko mieście,
to popłynęli po punkty i przy okazji z pomocą paktowiczowi.
jak dla mnie to takie działanie nie świadczą o tym,że jakiś sojusz jest słaby tylko wprost przeciwnie, widać,że sie dobrze dogadują, a w jedności siła.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Atakowało conajmniej 5u graczy, z czego dwa ataki były bardzo kluczowe, bo ogólnie od nich zaatakowało ponad 250 ogni. A dlaczego uważam że nie dalibyście rady? cóż, chyba zwrócenie się do MDG odpowiada samo przez się, nie sądzisz?
Czy wypłukaliśmy się z birem? owszem, tak jak wy z ogni, tyle że biremy buduje się szybciej a wy bez MDG sobie nie poradzicie (co pokazała dzisiejsza okupacja). I podsumowując, dlaczego okupowany wysyłał do nas masówkę aby cofnąć wsparcia? Czyżby on sam za bardzo nie wierzył w "siłę" swojego sojuszu?
I racja, jest sobota, ale wyobraź sobie (to będzie nasza słodka tajemnica), nie tylko Maratończycy mieli sobotę... tak się nieszczęśliwie złożyło (chyba przypadek) że my też mieliśmy sobotę :)
Cała sytuacja pokazuje tylko kto i jak bardzo jest aktywny i zgrany.

Mieliśmy dokładnie to samo, uważasz że ktoś uszanuje to, co wyście sami złamali? (cóż za naiwność). Myślę że MDG nie będzie trzymać paktu z farmami. Bardzo szybko się o tym przekonacie, jak my się przekonaliśmy w stosunku do was

Kto co zlamal? Bo z tego co mi wiadomo, to Wy zaczeliscie wchodzic na nasze wyspy.
Nie mam pojecia kto slal Wam masowki, na pewno nie ja. Szczerze, to poczatkowo bylam w przekonaniu, ze nie ma co tego rozbijac bo i tak sie nie uda, ale po chwili zaczely dochodzic kolejne wsparcia i jak widac udalo sie.

Tak btw- niezla kolejna proba wsadzenia kolona i utrzymania go ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Skoro sojusz top1 ma pakt z top4 po niecałym miesiącu serwera to wychodzi że ktoś tu gra mega zachowawczo :) Patrząc na mapę to wygląda na asekuranctwo :) Ciekawe co z tych masówek będzie :D
 

DeletedUser20760

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kto co zlamal? Bo z tego co mi wiadomo, to Wy zaczeliscie wchodzic na nasze wyspy.
Nie mam pojecia kto slal Wam masowki, na pewno nie ja. Szczerze, to poczatkowo bylam w przekonaniu, ze nie ma co tego rozbijac bo i tak sie nie uda, ale po chwili zaczely dochodzic kolejne wsparcia i jak widac udalo sie.

Tak btw- niezla kolejna proba wsadzenia kolona i utrzymania go ;)

Co tu dużo gadać...
tak wbijacie do Tsunami
kolon 1.jpg

a tak Tsunami wbija śmiechowe kolony
smiley_emoticons_lol.gif

kolon 2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pierwsza akcja wymiata
a druga potwierdza że maratończycy to masówka;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry