Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11402

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ostro :eek: ciekawe co na to martusia :confused:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie nie bylo ale az mnie nosi, Martus spoko loko zajmij sie pisaniem a nie graniem bo jak nie wyszly uklady o fuzji z Banda Chlopaczka (po czesci bylem za tym ale Bogu dzieki nie wyszlo) to ucieklas do Glorianka i zaczely sie straszenia Chlopaczka (czytaj mnie) nie wyszlo bo za cienki jestem zeby sie bac PANA BOGA to stwierdzilas ze konczysz, nastepny klik BOGA kolesie ida do Bandy i znowu dupa, Chlopaczek zdradzil wszystkich, wyszedl z soja zmieniajac nazwe soja (Banda Chlopaczka bez chlopaczka tego jeszcze nie grali) i znowu jest Banda z chlopaczkiem a Ty nadal gleboko... jesli sie gra z takim kims to sie trzeba z tym liczyc, uwielbiam Twoje klimaty ze Ty wszystko wiesz, wiedzialas nawet to co ja mysle a ja bylem tak pijany ze myslenie bylo ostatnia rzecza co ...ok kamerzysta nie krecil.
Glorian chciales miec miesko z Bandy Chlopaczka to Ci nie poszlo bo tam same chuderlaki, same kosci i sie zadlawisz na tym, Turek sie bedzie z tego cieszyl ale on przynajmniej wioch za 2k zlota nie kupuje i co ciezko mi powiedziec jest honorowy a nie jak Ty hihi
Czekam na kolony

kafelku, mój Ty ulubiony Kolego :eek: i proszę nie doszukuj się w tym, żadnej kpiny, ja Ciebie na prawdę bardzo lubię mimo tej porywczości i nieokiełznania :)
ale co Ty chcesz ode mnie? co ja złego Tobie zrobiłam?

Owszem mieliśmy dążyć do fuzji i długo na ten temat rozmawialiśmy, ale nie doszło do niej bo głównie jednak Wasza brygada pokazała rogi i uwierz mi: sercem i duszą byłam za tą fuzją, robiłam wszystko co się dało, ale wybacz - gdy przeczytałam te chamskie i uwłaczające pw oraz wpisy na wspólnym forum dotyczącym fuzji to szybko zrozumiałam, że to nie ma sensu. Na szczęście w swoich opiniach nie byłam odosobniona, a przy okazji z Waszej strony totalna bezczynność w sprawie i dlatego do fuzji nie doszło. Ja tu byłam jednym skromnym głosikiem.
Niemniej jednak musieliśmy coś zrobić, bo naokoło DOKŁADNIE WSZYSTKO CZERWONE, tylko ss było w ponie na zasadzie - my pomagamy im, ale oni mają nas w nosie; dlatego też wspólnie zdecydowaliśmy o przyłączeniu się do Furii. Tak też się stało. I byłoby wszystko dobrze, gdyby moi mało pokorni koledzy jednak dostosowali się do pewnych zasad obowiązujących w nowym sojuszu. No ale, ze są to osoby ceniące sobie samodzielność działania, dlatego też zdecydowali o odejściu do Twojego sojka. Zrobili to zupełnie bez porozumienia ze mną. Oczywiście później chcieli mnie ze sobą pociągnąć, ale cóż - ja sprawę przemyślałam i stwierdziłam, że:

1. nie mogę zawieść tych, którym jednak dałam słowo, chodzi właśnie o Gloriana i władze Furii
2. nie chcę od potencjalnych sojuszników czytać głupot rodem niemalże z tego FO gdzie są niczym nie uzasadnione wyzwiska, przezwiska, zwroty i słowa pochodzenia łacińskiego, nie koniecznie u nas w Polsce o pozytywnych znaczeniach;
3. wiedziałam co nieco o pewnych zdarzeniach, danych i złamanych słowach, planach i zamierzeniach, które nie były czyste z takiego ludzkiego punktu widzenia;
4. wiedziałam o tym jak poniżaliście i nieuczciwie wypowiadaliście się o moich kolegach z sojuszu

więc sorry, nie doszłam do Bandy i miałam rację :)
dziś chłopcy rozumieją, że popełnili jednak wielki błąd, przyznają mi rację, ale cóż - ja za ich poczynania nie odpowiadam, odpowiadam tylko za swoje

Zatem widzisz, ja do Ciebie prawie nic nie mam, wiec nie wiem co Ty żywisz do mnie i dlaczego. Mam natomiast do Twoich współgrajków, którym daleko do poszanowania drugiego człowieka, którzy czerpią radość z poniżania, dręczenia, wypisywania głupot na czyjś temat. Sorry, ale na to ja nie mogłam się pisać i dlatego nie mogłam odejść z Furii i zacząć grę właśnie z takimi osobami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8346

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

że wam się to nie znudzi...
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser18813

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kurde czytam i czytam i nie rozumiem dalej o co tutaj kurde chodzi ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
 

DeletedUser24383

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dawno mnie nie bylo ale az mnie nosi, Martus spoko loko zajmij sie pisaniem a nie graniem bo jak nie wyszly uklady o fuzji z Banda Chlopaczka (po czesci bylem za tym ale Bogu dzieki nie wyszlo) to ucieklas do Glorianka i zaczely sie straszenia Chlopaczka (czytaj mnie) nie wyszlo bo za cienki jestem zeby sie bac PANA BOGA to stwierdzilas ze konczysz

oj Martusia już kończy grę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Znów schemat i powtórka z przeszłości. Wieści z Turcji:

Poeta profilowy i król masówek otrzymł "urlop" od "góry" za obrażanie. Tak się dzieje na każdym świecie i nic w tym dziwnego.
Jaka jest reakcja trzech masówek (Maratończycy i MDG)?
Otóż wzbudziło to gniew powszechny i zmsowaną agresję przeciwko niejakiemu Maximusa562. Pewnie dlatego, że ten główny detektyw bunkrownik wydedukował, że to właśnie Maximus napisał zgłoszenie do "góry", bo sobie przypomniał, że sam Go zgłosił wcześniej za wpisy.
Taki jest zmyślny. Myli się, ale to znaczenia nie ma, bo machina zemsty już ruszyła.
Efekt jest taki, że trzy masówki, (ok 300 słupów) atakuje Maximusa od 4 rano. Setki ataków i dziesiątki kolonów.
Dla obserwatorów zrobili festiwal topienia się na własnych wsparcich, ataków defem i zbijania własnych kolonów.
Z pieczar wyszli również ci, którzy oto zdobywają pierwsze szlify w zdobywniu pw. Obecny jest komplet uciekinierów z innych sojuszy. Wszystkie okoliczne nooby poczuły zew krwi i atakują 300:1, są dumni i waleczni jak nigdy.

Akcjum zamarło odretwiałe ze strachu i pojawią się prawdopodobnie masowe szarości.

Nie zapomnijcie o tabeli aktywności w tej akcji, bo jak wódz wróci z urlopu, to rozliczy!!!
Każdy, kto nie spełni oczekiwń, będzie musiał wysłać wodzowi podwójny deputat defa na bunkry!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

chyba raczej nie atakuje 300 graczy ;) Maximus pewnie też się sam nie broni ;) 3 duże sojusze vs 6 czy 5 równie dużych. 300:1 to raczej nie jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

chyba raczej nie atakuje 300 graczy ;) Maximus pewnie też się sam nie broni ;) 3 duże sojusze vs 6 czy 5 równie dużych. 300:1 to raczej nie jest.

Pewnie nie wszyscy z 300 atakują, bo niektórzy wcale nie maja ofa, a defem nie mogą, bo stoi u pryncypała.
Są też tacy, którzy mają dziś przedszkole na drugą zmianę. Kilku tez rzuca plagi, to ci bardziej odważni :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Glorian Ty serio masz jakieś problemy.
Jest akcja na doktorka, która została wcześniej zaplanowana.
Nie jest to zemsta ani nic takiego. Akcje na danego gracza to
normalne w tej grze.

Doktorek ma świetną zabawę pewnie, a Ty robisz z niego męczennika.
Po za tym sam nie jest na tym świecie, więc nie mów o 300:1

Co do urlopu Turka to masz mylne informacje.
Nie dostał za obrażanie, ale Tobie to nie ma co tłumaczyć,
bo zawsze wiesz swoje :D
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

chyba raczej nie atakuje 300 graczy ;) Maximus pewnie też się sam nie broni ;) 3 duże sojusze vs 6 czy 5 równie dużych. 300:1 to raczej nie jest.
MDG + plus Maratończycy i ich akademia to będzie ponad 300 a my sami jesteśmy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Glorian Ty serio masz jakieś problemy.
Jest akcja na doktorka, która została wcześniej zaplanowana.
Nie jest to zemsta ani nic takiego. Akcje na danego gracza to
normalne w tej grze.

Doktorek ma świetną zabawę pewnie, a Ty robisz z niego męczennika.
Po za tym sam nie jest na tym świecie, więc nie mów o 300:1

Co do urlopu Turka to masz mylne informacje.
Nie dostał za obrażanie, ale Tobie to nie ma co tłumaczyć,
bo zawsze wiesz swoje :D

Mam tylko jeden problem Sisi.
Związany jest z twoim ciągłym parciem na szkło.

Nie pisz proszę do mnie. Możesz pisać co tam śluz przyniesie o mnie, ale nie do mnie
Nawet jak będziesz chciała znów donosić, to adresuj na sekretariat, a nie do mnie
 

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Glorian Ty serio masz jakieś problemy.
Jest akcja na doktorka, która została wcześniej zaplanowana.
Nie jest to zemsta ani nic takiego. Akcje na danego gracza to
normalne w tej grze.

Doktorek ma świetną zabawę pewnie, a Ty robisz z niego męczennika.
Po za tym sam nie jest na tym świecie, więc nie mów o 300:1

Co do urlopu Turka to masz mylne informacje.
Nie dostał za obrażanie, ale Tobie to nie ma co tłumaczyć,
bo zawsze wiesz swoje :D

Hahahahah czyli pani Sisi gra w jednym z 3 potęg ???
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

MDG + plus Maratończycy i ich akademia to będzie ponad 300 a my sami jesteśmy ;)

I to wasz plus, łatwiej Wam się zgrać i coś zdziałać :)

Hahahahah czyli pani Sisi gra w jednym z 3 potęg ???

Gram w MDG. Nicka już tu podawałam kilka razy :)

Mam tylko jeden problem Sisi.
Związany jest z twoim ciągłym parciem na szkło.

Nie pisz proszę do mnie. Możesz pisać co tam śluz przyniesie o mnie, ale nie do mnie
Nawet jak będziesz chciała znów donosić, to adresuj na sekretariat, a nie do mnie

:D To przestań się tu udzielać ze swoimi super trafnymi tekstami :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23088

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no nie wiem bo gramy na dwa a nawet 3 fronty i nas jest 50 gdzie mamy wioski o 6/7 godzin drogi transami a w odbijaniu Doktorka ile brało może z 10 maks 15 osób jak nie mniej
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No też nie wszyscy z danych sojuszy biorą udział w akcji, przynajmniej nie z atakami.
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no nie wiem bo gramy na dwa a nawet 3 fronty i nas jest 50 gdzie mamy wioski o 6/7 godzin drogi transami a w odbijaniu Doktorka ile brało może z 10 maks 15 osób jak nie mniej

Możecie winić tylko siebie. Nie nasza wina że w Waszym sojuszu jest 10-15 aktywnych osób.
 
Do góry