Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wiesz co loluś?
leć polerować koronkę bo przyblakła ciut.

Coś Ci powiem. Dobrze wiesz, że te Twoje śmieszne Oz nie podbiłoby nam tego cudu, gdyby nie Twój wałek.
Mieliśmy gdzieś walkę o kolejne pałacyki, chcieliśmy tylko zabrać Wam wszystkim możliwość postawienia wszystkich cudaków.
Czemu? Bo fajnie się Was lało na Retimno i szkoda było nam kończyć tam gry.


Skończ chłopie z tym kupowaniem bo wyjdzie, że Ty byłeś sprzedawcą.

Dziwne rzeczy piszesz.. dawno po cudach, a OZ dalej gra.. Gdzie te lejące nas wulkany? :)

- później szarość i posty, z których śmiał się cały świat, w stylu: "... jak śmiesz pisć do Boga Grepolis"

Bobry nawet nowych frontów z OZ-tami i z Wulkanem z nudów szukały

Glorianie coś Ci się pomyliło. Nie Bóg Grepolis, a KRUL Grepolis :) i to Ty nim byłeś.. a do bobrów sami leźliśmy z 35 morza na 55.. można? można :) to tylko Ty masz zawsze za daleko do mdg :)
 

DeletedUser22231

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ciekawi mnie czy Babcie dogadały się z furią.
Bo widzę że Furia oddała im miasto na m65.
llfsjciqkmkycwotuxpvzvbszcobumgosgsogwashekstuutcrviphypknshnhvyfvfwezmxwxnuliyfhvzcqyzlhcetdteajmnx
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dziwne rzeczy piszesz.. dawno po cudach, a OZ dalej gra.. Gdzie te lejące nas wulkany? :)



Glorianie coś Ci się pomyliło. Nie Bóg Grepolis, a KRUL Grepolis :) i to Ty nim byłeś.. a do bobrów sami leźliśmy z 35 morza na 55.. można? można :) to tylko Ty masz zawsze za daleko do mdg :)

Widzisz Redko tu się różnimy.
Wy spełniacie się na świecie gdzie jest pełno szaraków i nieaktywnych. My wolimy się bić z tymi, którzy chcą coś osiągnąć czy mają coś do udowodnienia. Ciesze się, że OZ sieje na wymarłym Retimno popłoch. Macie swój fun i możecie się czuć tam groźni. Brrr aż się boję.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Glorianie coś Ci się pomyliło. Nie Bóg Grepolis, a KRUL Grepolis :) i to Ty nim byłeś.. a do bobrów sami leźliśmy z 35 morza na 55.. można? można :) to tylko Ty masz zawsze za daleko do mdg :)

Brednie widzę dzisiaj w modzie:D
Przykład Korynt. Front MDG z Rzeźnią, której częścią był Glorian przesuwał się w tempie zdobywanych przez nas slotów. Pewnie dlatego od tamtej pory Turek robi wszystko żebyśmy się do niego nie zbliżyli.
Będzie jojczył, stawał na uszach, wmawiał wszystkim, że Król Pisze się przez U ale nie dopuści do tego żeby Furia dopłynęła do MDG bo wie już jak to smakuje.
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzisz Redko tu się różnimy.
Wy spełniacie się na świecie gdzie jest pełno szaraków i nieaktywnych. My wolimy się bić z tymi, którzy chcą coś osiągnąć czy mają coś do udowodnienia. Ciesze się, że OZ sieje na wymarłym Retimno popłoch. Macie swój fun i możecie się czuć tam groźni. Brrr aż się boję.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Brednie widzę dzisiaj w modzie:D
Przykład Korynt. Front MDG z Rzeźnią, której częścią był Glorian przesuwał się w tempie zdobywanych przez nas slotów. Pewnie dlatego od tamtej pory Turek robi wszystko żebyśmy się do niego nie zbliżyli.
Będzie jojczył, stawał na uszach, wmawiał wszystkim, że Król Pisze się przez U ale nie dopuści do tego żeby Furia dopłynęła do MDG bo wie już jak to smakuje.
Ta:)
Jak by coś to Glorian uciek na urlop kiedy powstało GNS
I nie wrócił
Oddał konto dla Żabki
I rzeźnia doszło do MDG jak GNS zrobili szaraki
I podbili szaraki bo nic więcej nie było stać dla rzeźni
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Widzisz Redko tu się różnimy.
Wy spełniacie się na świecie gdzie jest pełno szaraków i nieaktywnych. My wolimy się bić z tymi, którzy chcą coś osiągnąć czy mają coś do udowodnienia. Ciesze się, że OZ sieje na wymarłym Retimno popłoch. Macie swój fun i możecie się czuć tam groźni. Brrr aż się boję.

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Brednie widzę dzisiaj w modzie:D
Przykład Korynt. Front MDG z Rzeźnią, której częścią był Glorian przesuwał się w tempie zdobywanych przez nas slotów. Pewnie dlatego od tamtej pory Turek robi wszystko żebyśmy się do niego nie zbliżyli.
Będzie jojczył, stawał na uszach, wmawiał wszystkim, że Król Pisze się przez U ale nie dopuści do tego żeby Furia dopłynęła do MDG bo wie już jak to smakuje.

Ale jaki popłoch? o czym Ty piszesz? Biadoliliście, że tak fajnie się nas leje i co? Szaraki postawiliście.. Wy.. nie my :) My osiągnęliśmy co chcieliśmy, wygraliśmy retimno, nie rzeźnia i nie wulkan.

Co było na koryncie nie wiem, bo nie grałam.. Widziałam co na retimno się działo.. żeby przez 6 miechów nie dojść do mdg, potem płakac, bo daleko byli i na końcu się wyszarzyć, bo niby nie ma po co grac, to tylko wulkan potrafi. Jakoś bobry grają i bawimy się dalej :) Oczywiście nie jest to już taka gra, jak na początku, bo nikomu się nie chce, ale jednak coś się dzieje ;)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ta:)
Jak by coś to Glorian uciek na urlop kiedy powstało GNS
I nie wrócił
Oddał konto dla Żabki
I rzeźnia doszło do MDG jak GNS zrobili szaraki
I podbili szaraki bo nic więcej nie było stać dla rzeźni

No jak to przecież furia walczy tylko z aktywnymi graczami
lol2.gif
, gardzą szarakami i nieaktywnymi graczami :D i grają honorowo jak to ostatnio stwierdzili
lol2.gif
lol2.gif
lol2.gif


Dziś nawet największe nooby spod kamienia wypełzly by atakować pewne miasta;) Oczywiście na aktywnych graczy nawet 1 ataku nie było od poczatku walki z nimi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale jaki popłoch? o czym Ty piszesz? Biadoliliście, że tak fajnie się nas leje i co? Szaraki postawiliście.. Wy.. nie my :) My osiągnęliśmy co chcieliśmy, wygraliśmy retimno, nie rzeźnia i nie wulkan.

Co było na koryncie nie wiem, bo nie grałam.. Widziałam co na retimno się działo.. żeby przez 6 miechów nie dojść do mdg, potem płakac, bo daleko byli i na końcu się wyszarzyć, bo niby nie ma po co grac, to tylko wulkan potrafi. Jakoś bobry grają i bawimy się dalej :) Oczywiście nie jest to już taka gra, jak na początku, bo nikomu się nie chce, ale jednak coś się dzieje ;)

Lepiej na wszystkich forach krzyczeć że zostali oszukani przez OZy.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ciekawa jestem co by pisał gdyby ten wałek wyszedł.. wtedy byłoby ok ;)
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie muszę nic wymyślać by osiągnać cel jaki sobie postawiliśmy w Sierotach niestety furia nie ważne co by robiła swojego celu nie osiągnie ;) nawet jeśli byście chcieli kupić całą wyspę z gotowym cudakiem.

//ciach//

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pierwszy raz weszłam i hmm.. jestem w szoku :)

Wszyscy jestesmy:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ciekawe info to by było jakby kto napisał co to za nowa strategia wyzszego lotu ze wszystkie babcie z 65 morza na urlopach grilują ?
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

nie mogę albo priva nie odbierają albo mnie blokują :( biada mi :(
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to spytaj gloriana. on wszystko wie :p tak wynika przynajmniej z moich obserwacji na FO ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

druga osoba ktora wszystko wie jest marta9... cos tam:p
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

//ciach//

to spytaj gloriana. on wszystko wie :p tak wynika przynajmniej z moich obserwacji na FO ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

druga osoba ktora wszystko wie jest marta9... cos tam:p

arek smarek to wyrocznia i lepsze zrodlo niz panna M.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22231

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Co do Babć to Sieroty mówią że przez nich pouciekały na urlopy.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

oni nigdzie nie puciekali to wielki plan wielkiego wezyra czekam az przemówi
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ta:)
Jak by coś to Glorian uciek na urlop kiedy powstało GNS
I nie wrócił
Oddał konto dla Żabki
I rzeźnia doszło do MDG jak GNS zrobili szaraki
I podbili szaraki bo nic więcej nie było stać dla rzeźni

Ktoś tu kłamie jak z nut:D No tak turecki przemówił...

http://pl.grepostats.com/world/pl29/alliance/701/colonizations?type=lose&enemy_alliance=169&min_points=&max_points=&page=31

To pierwsza strona kolonizacji i już wtedy Rzeźnia z Glorianem na czele była bliziutko kłamcy z Mydygy.

Łącznie zabraliśmy Wam 640 wiosek w tym te na cudach, które tam próbowaliście stawiać.
Policzyć Ci ile szaraków w tym samym czasie desperacko podbiło MDG?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja i Primeswipe grałem około 20 serwerów Internetu, nas, ja, etc
nigdy nie zobaczyć tego rodzaju działań
trzeci gracz (karols) podjęła swoją pracę życia zaatakować 24/7 gracza, który jest na pozycji 840
z pomocą swojej siostry sojuszu i sojuszu (+ oni już pewnie płakał MDG również)
20 milionów punktów przeciwko 300 000 Punkt Sojuszu
Nie wiem, w "stylu polskiego", ale w zachodnich serwerach amerykańskich, a ludzie będą śmiać się tchórzami jak on
może oni próbuje odgrywać jakąś warhero (polski warhero ??), ale nie masz odwagi, by walczyć z własnych graczy wielkości
W każdych innych serwerów w świecie ludzie walce z własnymi liczby wielkości sojusze dwóch nie
rozpocząć pełną skalę wojnę numerem 40

CALE
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja i Primeswipe grałem około 20 serwerów Internetu, nas, ja, etc
nigdy nie zobaczyć tego rodzaju działań
trzeci gracz (karols) podjęła swoją pracę życia zaatakować 24/7 gracza, który jest na pozycji 840
z pomocą swojej siostry sojuszu i sojuszu (+ oni już pewnie płakał MDG również)
20 milionów punktów przeciwko 300 000 Punkt Sojuszu
Nie wiem, w "stylu polskiego", ale w zachodnich serwerach amerykańskich, a ludzie będą śmiać się tchórzami jak on
może oni próbuje odgrywać jakąś warhero (polski warhero ??), ale nie masz odwagi, by walczyć z własnych graczy wielkości
W każdych innych serwerów w świecie ludzie walce z własnymi liczby wielkości sojusze dwóch nie
rozpocząć pełną skalę wojnę numerem 40

CALE

Jak piszesz to daj wersję po angielsku i po polsku, bo trochę ciężko zrozumieć to co tłumaczy translator :)
 
Do góry