Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sprostowanie ***PAKO*** na urlopie tylko dla tego że syn mu sie urodził i ma kope spraw na głowie .

Złotko jest i wszystkie miasta na full odbudowane wojem.Schowek pełny więc spokojnie ale tak jak modo napisał są czasem ważniejsze sprawy w realu:)


No to gratulacje :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Powiedział co "wiedział"...
Tak masz rację siedzę non stop na FO i gadam sama do siebie.
Z domu to w ogóle nie wychodzę, tylko cały czas pilnuję co tam
napisać na forum. Brawo za spostrzegawczość :)

W końcu to dotarło
smiley_emoticons_freu-dance.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dzięki Sisi kawał chłopa ale niestety wcześniaczek i jeszcze w szpitalu :(
Będzie dobrze, gratulacje
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Lol no ładne rzeczy dostaję na PW :)



Powiedział co "wiedział"...
Tak masz rację siedzę non stop na FO i gadam sama do siebie.
Z domu to w ogóle nie wychodzę, tylko cały czas pilnuję co tam
napisać na forum. Brawo za spostrzegawczość :)

No prawie. W przerwach na ględzenie na FO kreujesz swój wizerunek obrońcy stulecia albo i samego milenium.
--------

Pako gratulacje!
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Janicus i Szarańcz Pijak - Waszych wypowiedzi komentować nie będę.

Pako, to tym bardziej zdrówka życzę maleństwu.
Daj znać jak już będzie wszystko ok :)
A grą się nie przejmuj, masz ważniejsze sprawy na głowie,
niż czytanie, że Ci złota brakło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak robie synek najważniejszy :)

Nadal w szpitalu może po Majówce wyjdzie .

Co do złotka w tych czasach jak ktoś myśli ma go dużo i za darmo :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No prawie. W przerwach na ględzenie na FO kreujesz swój wizerunek obrońcy stulecia albo i samego milenium.
Trafnie ujęte
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
inaczej jak ględzeniem nie można było tego nazwać
smiley_emoticons_smilenew.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Janicus i Szarańcz Pijak - Waszych wypowiedzi komentować nie będę.
a co to jakaś kara?? bardzo mnie to cieszy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak robie synek najważniejszy :)

Nadal w szpitalu może po Majówce wyjdzie .

Co do złotka w tych czasach jak ktoś myśli ma go dużo i za darmo :)
Pako z opuznieniem ale gratki dla Ciebie i mlodego i mamy, a co do niedowagi to nie przejmuj sie ja cale zycie mam takowa i zyje, mniej kilogramow do noszenia jest hihi Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJ NAJ:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ale kolona Ci wstawili, o tym nie wspomniałeś.


Equilibrium-08.1 10,439 Polish Dog Marcin2459 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-05-01 09:23:43
Big Gete Star 11,575 Polish Dog Andre300 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-30 11:34:47
Ostatni Bastion 5,671 Polish Dog Przeklęty1 Tsunami Most Dangerous Group 2015-04-30 06:06:28
Braterstwo wilków 3,053 Polish Dog Azim1 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-29 23:04:10

Jak widać nei tylko jedno stracił:D
moda na sukces hehe azim wstawił mi kolona no pacz.. wszyscy rzucili się ze wsparciami.. a może pomyśl że nie broniłem nawet tej wiochy skoro leci na nią drugi kolon od Jareczka? co? :D a Ty się szczycisz.. slota będę akurat miał zwolnionego.. bo ta wiocha za dużo nie wnosiła nic..
A od kiedy to nie można slac fejków?
9 ogni i 2 manty? a wpadłeś może na to, że mieli full wojska w miastach i to była najmniejsza ilość wojska jaką mogli wysłać? A skoro mieli full, to nie było im szkoda tych 2 mant bo są w stanie w chwile je zrobić?
No tak, czasem trzeba pomyśleć :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak widać nei tylko jedno stracił:D
A od kiedy to nie można slac fejków?
9 ogni i 2 manty? a wpadłeś może na to, że mieli full wojska w miastach i to była najmniejsza ilość wojska jaką mogli wysłać? A skoro mieli full, to nie było im szkoda tych 2 mant bo są w stanie w chwile je zrobić?
No tak, czasem trzeba pomyśleć :)

Pokaż lepiej swoje staty, zanim zaczniesz się wymądrzać na temat czyichś przejęć...
https://grepolis.potusek.eu/player/pl46/358008

O zgrozo...medal się należy za tyle przejęć wewnętrznych:) jesteś w tym najlepsza:)Ambitna jesteś
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


A co do myślenia, to zostaw je innym, jak wszystkie maratońce zadzierasz nosa i nic poza tym.masówka, w której tylko kilku dobrych graczy.Oglądanie seriali lepiej ci wychodzi
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Uuuu następny ważniak, który pisze z konta widmo. To takie dzielne :D
Mam takie staty i co? przynajmniej się nie wypieram tego tak jak wy, ciągle kręcenia i nie wiadomo co jeszcze.
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Equilibrium-08.1 10,439 Polish Dog Marcin2459 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-05-01 09:23:43
Big Gete Star 11,575 Polish Dog Andre300 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-30 11:34:47
Ostatni Bastion 5,671 Polish Dog Przeklęty1 Tsunami Most Dangerous Group 2015-04-30 06:06:28
Braterstwo wilków 3,053 Polish Dog Azim1 Tsunami ***Maratończycy*** 2015-04-29 23:04:10

Jak widać nei tylko jedno stracił:D

A od kiedy to nie można slac fejków?
9 ogni i 2 manty? a wpadłeś może na to, że mieli full wojska w miastach i to była najmniejsza ilość wojska jaką mogli wysłać? A skoro mieli full, to nie było im szkoda tych 2 mant bo są w stanie w chwile je zrobić?
No tak, czasem trzeba pomyśleć :)
..
Droga koleżanko, co ja mówię przecież ani droga ani koleżanka.. Po pierwsze 2 miasta na m54 traciłem z pełną świadomością, ponieważ zostaliśmy tam w kilka osób a jak wiadomo zmieniliśmy położenie. więc miasta były dla mnie tam tylko ciężarem zajmującym sloty.. ciekawe, że dopiero teraz zaczęłaś pisać a wcześniej nie wiem gdzie Cię wywiało.. a 2 miasta na m53 straciłem, ponieważ załączyłem urlop na majówkę i nie mogłem się skutecznie bronić.. Co do przejęć Wasz sojusz jest najśmieszniejszym sojuszem na tym świecie.. wrócę z urlopu to mogę powstawiać rapki jak pustych miast nie umiecie zabrać albo rozwalacie katapultami gospodarstwo o 17 poziomów a za chwilę wbija tam kolonem Wasz sojusznik MDG.. ponadto pochwal się jak sami sobie rozbijacie kolony.. Słać po 2 manty fejków na każde miasto tracąc w ten sposób 70 mant na wieśniakach? hmm :confused: bardzo ciekawa strategia róbcie tak dalej.. i co do moich statystyk grzecznie proszę o nieumieszczanie ich na FO.. lepiej napisz swoje, bo jak nie masz pojęcia o inncyh to się nie wypowiadaj a tamten post ma zostać skasowany przez Cb albo usunie go administracja na moją prośbę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No tak, czasem trzeba pomyśleć :)
widzisz a to czasem jest problemem dla Ciebie, ale ja już na to nic nie zdziałam.. może udaj się do specjalisty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Witam wszystkich,
Myślałem że na tym forum można coś ciekawego przeczytać, ale z tego co widzę to są tutaj jedynie 182 strony w których ktoś kogoś ciśnie :D
Naprawdę nie macie ciekawszych tematów do rozmów ? :)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Witam wszystkich,
Myślałem że na tym forum można coś ciekawego przeczytać, ale z tego co widzę to są tutaj jedynie 182 strony w których ktoś kogoś ciśnie :D
Naprawdę nie macie ciekawszych tematów do rozmów ? :)

A to ty nie wiedziałeś?:D tak tu już jest... zamiast wyjść z domu i jak dresiarze sie pobić i po przeklinać to robią to tutaj ...
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A to ty nie wiedziałeś?:D tak tu już jest... zamiast wyjść z domu i jak dresiarze sie pobić i po przeklinać to robią to tutaj ...

haha niech każdy se kupi maść na ból //ciach// i bedzie dobrze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23012

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hehe, "Kto dużo gada, ten mało robi..." dosyć celne stwierdzenie, które jak widać ma pokrycie w niektórych tutejszych przypadkach :)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Uuuu następny ważniak, który pisze z konta widmo. To takie dzielne :D
Mam takie staty i co? przynajmniej się nie wypieram tego tak jak wy, ciągle kręcenia i nie wiadomo co jeszcze.
"Widmo" to twoje staty na akcjum, więc za przeproszeniem zanim kogoś ocenisz sama daj przykład.Mądrości z Mody na Sukces zostaw sobie na 'wieczory panieńskie'. A ważniak to chyba w 'Smerfach' był, pomyliłaś bajkę z grą
smiley_emoticons_oh-no2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witam wszystkich,
Myślałem że na tym forum można coś ciekawego przeczytać, ale z tego co widzę to są tutaj jedynie 182 strony w których ktoś kogoś ciśnie :D
Naprawdę nie macie ciekawszych tematów do rozmów ? :)

Ciekawiej jest na grze, żałosne ataki maratończyków...choćby dzisiaj...:
- kolon bez żadnych ataków poprzedzających
- 10 wsparć po kolonie, pierwsze wsparcie wchodzące 10 minut po kolonie,
- sam kolon to kilka ogni i trochę lądu..

Takie obrazki to codzienność, ten sojusz żyje tylko dzięki temu że ma wielu graczy, jak jeden skończy, zastąpi go nastepny..jeszcze gorszy:)szkoda gadać:D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

"Widmo" to twoje staty na akcjum, więc za przeproszeniem zanim kogoś ocenisz sama daj przykład.Mądrości z Mody na Sukces zostaw sobie na 'wieczory panieńskie'. A ważniak to chyba w 'Smerfach' był, pomyliłaś bajkę z grą
smiley_emoticons_oh-no2.gif

Zgodzę się tutaj, "Pomoc dla swoich, szacunek dla wroga", tak to jakoś chyba szło w każdym razie wiemy o co chodzi..... Porażki, niepowodzenia innych, nie powinniśmy się nabijać, publikować to itd..... Jest to bynajmniej nie na miejscu i jest to osobista zniewaga, ja też nie chciałbym, by ktoś mi publicznie wrzucał moje niepowodzenia, porażki.... To tak jakby kogoś obrażać, przynajmniej ja tak uważam, być może się mylę.
 
Do góry